320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elx Vaata postitust
    Minu küsimus - mis ime pinnase peal Beckham jookseb ja on see tippklubides tavapärane?
    liiv. Milanellos(Milani treeningkompleks) tavapärane. aga minu meelest kasutatakse seda üldjuhul vigastustega seoses. kui ma ei eksi, siis juudas vedas ühe MilanLabi spetsialisti ka Pariisi. nii, et arvatavasti tehakse pildil teste ja hinnata füüsilist vormi.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Nojah, selge see, et liiv, kuidas ma ise küll nii lihtsa lahenduse peale ei tulnud.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Nagu me teame on Giggs löönud 21 hooaega järjest premmis värava.
        Jalkast võis lugeda, et Stanislav Kitto-l tuleb nüüd 21. hooaeg. Kas juhuslikult on temal ka iga hooaeg vähemalt 1 värav kirjas ?

        Kommentaar


          Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
          Nagu me teame on Giggs löönud 21 hooaega järjest premmis värava.
          Jalkast võis lugeda, et Stanislav Kitto-l tuleb nüüd 21. hooaeg. Kas juhuslikult on temal ka iga hooaeg vähemalt 1 värav kirjas ?
          Väike parandus, ma usun, et Giggsi number on 23 siiski.
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
            Nagu me teame on Giggs löönud 21 hooaega järjest premmis värava.
            Jalkast võis lugeda, et Stanislav Kitto-l tuleb nüüd 21. hooaeg. Kas juhuslikult on temal ka iga hooaeg vähemalt 1 värav kirjas ?
            Ei ole, 4 aastat on kuival olnud, kolm viimast ja 2003.

            Aga Gruznovil oli 21 hooaega ja igal ka värav, mõnel mitugi.

            Kommentaar


              jalgpalli suurturniir. viimased sekundid. nurgalöök. koll + vile. aga värav ei lugenud, sest kohtunik vilistas hoopis mängu lõppenuks. kus see kaasus oli?
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                Väike parandus, ma usun, et Giggsi number on 23 siiski.
                Liigas 23, premmis 21. Mees tegi skoori juba enne Premier League'i olemasolu.
                Newton Heath 1878

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  jalgpalli suurturniir. viimased sekundid. nurgalöök. koll + vile. aga värav ei lugenud, sest kohtunik vilistas hoopis mängu lõppenuks. kus see kaasus oli?
                  see?



                  Referee Clive Thomas was always known as a stickler for the rules, but in 1978 he possibly took it a little far. With seconds of the game remaining Brazil swung in a corner kick which Zico headed into the goal to win the match, or so he thought. Whilst the ball was in the air the referee had blown the full-time whistle and the goal was ruled out. The fact that the linesman made Brazil reposition the ball by the corner flag wasting valuable seconds made it all the worse. It did not matter in the end as Brazil went on to qualify.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    yep. tänud.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Kas EMT netipulk Soomes töötab?
                      Algselt postitas AnnaS Vaata postitust
                      No, kuna Soomes on ju Eestiga samad mobiilsidesagedused, millega netipulk ühildub, siis peaks ikka töötama. Ei näe ühtegi põhjust, miks ei peaks. Aga helista EMT-sse igaks juhuks, siis on 100% kindel
                      Sarnaselt mobiiliga surfamisele saad kasutada ka netipulka, aga see on kallis lõbu.

                      Tele2 info:
                      Andmeside tasustatakse välismaal vastavalt rändluspartneri hinnakirjale.
                      Euroopa Liidu riikides, Norras, Islandil ja Liechtensteinis maksab üks MB 50 krooni (3,2 €).
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                        Chem Brokers OÜ, (tõenäoliselt võltsnimega) Mart Aas - on keegi veel kotti saanud? Mina just sain, 240€ korstnasse. Avalduse tegin ära, aga noh, seda raha ma näen samapalju kui oma kõrvu ilmselgelt. Nagu ka oma Mazda keredetaile.

                        Ühtlasi, kui keegi peaks oskama mulle anda mõne kontakti härra Caspar Seitami kohta, siis oleksin tänulik.

                        Pealtnägija FB lehele on ilmunud järgmine tekst-


                        Tähelepanu! PN toimetusse on laekunud hulk kaebusi autovaruosadega kaupleva CBE Autoosad suhtes (Chem Brokers Eesti OÜ). Vähemalt kümme ettemaksu teinud inimest ei ole kaupa kätte saanud ja firmaga seotud isikud segavad jälgi või varjavad end. Kuniks asjaolud selguvad, tasub olla ettevaatlik sellele firmale või järgmistele isikutele maksete tegemisel: Mart Aas, Caspar Seitam, Caspar Kask, Marek Petrov, Denis Presnetsov. Hetkel toimuvat rahvaalgatuslikku detektiivitööd saab jälgida muuhulgas siin...
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Kui kasutada Elisa-Mindi kaarti Tele2-e netipulgas, kas see nett toimiks?

                          Kommentaar


                            Kui kolmapäeval tahaks Stocki kruiisile minna, aga ID kaarti pole, siis kui esmaspäeva hommikul KMA büroosse minna, kas siis on lootust õigeks ajaks jõuda ?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Kui kolmapäeval tahaks Stocki kruiisile minna, aga ID kaarti pole, siis kui esmaspäeva hommikul KMA büroosse minna, kas siis on lootust õigeks ajaks jõuda ?
                              . ID-kaart on isikut tõendav dokument ning tänu kaardi digitaalsele osale on internetipankade ja teiste e-teenuste kasutamine lihtne, mugav ja turvaline. ID-kaart on Eestis elavale Eesti kodanikule kohustuslik isikut tõendav dokument, kuhu kantakse alates 12-eluaastast kaardi kasutaja sõrmejäljed. Eesti kodanik saab ID-kaardiga reisida Euroopa Liid...
                              “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                              Kommentaar


                                Algselt postitas arx20 Vaata postitust
                                Kui kasutada Elisa-Mindi kaarti Tele2-e netipulgas, kas see nett toimiks?
                                Kuna Eesti teenuspakkujad blokki peale ei pane, siis jah. Pulkade parameetrid on kõikidel samad
                                “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                                Kommentaar

                                Working...
                                X