320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    androidil ja androidil on KINDLASTI vahe. Näiteks osadele saab flash playert installida, teistele mitte. Kui sul migni uuem siis toetab juba html5 näiteks. Mis föön sul on?
    Seda vast jah, kui pidada silmas androidi versiooni. Või tahd öelda, et mõni tootja on kunstlikult asja kinni keeranud? Mul endal android 4.1.2 jooksutav Galaxy S3.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas Katk Vaata postitust
      Küsimus ka endal. Pakk on DHLi sõnul 20 märtsil üle antud eesti postile, eesti postil veel mingit märget trackingus ei ole et on üldse mingi pakk vastu võetud. Millal seda oodata oleks?
      Täna toodi Eesti Posti poolt pakk koju ära. Siiamaani pole aga süsteemis mingit märget, et nad oleksid sellise paki üldse enda valdusesse saanud. Tundub huvitav.
      Lisaks oli veel ka pakile kirjutatud mobla nr eesti postil vale (ja lugedes seda algselt kirjutatud telefoni numbrit DHL'i poolt siis hea, et ainult ühe numbriga mööda pandi ausalt öeldes)

      Kommentaar


        Algselt postitas elx Vaata postitust
        Seda vast jah, kui pidada silmas androidi versiooni. Või tahd öelda, et mõni tootja on kunstlikult asja kinni keeranud? Mul endal android 4.1.2 jooksutav Galaxy S3.
        pidasin pigem silmas androidi versioon jah (see sõltub otseselt seadmest). Kui samas teatud rakenduste (ka flash player) tugi on otseselt seadmest sõltuv. Mõni 2.3 versioonil jooksev seade toetab ja mõni mitte.

        Igatahes tänud, proovin kindlasti ka firefoxi ära, see võib hoobilt mind mäele aidata.

        Kommentaar


          Algselt postitas Katk Vaata postitust
          Küsimus ka endal. Pakk on DHLi sõnul 20 märtsil üle antud eesti postile, eesti postil veel mingit märget trackingus ei ole et on üldse mingi pakk vastu võetud. Millal seda oodata oleks?
          Algselt postitas Katk Vaata postitust
          Täna toodi Eesti Posti poolt pakk koju ära. Siiamaani pole aga süsteemis mingit märget, et nad oleksid sellise paki üldse enda valdusesse saanud. Tundub huvitav.
          Lisaks oli veel ka pakile kirjutatud mobla nr eesti postil vale (ja lugedes seda algselt kirjutatud telefoni numbrit DHL'i poolt siis hea, et ainult ühe numbriga mööda pandi ausalt öeldes)
          Jalgrattafoorumis mainiti, et see DHL'i ja Eesti Posti kohalik koostöö pidigi natuke lonkama. Ju siis osapooltel asjadest natuke poogen, mistõttu nende jaoks normaalne, et saadetise saabumisel on 3-4 päeva aega enne kliendi teavitamist rahulikult oodata.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Kuidas ma saaks vaadata kõiki enda postitusi foorumis?
            Algselt postitas Blue Moon
            Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

            Kommentaar


              kliki oma nime peal ja vali "vaata foorumi postitusi"

              Kommentaar


                Algselt postitas sherf Vaata postitust
                Kuidas ma saaks vaadata kõiki enda postitusi foorumis?
                mine profiili alla ning seal vasakul näed "leia kõik postitused".
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  nii saab 500 viimast posti. kui on huvi 500 esimese vastu, siis Advance search -> search single content type -> User name [insert name] -> find posts: Any date + and older -> sort results by + last posting date + in ascending order
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    No nii,kas on keegi Baumax-ist ehitusmaterjale tellinud? Kuidas olete asjaga rahule jäänud?
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Ma tean, et see on juba mõni aastat vana fenomen, aga mida vittu Alari Kivisaar oma hammastega on teinud?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                        Ma tean, et see on juba mõni aastat vana fenomen, aga mida vittu Alari Kivisaar oma hammastega on teinud?
                        laminaadid suhu pannud. ehk siis uued hambad.
                        meditsiin hetkel veel terve kolju väljavahetamist ei võimalda kahjuks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                          laminaadid suhu pannud. ehk siis uued hambad.
                          meditsiin hetkel veel terve kolju väljavahetamist ei võimalda kahjuks.
                          kahjuks jah vist amputatsioon on ainuke lahendus. iga kord kui ma tema mingit sitta näen, siis vaatan, et ta näeb üsna orbik välja. hea et jenkki nätsust endale uusi hambaid ei teinud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                            No nii,kas on keegi Baumax-ist ehitusmaterjale tellinud? Kuidas olete asjaga rahule jäänud?
                            Algselt postitas ek Vaata postitust
                            baumax.ee - kas on usaldusväärne?
                            Veel parem kui kellegi oleks selle firma/kodulehega isiklik kogemus
                            Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                            Tellisin möödunud suvel Paroci villa, parketti, puitlaastplaati ja nipetnäpet, kokku ~1000€ eest. Toimis. Odav. Suht kiire. Suhtlesid operatiivselt.
                            Võib-olla aastaga on midagi muutunud, sest vahepeal pole tellinud, aga tolle kogemuse põhjal ilmselt tellin kunagi veel, järgmisel kevadel terrassile materjali näiteks.

                            -e-
                            Hakkas tunduma, et krt, suur summa, mis seal veel oli. Ja näedsa, selles summas olid kõnnitee äärekivid ja aurutõke ka; puitlaastplaat oli 20 mm ja kogu teise korruse põrandale + 10mm kogu teise korruse seintele jne. Nii-et ikkagi, odav.
                            Aga palun

                            Kommentaar


                              Kujutame ette, et ma saan trahvi mingi 12€ või midagi sellist (mis on see kõige madalam trahv). Siis kas mul on võimalus maksta sularahas trahv, eeldan et on. Seega kas mul on õigus maksta trahv näiteks 1-sendistes?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas erxu Vaata postitust
                                Kujutame ette, et ma saan trahvi mingi 12€ või midagi sellist (mis on see kõige madalam trahv). Siis kas mul on võimalus maksta sularahas trahv, eeldan et on. Seega kas mul on õigus maksta trahv näiteks 1-sendistes?
                                Minu teada küll sulas ei saa maksta. Politseile küll mitte, ainult kuskil piiri peal mingi väärteo eest saab koha peal maksta, aga ilmselt võib maksta 1 sendistes.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X