320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    küsimus:kuidas ma saan add-ida oma avatari. nh mul on adre, aga map leia seda kohta üleesse kuhu seda trykkida!aidake...?
    player

    Kommentaar


      Algselt postitas rixu Vaata postitust
      küsimus:kuidas ma saan add-ida oma avatari. nh mul on adre, aga map leia seda kohta üleesse kuhu seda trykkida!aidake...?

      Kommentaar


        tyra ma pean maksma v? täiesti pu*sis. kas te lihtSALT EESTi KLUBIDE AVATARIDE ALLA EI VÕI SÖRVE JK AVATARI PANNA?Võin isegi lingi anda , kust saab!Mingi mõtekas maxta mingi Tammsaare , mingi pildikese eest, kui selle peaks saama tasuta.Klounid!ja mingid lootose ja piraaja jms sellised avatarid on aga sörve oma ple!vihale ajab selline nali!
        player

        Kommentaar


          Algselt postitas rixu Vaata postitust
          tyra ma pean maksma v? täiesti pu*sis. kas te lihtSALT EESTi KLUBIDE AVATARIDE ALLA EI VÕI SÖRVE JK AVATARI PANNA?Võin isegi lingi anda , kust saab!Mingi mõtekas maxta mingi Tammsaare , mingi pildikese eest, kui selle peaks saama tasuta.Klounid!ja mingid lootose ja piraaja jms sellised avatarid on aga sörve oma ple!vihale ajab selline nali!
          mida kuradit sa räuskad! Kui sa tahad Sörve avatari avataride listi, siis selleks tee post õigesse kohta!

          Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



          Ken Lee tulibu dibu douchoo

          Kommentaar


            räuskan, kui vaja! ja seepärats ma postitasin selle siia teema alla, kuna ma õiget teemat ei leidnud! Got it?
            player

            Kommentaar


              Kas Beckhami lapsed tegelevad kah jalgapalliga või liiguvad nad ema jälgedes?

              Kommentaar


                Algselt postitas Noonik Vaata postitust
                Kas Beckhami lapsed tegelevad kah jalgapalliga või liiguvad nad ema jälgedes?
                Maailma peaaegu, et kõige kollasem vastus (www.elu24.ee on veel kollasem).

                The Beckham Boys @ Soccer Practice

                Palun

                Kommentaar


                  Sõber palus uurida, et kas kuskil pole müüa mõnda spray'd või pihustit, mis jalatsi sisse laskmisel venitaks jalanõud suuremaks? On sellist asja üldse olemas?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas buub Vaata postitust
                    Sõber palus uurida, et kas kuskil pole müüa mõnda spray'd või pihustit, mis jalatsi sisse laskmisel venitaks jalanõud suuremaks? On sellist asja üldse olemas?
                    makroflex
                    AILTON

                    Kommentaar


                      Keegi saaks nimekirja anda mis on need 21 kanalit mida Zoombox näitab.
                      .

                      Kommentaar


                        Algselt postitas RVN Vaata postitust
                        Keegi saaks nimekirja anda mis on need 21 kanalit mida Zoombox näitab.

                        ei ole nii raske leida ju
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          keegi teab kust mõnda head toitumiskava leida?
                          AILTON

                          Kommentaar


                            See on vist siit läbi käinud, aga ei leidnud otsingust..

                            Mure selline, et enne auto ostu tahaks veenduda et see avariid teinud pole. Kuidas auto numbri järgi seda teha sai?

                            Kommentaar


                              Mul ka probleem seoses Soome üleminekuga digiTV-le, et siis millist Eestis pakutavat teenust tarbida. Elion, Starman või Viasat?

                              Kommentaar


                                starmanil on olemas. tegelt usun, et kõikidel nendel pakkujatel peaks see olemas oleam... kuigi soome digitv on vist natukene teise kodeerimissüsteemiga kui eesti omad... aga starman näitab küll neid. teiste kohta ei tea... vähemalt täna olid mul veel soomed olemas

                                Kommentaar

                                Working...
                                X