320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    See on vist siit läbi käinud, aga ei leidnud otsingust..

    Mure selline, et enne auto ostu tahaks veenduda et see avariid teinud pole. Kuidas auto numbri järgi seda teha sai?
    LKFi andmebaasist sõnumiga: http://www.lkf.ee/index.php?03526230133603458. Või kui juhtud lausa vin-koodi teadma, siis: https://www.lkf.elion.ee/pls/xlk/sys..._r_l.show_form
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Elioni digi tv-s on ka neli Soome kanalit endiselt täiesti olemas. On muide kogu aeg olnud, ka siis, kui Starmani omad vahepeal võidurõõmsalt kiljusid, et läbi nende ainulaadne võimalus näha nüüd ka Nelost... Eks sõltub muidugi ka sellest, kus elad ja mis juhe praegu tuppa jookseb. Isiklikult soovitaks iga kell Elioni sellele zuumile eelistada - odavam (ja hetkel saab vist üldse poolmuidu), poole rohkem kanaleid, parem pilt. Natuke alla aasta olen kasutanud ja siiani null probleemi. Ainuke tõsine miinus on hetkel see, et teise teleka vaatamise jaoks tuleks teine box osta, kuid zuumiga on sama lugu.

      edit: kukkus jubeda reklaamtekstina välja, aga tõesti, olen vaadanud mõlemat lahendust samas kohas kõrvuti toimimas ja no ei anna võrrelda.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Oskab keegi öelda, et kas mõni pood Tallinnas müüb quicksilver firmamärgi kellasid?
        Joga Bonito!!!

        Kommentaar


          Samas võib Elioni digi tv kodulahenudsena igavene nuhtlus olla. Näiteks kui keegi sisse helistab sulle, siis kaob nett ning vist jamas siis ka telepilt.



          ja daywalkerile, siis vanasti vist West Sport müüs nagu... Pole enam ammu sinna poodidessse sattunud.
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Algselt postitas zaz Vaata postitust
            Samas võib Elioni digi tv kodulahenudsena igavene nuhtlus olla. Näiteks kui keegi sisse helistab sulle, siis kaob nett ning vist jamas siis ka telepilt.
            Que? Nett ja telekas pidevalt koos lahti, helistatakse ka ikka teinekord. Absoluutselt midagi ei mõjuta.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              ju siis Õismäe korterelamu aps või olid paigaldajamehed lohed.
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Miks on Flora koduka teatel Esiliiga turniiritabeli põhjal Nõmme Kalju nime taga tärn?

                Kommentaar


                  Kuna duublid ei saa tõusta kõrgemale tasemel ku esiliiga, siis tõuseb ülemineku mängudele Kalju. Mis siis, et ta on 6.kohal, tegelikult on see praegu aga 2.koht mis viib Kalju ülemineku mängudele.

                  Ma paremini ei oska.
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    Aitäh, sain aru. Aga miks näiteks Sil. Kalevil pole tärni, või on see antud juhul ainult üleminekumängudele viival meeskonnal?

                    Kommentaar


                      Tärn on ainult ülemineku mängudele mineval meeskonnal.
                      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                      Kommentaar


                        Keegi äkki teab, kus oleks võimalik kellegi tehtud pilte Go Live'ist vaadata?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Matchy Vaata postitust
                          Keegi äkki teab, kus oleks võimalik kellegi tehtud pilte Go Live'ist vaadata?
                          www.fotoalbum.ee ?
                          Algselt postitas budulojus
                          kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                            ..aiTÄH !!!

                            Kommentaar


                              te olete valel teel, tärn on sellepärast, et Kaljul on üks -/+ kaotus kirjas. Se tähendab, et võrdsete punktide korral on ta alati kehvemal kohal. Ja et see ära ei ununeks, seepärast ongi seal tärn.
                              MLis peaks Ajaxil ka tärn olema, aga nad on niigi kindlalt viimased, koha jagamine neil kellegagi enam ei õnnestu.

                              Kommentaar


                                Vahetasin vanematel ibm-i monitori miro vastu aga sel ikoonid ja kogu muusika jube suured.Interneti aken jääb jube väikseks.Mismoodi ma selle pulli normaal suuruseks saan?Monitori menüüst?
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X