320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Opera kasutamine.
    Soovitavalt 12. versiooni - peale seda vahetati mootorit ja läks asi allamäge

    Kommentaar


      Üritan oma uude läpakasse fifa14 installida, aga millegi pärast ütleb, et core/actiovation.dll on puudu. Tõmbasin küll mingi sarnase nimega faili ddl-files.comist aga ei midagi. Mis teha tuleks?
      Koondise põhimängija

      Kommentaar


        dll-comist faili tõmbamine on viimane asi mida teha. Variant 1 on teha selle järgi (esialgu pigem mitte). Aga ennem proovi seda varianti. Lase Fifa maha ja reinstalli ajal lülita viirusetõrje välja. Kui peale lastud siis lülita uuesti sisse.

        E:Lisasin lingi mis oleks pidanud kohe alguses olema

        Kommentaar


          Suudab keegi välja otsida selle skanneeritud artikli sellest, miks me eesti HD kanaleid ei saa vaadata?
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Ma ei tea kas sa just seda mõtled, aga kunagi TM-is ilmunud artikkel. Ning pole ka sisse skännitud.



            Kommentaar


              Algselt postitas zelee Vaata postitust
              dll-comist faili tõmbamine on viimane asi mida teha.
              Ehk põhjendad ära ka, miks? Olen ise samuti sealt kogu aeg faile tõmmanud ja vajalikud asjad tööle saanud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                Ehk põhjendad ära ka, miks? Olen ise samuti sealt kogu aeg faile tõmmanud ja vajalikud asjad tööle saanud.
                no kas ta just viimane abinõu on, aga esimene kindlasti mitte, sest lihtsalt dll-i tõmmates jätad sa vahele troubleshootingu, ei pruugi tegelikku probleemi lahendada ning halvema õnne korral võid midagi muud vussi keerata

                dll-i tõmbamine on muidugi kõige kiirem tegevus, olen isegi paaril korral seda teinud, kui pole viitsinud süveneda
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  Sest tegu pole probleemi korrektse lahendamisega ja võib põhjustada hoopis suuremaid probleeme tulevikus. LINK

                  Kommentaar


                    Tahan sisse logida skype. Arvuti kasutab win 8 op systeemi
                    Kuid skype ei lase mul sisse logida mu vanade andmetega. Nouab, et ma teen endale microsofti accounti.
                    Kas ma pean selle accounti tegema, voi on kuidagi voimalik sisse logida mu vanade andmetega?
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      On kellelgi teadmist/kogemust A6 formaadis printimse ja köitmise kohta Tartus ?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cru Vaata postitust
                        On kellelgi teadmist/kogemust A6 formaadis printimse ja köitmise kohta Tartus ?
                        No hipster soovitus oleks trükimuuseum. Tõsi, kui raamatut tahad välja anda, siis tuleb ilmselt pisut moodsamasse kohta pöörduda.
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Mis pubid Pärnus Inglise liigat näitavad?
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Mis pubid Pärnus Inglise liigat näitavad?
                            Uku baar.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Uku baar.
                              Jalutasin enne just naisevennaga mööda sealt. Kirjas oli, et näitavad Chelsea - Swansea mängu. Varasemast Hull-ManU ega hilisemast City-Pool mängust polnud millegipärast juttugi.
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Elisa mikro sim läks katki. Nüüd oleks vaja aga nano simi. Kas Elisa väljastab nano sime ka ja kas saan vana numbriga kaardi omale (PUK koodid jne. kaart on olemas).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X