320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Vesta baar jättis mulle ja mu kaaslannale viimati väga kustumatu mulje.
    ...
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
      Keegi teab soovitada mõnda fanciet restorani Tallinnas, kuhu naisega minna?
      Kui Aasia toit läheb peale, siis soovitaksin Chedi.

      Kommentaar


        Miks Juventust Rubentuseks ja Rubentussiks kutsutakse?

        Kommentaar


          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          Miks Juventust Rubentuseks ja Rubentussiks kutsutakse?
          Üks skisofreenik arvas, et see on lahe. Kui see sulle meeldib, siis sa võid ka seda kasutada. Üldiselt aga võid Itaalia alamfoorumis kasutatavate mõistetega tutvuda siin: Liivakasti leksikon.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Miks Juventust Rubentuseks ja Rubentussiks kutsutakse?

            Kommentaar


              Kas peale piletilevi ja kuhuminna.ee on veel mõni lehekülg, mis annaks vihjeid mida tühjadel õhtutel oma ajaga peale hakata?
              Kontsert-näitus-üritus jms.

              Kommentaar


                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                Kas peale piletilevi ja kuhuminna.ee on veel mõni lehekülg, mis annaks vihjeid mida tühjadel õhtutel oma ajaga peale hakata?
                Kontsert-näitus-üritus jms.
                No sõltuvalt huvidest kas


                või siis

                Kommentaar


                  Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                  No sõltuvalt huvidest kas
                  http://www.kultuurikava.ee/
                  tänud

                  või siis
                  Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                  höhöhö. Ma oleks pidanud täpsustama, et tegevust nädala sees.
                  Nädala sees ei joo.

                  Kommentaar


                    Kas keegi Teist on sooritanudI IELTS (International English Language Testing System) testi?
                    Kus Te selle testi jaoks õppematerjali saite? Ning kuidas test ja kogu protseduur välja nägi? Kaua kestab, mida sisaldab jne.
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                      Kas keegi Teist on sooritanudI IELTS (International English Language Testing System) testi?
                      Kus Te selle testi jaoks õppematerjali saite? Ning kuidas test ja kogu protseduur välja nägi? Kaua kestab, mida sisaldab jne.
                      Siin lehel ringi komnnates peaksid kõik info kätte saama


                      Seal on ka õppematerjalid, kuupäevad, hinnad, soovitused, ülesehitus jne kõik olemas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Siin lehel ringi komnnates peaksid kõik info kätte saama


                        Seal on ka õppematerjalid, kuupäevad, hinnad, soovitused, ülesehitus jne kõik olemas.
                        oossom
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          Nõukaajal oli üks film, mille tegevus toimus 19. sajandi kandis ja sisu oli midagi sellist, et naispeategelasel läks kõik muudkui väga halvasti ja lõpuks lasti ta maha. Minu mälu järgi oli üsna tuntud film (miks muidu ma üleüldse seda kusagilt mäletaks), aga hetkel ei suuda meenutada, et mis filmiga tegu oli. Keegi mäletab?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Nõukaajal oli üks film, mille tegevus toimus 19. sajandi kandis ja sisu oli midagi sellist, et naispeategelasel läks kõik muudkui väga halvasti ja lõpuks lasti ta maha. Minu mälu järgi oli üsna tuntud film (miks muidu ma üleüldse seda kusagilt mäletaks), aga hetkel ei suuda meenutada, et mis filmiga tegu oli. Keegi mäletab?
                            Palutakse rohkem infot.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Palutakse rohkem infot.
                              Lõi endal juba ette.
                              Жестокий романс

                              Kommentaar


                                Ostsin eile kaks pakki Chesterfieldi ja vaatasin nüüd, et mõlemas pakis on üks suits teistpidi, filter allapoole. Huvitav, mispärast?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X