320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Even Vaata postitust
    kui vaba on london pargis söömise ja õlu joomise koha pealt?
    Väga chill.

    Ma üldiselt teen ise süüa. Ses suhtes, et kui mingit saasta (ala pitsa, kalapulgad, friikartulid) süüa, siis saab väga odavalt.

    Kommentaar


      kus kohas sa ise süüa teed?
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        Algselt postitas Even Vaata postitust
        kus kohas sa ise süüa teed?
        Anna-Maria juures, noh.

        Kommentaar


          kas AMG'd on ka võimalik londonis näha?
          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

          Kommentaar


            Algselt postitas Even Vaata postitust
            kas AMG'd on ka võimalik londonis näha?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Mõnu "käinud mingi 20 korda viimase paari aasta jooksul Anna-Marial külas" Agent.
              pics or it never happened
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Kus kohas meil siin pealinnas see tasuta juuksur asub täpselt?

                Kommentaar


                  Pass ja id kaart on aegunud. Kas uute taotlemisel tahavad nad mõnda kehtivat dokumenti (sünnitunnistus vms) ka näha?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kelonaator Vaata postitust
                    Pass ja id kaart on aegunud. Kas uute taotlemisel tahavad nad mõnda kehtivat dokumenti (sünnitunnistus vms) ka näha?
                    Ei. Võta vanad kaasa.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Even Vaata postitust
                      tänud! kas kusagilt chinatownis oleks näiteks kohti kus tänava peal mõnda odavat suppi või mis iganes muud veidrat toitu nautida?
                      Chinatown on suht kommerts minu arvates. Küllaga on seal kohti, kus a'la 6-7-8 naela eest võid süüa niipalju kui jaksad, kuid too toit on väga üheülbaline, põmst sama hea kui siin mõnest aasia restoranist osta. Muidugi võib seal ka kallima raha eest pärle olla, aga mina ei suutnud tuvastada
                      308

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Even Vaata postitust
                        kui vaba on london pargis söömise ja õlu joomise koha pealt?
                        mine parem camdenisse jep, seal head rokenroll baarid+kaunid hipsteri tsikid. nalja saab rohkem kui rubla eest.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Even Vaata postitust
                          kui vaba on london pargis söömise ja õlu joomise koha pealt?
                          Ma käisin mingi 5 aastat tagasi ja olin Londonis ainult kolm päeva. Kuna käisin suvel ja lolle turiste oli palju, siis nägin ikka kahe käe sõrmedel olukordi, kus kästi maha valada alko. Samas ise tiksusime rongi oodates mingi 6 tundi pargis õlle libistades ja ei tekkinud mingeid probleeme. Kuigi ratsapolitsei möödus mitmeid kordi. Eks see oleneb ajast, kohast ja enda käitumisest. Käsi keegi väänama ei hakka.

                          Kommentaar


                            Kas Inglismaa peab alati oma kodumängud Wembleyl? Kui raudnael see sügisene mäng Eestiga Wembleyl on?
                            Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                            Kommentaar


                              üsna raudpolt. kõik inglismaa pinnal peetud kodumängud alates staadioni avamisest (2007) on toimunud wembleyl.
                              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Even Vaata postitust
                                üsna raudpolt. .
                                Täiesti raupolt, FA-l on kuni 2017 lepingujärgne kohustus seal kõik mängud pidada. Aga kui peaks juhtuma ebatõenäoline lugu, et Londonisse rajatakse NFLi frantsiis, võib koondis jälle üle maa tuuritama hakata.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X