320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Epic Vaata postitust
    Direct X on täiesti uus - 10. versioon. Ja mängu ei saa, pole minu oma.
    äkki tahab direkt iks üheksat :P

    aga jah midagi on paigast ära ja ma ei viitsi hetkel mõelda, aga äkki keegi viitsib

    Kommentaar


      Mina saan aru, et su videokaart ei toeta Pixel Shaderit. Seda saad sa ise uurida või anda oma videokaardi andmed mulle.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
        ei saa, sest Format C tähendab et C ketas on formateeritud ehk siis algseadeteni taastatud.
        vale, saab küll tagasi. kui kohtadesse kus asjad asusid pole midagi kirjutanud, vastavad proged abiks(getdataback vms)

        Kommentaar


          kuna olen juba paar korda postitanud teemasse Abi, siis ei hakka sinna enam postitama, sest olen parajalt meeleheitel jne.

          Et siis rumal küsimus: Kas kellelgi pole 20 aastasele õpilasele(sugu:M) pakkuda tööd? järgmisest nädalast kuni aasta lõpuni... et siis koolis tuleb praktika aga pole leidnud kohta, kus raha ka saaks teenida.. igasugused pakkumised oodatud. aitäh ette juba!

          Kommentaar


            Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
            kuna olen juba paar korda postitanud teemasse Abi, siis ei hakka sinna enam postitama, sest olen parajalt meeleheitel jne.

            Et siis rumal küsimus: Kas kellelgi pole 20 aastasele õpilasele(sugu:M) pakkuda tööd? järgmisest nädalast kuni aasta lõpuni... et siis koolis tuleb praktika aga pole leidnud kohta, kus raha ka saaks teenida.. igasugused pakkumised oodatud. aitäh ette juba!
            http://www.taskuraha.info/index.php?id=27&keel=ee
            Last edited by zaz; 15.10.07, 21:09. Põhjus: internet ju aitab :S
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              ja unustasin veel lisada ka selle, et olen tartus.
              aga vastus sinu toredale lingile: väga raske on leida tööpakkujat, kes tahab näiteks inimest koolitada välja ja õpetada kuu aega. ja siis ma teen kuu pärast seda veel tööd ja minema. olen saatnud päris mitmetesse kohtadesse cv.sid jne.. aga ei midagi. Jäängi lootma praegu, et keegi kusagil vajab miskit ehitusele või millegile sarnasele mingit abitöölist vms.. Ametlikult kaheks kuuks ei ole väga kerge leida. ausalt. olen cvkeskused ja cv.ee-d ja hyppelauad ka läbi vaadanud ja nii mõnelegi cv saatnud. aga ei tulu. tänud ikkagi, et üritasid

              Kommentaar


                Algselt postitas Zaeka Vaata postitust
                vale, saab küll tagasi. kui kohtadesse kus asjad asusid pole midagi kirjutanud, vastavad proged abiks(getdataback vms)
                Ah, et hoopis nii on lood. Suured tänud. Eks proovin siis.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                  kuna olen juba paar korda postitanud teemasse Abi, siis ei hakka sinna enam postitama, sest olen parajalt meeleheitel jne.

                  Et siis rumal küsimus: Kas kellelgi pole 20 aastasele õpilasele(sugu:M) pakkuda tööd? järgmisest nädalast kuni aasta lõpuni... et siis koolis tuleb praktika aga pole leidnud kohta, kus raha ka saaks teenida.. igasugused pakkumised oodatud. aitäh ette juba!
                  õpid keevitajaks, siis lüpsipraktikale nagu ei lähe vist...

                  Kommentaar


                    kuidas on õieti
                    kas enne läpaka toitejuhe seinakontakti ja siis arvuti taha või ..
                    toitejuhe enne läpaka külge ja alles siis seinakontakti
                    või pole vahet kuidas?
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      mis seal vahet on?
                      mul endal passib juhe koguaeg seinas, isegi kui ise läppariga koolis olen
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Vahepeal on siiski soovitatav akut tühjendada ka. No kord kuus kindlasti, muidu võib eluiga lühikeseks jääda. Akul siis.
                        "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                        RocknRolla (2008)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                          Vahepeal on siiski soovitatav akut tühjendada ka. No kord kuus kindlasti, muidu võib eluiga lühikeseks jääda. Akul siis.
                          juhul kui koguaeg niikuinii seinas on, siis pole üldse mõtet akut küljes hoida. ise pole viitsinud aga ära võttaeks kunagi annab tunda
                          AILTON

                          Kommentaar


                            Oloeks võimalikult kiirelt vaja mõnd romantismiajastu kirjaniku luuletust mis oleks vähemalt 3 salmiline! Ja peaks olema siis välismaise kirjaniku looming

                            Kommentaar


                              Kas keegi saab anda mulle aadressi, kust saab selle pildi suuremat versiooni
                              Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                              Ken Lee tulibu dibu douchoo

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                                Vahepeal on siiski soovitatav akut tühjendada ka. No kord kuus kindlasti, muidu võib eluiga lühikeseks jääda. Akul siis.
                                Pigem on Zazi läpaka juhe seinas, aga läpakas siiski sealt otsast kadunud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X