320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    ei plaani. Inimesed kurdavad et tavakasutamisel on telefon kriibitud.
    Klaasist asjad kriibitaksegi ära kui neid igapäevaselt kasutatakse. Kasuta kaitsekilesid!
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Soovitage telefoni. Nõuded:

      Android
      4G, WiFi
      Suurem ekraan, et hädapärast kusagil karupees olles saaks jalksi vaadata
      kaamera võiks ka hea olla.

      EDIT: GPS (mis toimiks ka)


      Android puudub, 4G ja WiFi't ka ei toeta, ekraan on enam-vähem, kaamera ka puudub. Samas on telefonil suured nupud, näeb täitsa ok välja, helistada saab. Hind on ka soodne.
      THEO HERNANDEZ

      Kommentaar


        mingi eriti sitt trollimis üritus ?
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          kriipimine, pragunemine on linnalegendid? VÕi su telefonil mingi kaitsekondoom ümber?
          Ühtegi kaitsekile ega kondoomi pole ümber, telefon kasutuses eelmise aasta septembrist ja enamiku ajast lihtsalt teksade taskus. Praegu vaatan, ühtegi kriimu pole küll tekkinud, sellel tagakülg selline mõnus klaasist, veekindlus on juba abiks tulnud, kuna õnnestus mingi mögaga kokku ajada ja siis kraani all ära pesta.
          Kui ostsin, siis küll lugesin kuskilt, et see tagaküljeklaas mõnedel on lambist ära mõranenud, aga mul pole miskit juhtunud ja no eks see lähe ka garantii alla kui peaks juhtuma.
          Üleüldiselt igatahes väga hea telefon.

          Kommentaar


            Kas googlega ei saa enam tasuta veebilehte teha? Pean arvutiõpetuses kursuse jaoks tegema google sites veebilehe (õpetusse on lisatud nt see video: https://www.youtube.com/watch?v=F1B_q_EiVHI), kuid mingit sellist võmalust ma enam ei leia. Leidsin vaid selle (https://www.google.com/work/apps/bus...roducts/sites/), kuid seal tuleb ka domeen osta.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rix17 Vaata postitust
              Kas googlega ei saa enam tasuta veebilehte teha? Pean arvutiõpetuses kursuse jaoks tegema google sites veebilehe (õpetusse on lisatud nt see video: https://www.youtube.com/watch?v=F1B_q_EiVHI), kuid mingit sellist võmalust ma enam ei leia. Leidsin vaid selle (https://www.google.com/work/apps/bus...roducts/sites/), kuid seal tuleb ka domeen osta.
              Saab ikka.

              This video shows you the absolute basics of creating, editing and organizing a web site using google sites. I will show you how to create a calendar page, n...
              "He has great football intelligence, experience and seems to have four eyes to spot all potential passes."

              Kommentaar


                Kas keegi fotodelt märkas,kas Timo Soinil ka seekord Millwalli sall kaelas oli?
                Invest In Africa

                Kommentaar


                  Kust oleks homme lootust näha seda World All-Stars vs Juve & Barça Legends mängu otse?
                  Kas äkki mõni kihlveokontori tv kannab seda üle?
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Sony xperia Z3 vs Galazy S5. Tuld!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Sony xperia Z3 vs Galazy S5. Tuld!
                      S5 ilmselgelt.
                      THEO HERNANDEZ

                      Kommentaar


                        Ütlesin, et võta Sony. Samsung on pask.
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Sony xperia Z3 vs Galazy S5. Tuld!
                          Galaxy S5
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Nõuan kolmesalmilises regivärsis argumente!

                            Kommentaar


                              Kui sa tahad seksi
                              Võta Galaxy
                              Alle-aa Alle-aa

                              Oled hipster, kellel soni
                              Võta endal` Sony
                              Alle-aa Alle-aa

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Sony xperia Z3 vs Galazy S5. Tuld!
                                Mine poodi. Näpi mõlemat ja osta see kumb rohkem meeldib.
                                Ise võtaks Sony, ilmselt sellepärast, et endal on ja olen väga rahul. Eks iga l*ts kiidab oma p*tsi.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X