320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts


    Eehh, peaks õppima teksti süvenema.
    Tänud.

    Kommentaar


      Nõmmel kusagil dokumendifotot saab teha?

      Kommentaar


        Kas keegi liigub HRL-i reede õhtul peale tööpäeva ja omaks paar vaba kohta? Kompensatsioon öf coorss ka!
        Invest In Africa

        Kommentaar


          Miks sõitis eile Tallinnas Harkivi Metallisti klubi sümboolikaga buss (Ukraina numbrimärk ja puha)?
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            Algselt postitas dareth Vaata postitust
            Miks sõitis eile Tallinnas Harkivi Metallisti klubi sümboolikaga buss (Ukraina numbrimärk ja puha)?
            TNTK staadionil korraldab Flora mingit noorteturniiri ja Metallisti poisid osalevad seal.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Milline see enam-vähem summa võiks olla, mille eest võiks arvestada, et ma saan sügisest kuskil Tallinna üürikorteris elada, pean silmas siis kuu üüri ja ligikaudseid kommunaale (talvel, suvel). Ehk siis ilmselt mingi ühetoaline korter kasvõi kuskil urka moodi rajoonis. Tudengina oleks hea, kui mingid korterikulud oleks suht minimaalsed. Ehk on veel miskit, millega arvestada?

              Kommentaar


                Kas mõnda aktiivset surfifoorumit Eestis leidub?

                Kommentaar


                  Soovitage kohta Tartus, kus saaks habet piirata. Random juuksurisalong?
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    Kus kohas saaks esiliiga ennustuse kohta aru pärida,panin eilsed mängud kõik täppi,aga tabelis on kõik punaseks lükatud,,,,
                    Invest In Africa

                    Kommentaar


                      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                      Soovitage kohta Tartus, kus saaks habet piirata. Random juuksurisalong?
                      Anu Ladva Juuksurisalong. Pikk 80. Lõikus 3 eurot ja seda sooritas kjena neiu. Win-win
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        oskab keegi soovitada, millist rattalukku osta, et oleks võimalikult usaldusväärne, aga samas ka kergema kaaluga? üle 50 euro ka väga maksta ei tahaks. kauplustes ringi vaadates tundub, et korralikumad lukud on kõik jube rasked, lehmakettidest rääkimata.

                        Kommentaar


                          soovitatakse U-tüüpi lukke

                          Kommentaar


                            Kas selles stiilis fotode eest antakse mingit raha ka?
                            Et ma järgmine kord teaksin, kas peab ka telefoni välja võtma ja klõpsima hakkama.
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zaz Vaata postitust
                              Kas selles stiilis fotode eest antakse mingit raha ka?
                              Et ma järgmine kord teaksin, kas peab ka telefoni välja võtma ja klõpsima hakkama.
                              Nende eest vist ei saa.

                              Kommentaar


                                Milleks need "delfi lugejad" siis saadavad neid pilte?
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X