320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Chill, dude. Minu kodusel ruuteril (seesama elioni kodulahendusega kaasa antud käkk, nokia vist) vilgub see tuluke vahelduva eduga ööpäev läbi. Ehk ka ajal, kui arvuti väljas - kui ühendus olemas, siis ta seal omaette majandab. Võimalikud wifi kuritarvitajad ümbruskonnas puuduvad. Seega enne naabrile igaks juhuks türpi andmist tasub siiski veenduda, kas mitte seekord lihtsalt hirmul suured silmad ei ole. Pakun küll, et "kaikki on korrassa".
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      Chill, dude. Minu kodusel ruuteril (seesama elioni kodulahendusega kaasa antud käkk, nokia vist) vilgub see tuluke vahelduva eduga ööpäev läbi. Ehk ka ajal, kui arvuti väljas - kui ühendus olemas, siis ta seal omaette majandab. Võimalikud wifi kuritarvitajad ümbruskonnas puuduvad. Seega enne naabrile igaks juhuks türpi andmist tasub siiski veenduda, kas mitte seekord lihtsalt hirmul suured silmad ei ole. Pakun küll, et "kaikki on korrassa".
      Aga naabrile molli võid ikka anda. Igaks juhuks, et ta mõistaks, et kes majas peremees

      Kommentaar


        Profülaktika mõttes nö.
        “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

        Kommentaar


          naabritele peab molli andma, muidu saad ise. kes ees se mees

          Kommentaar


            see mees kardab enda varju ka
            oli aasta tagasi raja tänaval ka kuu aega
            juut ta igatahes on. nagu juut noh
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Chill, dude. Minu kodusel ruuteril (seesama elioni kodulahendusega kaasa antud käkk, nokia vist) vilgub see tuluke vahelduva eduga ööpäev läbi. Ehk ka ajal, kui arvuti väljas - kui ühendus olemas, siis ta seal omaette majandab. Võimalikud wifi kuritarvitajad ümbruskonnas puuduvad. Seega enne naabrile igaks juhuks türpi andmist tasub siiski veenduda, kas mitte seekord lihtsalt hirmul suured silmad ei ole. Pakun küll, et "kaikki on korrassa".
              aga on olnud ka kordi kus ühendus on olnud mega aeglane
              sellest mu kahtlused ongu
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                Mingi ligipääsupiirang võiks igatahes olla, sest turvamata võrku pidi väga lihtne pealt kuulata olema, ei ole küll ise proovinud.
                Mina ei julge turvamata netis internetipanka sisse logida, rahast oleks kahju, sellest vähesestki.
                "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                RocknRolla (2008)

                Kommentaar


                  tõmba nett välja ja kui selle peale alt ropendamist tuleb, siis on näopeksuring

                  Kommentaar


                    noh neegrid, andke 50 kopika ja justini loo instrumentaali

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                      noh neegrid, andke 50 kopika ja justini loo instrumentaali
                      aga äkki paneks oma naist vahelduseks? neeger

                      Kommentaar


                        t*ra! neetud. appi!

                        poolteist kuud mitte jälgegi ja siis kaks tükki ühe nädala jooksul.

                        õõõhprffhhhh!

                        prussakad.

                        Kommentaar


                          kas kuskil netis on üleval trahvimäärad, st palju antakse erinevate asjade eest.

                          näiteks -
                          alkoholi omamine
                          alkoholi joobes olemine
                          narkotikumide mõju all olemine
                          suitsu omamine
                          suitsetamine

                          kõik alaealise poolt, palju see võiks tulla. arvestada seda ka, et esimene kord.
                          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                          Kommentaar


                            oota. millega sa nüdü hakkam said? kõik korraga tegid ära vä?

                            aökoholi omamine ja suitsu omamine ei tohiks olla karistatav.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas taku* Vaata postitust
                              oota. millega sa nüdü hakkam said? kõik korraga tegid ära vä?

                              aökoholi omamine ja suitsu omamine ei tohiks olla karistatav.
                              16.aastaselt võib alkoholi omada küll, aga kui see oli viin.

                              edit. mina see polnud praegu just nüüd üks klassi vend rääkis, et muidu oli kõik korras, aga kõik algas sellest, et jalutas peale all-stari suurhalli eest mööda.

                              viidi autosse -> sõideti ringi kuni kamber täis sai -> viidi wismarisse -> anti tops kuhu häda teha, kallati kuuma vett kurgust alla -> põhja prefektuuri viidi -> lõpuks kutsuti ema järgi.

                              tra ma naeran lolliks ennast siin
                              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Evu Vaata postitust
                                kas kuskil netis on üleval trahvimäärad, st palju antakse erinevate asjade eest.

                                näiteks -
                                alkoholi omamine
                                alkoholi joobes olemine
                                narkotikumide mõju all olemine
                                suitsu omamine
                                suitsetamine

                                kõik alaealise poolt, palju see võiks tulla. arvestada seda ka, et esimene kord.



                                Ma rohkem ei tea.

                                §69 hakkab vist alaealiste kohta.

                                Ja omamine on karistatav .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X