320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oot. Ma pole kunagi olnud suur Bondi austaja ja nii, aga ühes Bondis oli paks hiinlasest mees, kes viskas kaabuga inimesi surnuks. Aga ma ei suuda leida, et millises osas ta oli. Oskab keegi aidata?

    Kommentaar


      Algselt postitas dannar Vaata postitust
      Oot. Ma pole kunagi olnud suur Bondi austaja ja nii, aga ühes Bondis oli paks hiinlasest mees, kes viskas kaabuga inimesi surnuks. Aga ma ei suuda leida, et millises osas ta oli. Oskab keegi aidata?
      "Goldfinger" 1964a.

      Kommentaar


        Soovitage keegi kergelt netist kättesaadavat vabavaralist programmi, millega saab ühelt videolt jupi ära lõigata ning teise külge pookida. Kui see on võimalik ka Windows Movie Makeriga, siis võiks natukene õpetada...

        Kommentaar


          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
          Soovitage keegi kergelt netist kättesaadavat vabavaralist programmi, millega saab ühelt videolt jupi ära lõigata ning teise külge pookida. Kui see on võimalik ka Windows Movie Makeriga, siis võiks natukene õpetada...
          Ehk siit leiad midagi...
          DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
          Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

          AD e. Andekas Disainer...

          Kommentaar


            Kristjan, sa võid alati tõmmata oma Sony Vegase triali, mida saad 30 päeva kasutada. Kui soovid pikemalt, siis pommita MSN-is .

            Kommentaar


              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
              Soovitage keegi kergelt netist kättesaadavat vabavaralist programmi, millega saab ühelt videolt jupi ära lõigata ning teise külge pookida. Kui see on võimalik ka Windows Movie Makeriga, siis võiks natukene õpetada...
              Virtualdub, täitsa tasuta ja töötab hästi.

              Kommentaar


                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                Mis lugu mängib TV3 CSI NY reklaamis? Vaata see, kus kõigepealt on 'listen all you newyorkers' vms ja siis tuleb mahe tümin?
                Beastie Boys - An Open Letter to NYC

                Kommentaar


                  Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
                  Beastie Boys - An Open Letter to NYC
                  tänudtänud.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Mitu korda Brooke Logan Vaprates ja Ilusates abielus on olnud?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dannar Vaata postitust
                      Mitu korda Brooke Logan Vaprates ja Ilusates abielus on olnud?
                      Pakuksin, et 8 - 10 x

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
                        Pakuksin, et 8 - 10 x
                        No wikipedias on 10 korda antud, aga viimasena on Nick Marone, kes on praegustes TV3-s näidatavates osades juba tema endine mees ja ta vahepeal oli veel kellegagi abielus, seega on wikid maha jäänud.

                        Kommentaar


                          Kuidas saada hommikul üles nii, et und enam poleks?

                          Vara magama minemine arvesse ei lähe.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dannar Vaata postitust
                            No wikipedias on 10 korda antud, aga viimasena on Nick Marone, kes on praegustes TV3-s näidatavates osades juba tema endine mees ja ta vahepeal oli veel kellegagi abielus, seega on wikid maha jäänud.
                            Ma arvan, et wikis on asi täpne. Seega see kümnes abielu on TV3-s veel tulemas. Ja see, et Ridge ja Brooke lubasid täna abielluda (TV3 järgi) ei tähenda, et see neil tingimata õnnestub. See on ikkagi seebikas millest me räägime.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lenc Vaata postitust
                              Ma arvan, et wikis on asi täpne. Seega see kümnes abielu on TV3-s veel tulemas. Ja see, et Ridge ja Brooke lubasid täna abielluda (TV3 järgi) ei tähenda, et see neil tingimata õnnestub. See on ikkagi seebikas millest me räägime.
                              eiei. Vaata see Dominique on Nick, kellega ta minu arusaama kohaselt on juba abielus olnud. Vähemalt minu 3 osa hooajas nägemise põhjal. Teate küll kui pult on kadund ja kanalit vahetada ei viitsi. onju?? tglt ka!!!

                              Kommentaar


                                Ma vaatasin vahepeal nädal aega järjest. Aga siis jäi üks osa vahele ja MIDAGI ei saanud enam aru. Jäi katki.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X