320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Öh, alles nüüd lugesin, et kivisein... Nurga kinnitamiseks düübli valimisel kuula, mis ehituspoes soovitatakse. Hää düübel on pool türnüüblit ehk sitta ei maksa osta.

    Kommentaar


      Peale gümnaasiumi lõpetamist saab ülikooli sisse astuda ja siis käia ära kaitseväes. Endal on sul samal ajal koht kõrgkoolis soojas, et kui tagasi tuled saad kohe õppima.

      Kui kellelgi on sellega kogemust, siis oleksin väga tänulik mõne soovituse/näpunäite/seletuse eest. Kas see kehtib ainult Eesti ülikoolidega või saab sama janti teha muude EL riikide ülikoolidega(Inglismaa)?
      You need people who score goals, that's how you win games.

      Kommentaar


        Algselt postitas författare Vaata postitust
        Peale gümnaasiumi lõpetamist saab ülikooli sisse astuda ja siis käia ära kaitseväes. Endal on sul samal ajal koht kõrgkoolis soojas, et kui tagasi tuled saad kohe õppima.

        Kui kellelgi on sellega kogemust, siis oleksin väga tänulik mõne soovituse/näpunäite/seletuse eest. Kas see kehtib ainult Eesti ülikoolidega või saab sama janti teha muude EL riikide ülikoolidega(Inglismaa)?
        Akadeemilise puhkuse peaks ikka igas ülikoolis saama. Uuri kooli kodulehelt.

        Kommentaar


          Algselt postitas författare Vaata postitust
          Peale gümnaasiumi lõpetamist saab ülikooli sisse astuda ja siis käia ära kaitseväes. Endal on sul samal ajal koht kõrgkoolis soojas, et kui tagasi tuled saad kohe õppima.

          Kui kellelgi on sellega kogemust, siis oleksin väga tänulik mõne soovituse/näpunäite/seletuse eest. Kas see kehtib ainult Eesti ülikoolidega või saab sama janti teha muude EL riikide ülikoolidega(Inglismaa)?
          Akadeemilisi puhkusi saab tõesti igas ülikoolis. Eesti ülikoolides saad kaitseväeteenistusse astumise puhul ühe aasta akadeemilist võtta.

          Ma ise tegin gümnaasiumis käimise ajal KRA-sse taotluse, et soovin kohe peale gümnaasiumit kaitseväes ära käia ning see rahuldati (käisin gümna ajal veel arstlikus komisjonis). Peale gümnaasiumi lõpetamist kandideerisin ka kohe ülikooli (juhul kui ei oleks tasuta kohale saanud, oleks saanud järgmine aasta uuesti proovida). Sain aga ilusti ülikooli sisse ja tegin taotluse akadeemiliseks puhkuseks kaitseväeteenistusse astumise põhjusel. Olin siis selle aasta kaitseväes ning alustasin peale seda kooliga. Midagi keerulist küll ei olnud.

          Kommentaar


            Algselt postitas författare Vaata postitust
            Peale gümnaasiumi lõpetamist saab ülikooli sisse astuda ja siis käia ära kaitseväes. Endal on sul samal ajal koht kõrgkoolis soojas, et kui tagasi tuled saad kohe õppima.

            Kui kellelgi on sellega kogemust, siis oleksin väga tänulik mõne soovituse/näpunäite/seletuse eest. Kas see kehtib ainult Eesti ülikoolidega või saab sama janti teha muude EL riikide ülikoolidega(Inglismaa)?
            Kuidas sobitada ajateenistus ja õpingud kõrgkoolis kõige paremini oma eluplaanidesse? Kas minna kõrgkooli ajateenistuskogemuse võrra rikkamana või alustada esmalt õpinguid? Ajapikenduse taotluse võid esitada: kaitseväeteenistuse veebis kaitsevaeteenistus.ee ID-kaardiga digitaalselt allkirjastatult e-posti aadressile info@kra.ee kirja teel aadressile Aiandi 15, 12918  Tallinn tuues selle käsipostiga meie esindusse Tallinnas Aiandi 15 või Tartus Puiestee 114c Enne taotluse esitamist […]


            Seal on värske info ülikooli ja ajateenistuse kohta

            Kommentaar


              Suured tänud mehed, info on ikka väga abiks
              You need people who score goals, that's how you win games.

              Kommentaar


                Miks hakkab üks Euroopa Liiga Play off täna alles 23:30? Belenenses vs Altah siis mänguks. Esimest korda näen Euroopa mängudes nii ulmelist kellaaega.

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  Miks hakkab üks Euroopa Liiga Play off täna alles 23:30? Belenenses vs Altah siis mänguks. Esimest korda näen Euroopa mängudes nii ulmelist kellaaega.
                  Ju siis portugallastel on savi, et ida-eurooplased tahavad juba magama sättida. Nende jaoks hakkab ikkagi see mäng 21:30
                  308

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Markko Vaata postitust
                    Ju siis portugallastel on savi, et ida-eurooplased tahavad juba magama sättida. Nende jaoks hakkab ikkagi see mäng 21:30
                    Tean, aga lihtsalt varem on kõige hilisem kellaeg mida ma Euroopa mängudes näinud vist siiski 22. millegiga.

                    Kommentaar


                      Mul on vaja natukene akent timmida. Vist ära vajunud või kõver vms. Puitalumiinium aken on. Keda ma otsima peaksin, kes selliste asjadega tegeleb?
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Sama firma kellelt ostsid. Mul oli sama probleem. Tulid kohale ja fixisid ära.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zaz Vaata postitust
                          Mul on vaja natukene akent timmida. Vist ära vajunud või kõver vms. Puitalumiinium aken on. Keda ma otsima peaksin, kes selliste asjadega tegeleb?
                          Kuna mu kodus pani uued aknad eelmine omanik ja kleepsu või muud infot ma ka ei oma, kust ta need tellis, siis ma kutsusin sarnase murega omale Aknaservice' pässi.

                          20 euri oli väljakutse ja selle raha eest timmis akna kohe ka ära.
                          308

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Marek_T Vaata postitust

                            Põhja-Koreas on ilma konditsioneerita vangilaagrid? Mõnede sadism ei tunne ikka piire.
                            Ühtlasi nomineerin autori Aasta Purjus Pegasuse auhinnale.
                            Kes see genialist oli?
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Ma nomineeriks samale suurepärasele auhinnale ka mängukajastused nagu

                              MÄEORG ÜTLEB: MIND EI KOTI NEED PUNASED, VÕTA VÄLJA RAISK!!!
                              ja ühes teatavas rubriigis esinevad pealkirjad, viimasest ajast pilguga üle lastes vaba valik:

                              * Benficat ja Astanat ootavad ees rõvedad lennureisid
                              * Celticu mängija pani Malmö vennale põlvega munadesse
                              * Paulinho polegi lootusetu? Mees paugutas Hiinas jõhkra värava
                              * Özil timmib Miss Türgiga
                              * Juventuse TV-d tasub ainuüksi selle näki pärast vaadata
                              * Costa Rica legend Wanchope tõmbas tribüünil turvale lõuga ära
                              absoluutselt ei taha öelda, et kõik asjad peaks alati jube akadeemilised olema, lisaks niikuinii mölarubriigiga tegemist, aga need on küll, noh, sellised "tra jõledalt tahaks äge vend olla tra" kolmanda klassi stiilis punnitamine.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar

                              Working...
                              X