320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    poode tallinnas kus lõhkiseid teksasid müüakse ? va rottermani kvartali omad

    Kommentaar


      Oskasin täispeaga telefoni taskust mööda panna ja täitsa lõpp noh, aga originaalekraane ei ole saada. Vastiku kvaliteediga/ülitundlikud hiinlased ainult igalpool, need ka suhteliselt ulmeliste hindadega. Ühesõnaga lamp sitt. Siit ka küsimus: kui ma ostan võrgulukus iPhone, tõstan sinna enda telefonilt logic boardi ümber, kas asi hakkab tööle ja kogu praeguses telefonis olev informatsioon liigub koos logic boardiga teise telefoni ümber?

      Kommentaar


        Booking.com

        Väidetavalt pean kogu broneeringu tasuma, kui tühistan oma saabumise liiga hilja või jätan kohale ilmumata. Tekib küsimus - kuidas nad mult selle raha sisse nõuavad, kui ma ei ole oma krediitkaarti kuhugi (ka broneeringul) sisestanud? Kus kohast ma saan kontrollida, et mu kontol ei ole varasemast ajast mõnda teist krediitkaarti salvestunud?
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Booking.com

          Väidetavalt pean kogu broneeringu tasuma, kui tühistan oma saabumise liiga hilja või jätan kohale ilmumata. Tekib küsimus - kuidas nad mult selle raha sisse nõuavad, kui ma ei ole oma krediitkaarti kuhugi (ka broneeringul) sisestanud? Kus kohast ma saan kontrollida, et mu kontol ei ole varasemast ajast mõnda teist krediitkaarti salvestunud?
          Seadete all on alateema krediitkaardid.
          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Booking.com

            Väidetavalt pean kogu broneeringu tasuma, kui tühistan oma saabumise liiga hilja või jätan kohale ilmumata. Tekib küsimus - kuidas nad mult selle raha sisse nõuavad, kui ma ei ole oma krediitkaarti kuhugi (ka broneeringul) sisestanud? Kus kohast ma saan kontrollida, et mu kontol ei ole varasemast ajast mõnda teist krediitkaarti salvestunud?
            Ole rahulik, praktikas ei võeta pm kusagil raha maha. See on lihtsalt selleks, et inimesed oma otsustes kindlad oleksid, sest hotellid on toa vabaks jätnud. Kindluse mõttes võid majutusasutusse helistada.

            Kommentaar


              Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
              Seadete all on alateema krediitkaardid.
              Seal valitseb tühjus.

              Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
              Ole rahulik, praktikas ei võeta pm kusagil raha maha. See on lihtsalt selleks, et inimesed oma otsustes kindlad oleksid, sest hotellid on toa vabaks jätnud. Kindluse mõttes võid majutusasutusse helistada.
              Kahtlustasin ka seda.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Itaalias pidin lausa sulas maksma arve ära, kuigi krediitkaardiga oli bron tehtud
                THEO HERNANDEZ

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                  Itaalias pidin lausa sulas maksma arve ära, kuigi krediitkaardiga oli bron tehtud
                  Sama. Mingi hindu oli vist, ütles et ei oska makseterminali kasutada ega krediitkaardilt raha võtta. Cash only.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Booking.com

                    Väidetavalt pean kogu broneeringu tasuma, kui tühistan oma saabumise liiga hilja või jätan kohale ilmumata. Tekib küsimus - kuidas nad mult selle raha sisse nõuavad, kui ma ei ole oma krediitkaarti kuhugi (ka broneeringul) sisestanud? Kus kohast ma saan kontrollida, et mu kontol ei ole varasemast ajast mõnda teist krediitkaarti salvestunud?
                    See tekst on seal pigem hirmutamiseks, sest reaalsuses isegi kui raha kontolt broneeritakse, siis lõpliku makse tegemiseks on vaja sinupoolset kinnitust (näiteks kaardiga terminalis või mis iganes maksmisviisi kasutad). Ehk kui arvel broneering peaks üleval olema, siis mõne ajapärast see vabaneb kui makset kinnitatud pole.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                      See tekst on seal pigem hirmutamiseks, sest reaalsuses isegi kui raha kontolt broneeritakse, siis lõpliku makse tegemiseks on vaja sinupoolset kinnitust (näiteks kaardiga terminalis või mis iganes maksmisviisi kasutad).
                      On olnud korduvalt juhtumeid, kus makse võetakse ilusti krediitkaardilt ning majutusasutus kaarti ega makset ei küsi, kuna raha on neil juba check-inni/check-outi ajaks käes.

                      Kommentaar


                        Igatahes sain majutusasutusega kenasti räägitud. Vahetasin kuupäevad ära ja asi korras. Ilmselt oleks asi ka siis korras olnud, kui ma poleks üldse läinud või viimasel hetkel canceldanud.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                          On olnud korduvalt juhtumeid, kus makse võetakse ilusti krediitkaardilt ning majutusasutus kaarti ega makset ei küsi, kuna raha on neil juba check-inni/check-outi ajaks käes.
                          Arenenud maailmas on see tänu Visa/Mastercardi reeglitele suhteliselt välistatud ning kergesti vaidlustatav, kui sa just juba broneeringul oma makset ei kinnita.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                            On olnud korduvalt juhtumeid, kus makse võetakse ilusti krediitkaardilt ning majutusasutus kaarti ega makset ei küsi, kuna raha on neil juba check-inni/check-outi ajaks käes.
                            Mul oli juhus, kus väljumisel küsisid hoolimata sellest, et olid mult kogemata enne check in tegemist "kogemata" broneerinud 2/3 tühistamistasu.
                            Kui check out tegemisel selle kohta küsisin, siis alguses ei teatud sellest midagi, aga pärast tähtsama tädiga konsulteerimist väideti, et see oleks tagasi kantud ja tahtsid kogu summat. Viisakalt keeldusin ja saime kokkuleppele, et maksan vaid selle jäägi 1/3 ja sain klaariks, aga suts nõme tunne jäi sellest asjast.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                              Arenenud maailmas on see tänu Visa/Mastercardi reeglitele suhteliselt välistatud ning kergesti vaidlustatav, kui sa just juba broneeringul oma makset ei kinnita.
                              Hmm. Viimati Helsingis, lugupeetud hotell, kuu tagasi, Soome panga Eesti filiaali väljastatud Mastercard. Broneering tekkis kaardi kontole päev enne check-inni, kaarti keegi kohapeal ei küsinud, väideti olevat tehtud.

                              Kommentaar


                                kui te peaksite ütlema, mis on põhilugu Tchaikovsky - Swan Lake/Лебединое озеро, siis mis see oleks?
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X