320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Saku originaal pakuks.

    Kommentaar


      Kust saab neid filmidest kuulsaid punaseid plastik topse ? Astun-poe-uksest-sisse-ja-ostan viisil kui võimalik.
      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
        Kust saab neid filmidest kuulsaid punaseid plastik topse ? Astun-poe-uksest-sisse-ja-ostan viisil kui võimalik.
        Kui mälu ei peta, on kunagi Tiimari poes neid nähtud. Et võibolla sarnastes asutustes?

        Kommentaar


          Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
          Head õllesõbrad, mõned head aastad tagasi jooksis meie telekanalitel üks tore õllereklaam, kus peategelane satub/astub/lükatakse erinevatesse stseenidesse. Algas sellega, et visati baarist välja ja sattus keset lahingut kaevikusse. Vabandan, väga häguselt mäletan. Kas keegi mäletab, mis õllega oli tegu?
          Karl Friedrich või midagi sellist peaks olema selle õlle nimi.
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Miks lätlasi kuuevarbalisteks kutsutakse?

            Mis vahet on hooral, litsil ja prostituudil?
            Lätlased pidavat eestlasi viievarbalisteks kutsuma!

            Prostituut on naine, keda kõik raha eest saavad.
            Lits on naine, keda kõik, peale teda selleks kutsuja, "tasuta" saavad. Tasutakse igasugu vahvate kingituste, jookide, teenustega.
            Hoor on naine, keda kõik, peale teda selleks kutsuja, tasuta saavad.
            Algselt postitas alehis
            "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
            Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

            Kommentaar


              Algselt postitas zaz Vaata postitust
              Karl Friedrich või midagi sellist peaks olema selle õlle nimi.
              Minu mäletamist mööda oli see ka Karl.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                Saku originaal pakuks.
                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                Karl Friedrich või midagi sellist peaks olema selle õlle nimi.
                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Minu mäletamist mööda oli see ka Karl.
                Tänud.

                Kommentaar


                  Miks venelased Eestis korvpalli ei mängi?
                  Algselt postitas Iceman
                  Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                    Miks venelased Eestis korvpalli ei mängi?
                    Treenereid polevat.

                    Kommentaar


                      Keegi teab soovitada mõnda mõistlikku ehitajat vannitoa jaoks Tartus? Tänan ette ära juba.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                        Üks hiidlane tegi mulle kunagi selgeks,et kuidas aru saada,milline on Leedu, milline Läti auto. Asi äärmiselt lihtne, LV tähendab nimelt lisavarvast! Siis ma sain aru küll,kumb on kumb!
                        Palju lihtsamalt - LATVIA , LITHUANIA
                        et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                          Palju lihtsamalt - LATVIA , LITHUANIA
                          Ei ole lihtsam, endale jäi ka just lisavarbaga omal ajal meelde, et LV on Läti.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Noh, kuna see tundub olevat mingi vanaaegne huumor, kus nali käis ümber teatud piirkonna, siis minu tõlgendus on, et kuues varvas on lätlaste väike peenis...

                            Kommentaar


                              Kuda see Piiroja nii hea jooksja on? Eluaeg hea mootor sees olnud või hakkas pärast jalgpalli nüüd rohkem jooksutrenni tegema?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Kuda see Piiroja nii hea jooksja on? Eluaeg hea mootor sees olnud või hakkas pärast jalgpalli nüüd rohkem jooksutrenni tegema?
                                Rixxer ja teised kesk-kolmekümnendaid käivad pärnakad teavad ehk paremini, aga Piiroja ikka oli kooliajal juba selliseid 800m võistlusi kinni pannud ja maakondlikel hullanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X