320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Proovin korra veel - "Võitsin" võimaluse UEFA kaudu osta piletid 2016 a EM-le alagrupi mängule (B1 vs B2) 11. juunil Marseille´s. Taotlust tehes lähtusin ideest veeta Lõuna-Prantsusmaal puhkus, aga kahjuks on juba nüüd suhteliselt kindel, et ise minna ei saa. Kuna esimest korda üldse proovisin sellisel teel pileteid saada, siis küsin kas keegi oskab öelda, kas neid pileteid on hiljem võimalik nö "mustal turul" maha ka müüa? Küsin, sest tingimuste järgi peaks piletid olema personaalsed ja staadionile pääs ID alusel? Või ei ole see asi päris nii karm tegelikkuses?

    Kommentaar


      Algselt postitas check Vaata postitust
      Proovin korra veel - "Võitsin" võimaluse UEFA kaudu osta piletid 2016 a EM-le alagrupi mängule (B1 vs B2) 11. juunil Marseille´s. Taotlust tehes lähtusin ideest veeta Lõuna-Prantsusmaal puhkus, aga kahjuks on juba nüüd suhteliselt kindel, et ise minna ei saa. Kuna esimest korda üldse proovisin sellisel teel pileteid saada, siis küsin kas keegi oskab öelda, kas neid pileteid on hiljem võimalik nö "mustal turul" maha ka müüa? Küsin, sest tingimuste järgi peaks piletid olema personaalsed ja staadionile pääs ID alusel? Või ei ole see asi päris nii karm tegelikkuses?
      Mina käisin mõned aastad tagasi CL-i finaali vaatamas teise inimese piletiga. Olid samamoodi personaalsed piletid, aga kedagi väravas ei kottinud ja ei kontrollitud seda mingil viisil. Pigem on see üsna ebareaalne ka praegu, sest kontroll võtaks tohutu aja. Samas mina sain selle pileti näiteks tuttava käest.

      Ei oska öelda, kui tahaksid selle pileti nö täiesti mustal turul internetis suvalisele inimesele maha müüa. Ja see suvaline inimene juhtub olema näiteks mingi Balkani jalgpallihuligaan. Siis pigem kehvasti.

      Ühesõnaga tuttavale või sõbrale andes, kes bännitud jalgpallihuligaan pole, probleeme ei teki väga suure tõenäosusega.

      Kommentaar


        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        Mina käisin mõned aastad tagasi CL-i finaali vaatamas teise inimese piletiga. Olid samamoodi personaalsed piletid, aga kedagi väravas ei kottinud ja ei kontrollitud seda mingil viisil. Pigem on see üsna ebareaalne ka praegu, sest kontroll võtaks tohutu aja. Samas mina sain selle pileti näiteks tuttava käest.

        Ei oska öelda, kui tahaksid selle pileti nö täiesti mustal turul internetis suvalisele inimesele maha müüa. Ja see suvaline inimene juhtub olema näiteks mingi Balkani jalgpallihuligaan. Siis pigem kehvasti.

        Ühesõnaga tuttavale või sõbrale andes, kes bännitud jalgpallihuligaan pole, probleeme ei teki väga suure tõenäosusega.
        Okei, tänud vastamast! Küsin siis edasi, kas keegi siit foorumlastest oleks juba praegu kindel huviline või tulen selle küsimusega tagasi peale alagruppide loosimist? Kui on huvi lihtsalt EM-elamus saada ja otseselt ei ole vahet, kes mängivad, siis noh mõistlik oleks ju lennupiletite ja majutusega juba tegelema hakata. Spekulanti ei paneks ja müüksin sama hinnaga, millega ostsin!

        PS! Kui kedagi häirib, siis selle jutu võib vabalt ka kuulutuste ja atribuutika teemasse tõsta!

        Kommentaar


          Kas seal portaalis ei ole piletist loobumise või edasi müügi võimalust? Või sa lihtsalt tahad hea inimesena selle eestlasele anda esimese valikuna?

          2012 EURO piletitega oli seal küll järelturg. Mis puudutab ID kaardi kontrolli, siis praktikas on seda olnud ainult Itaalia liiga mängudel. EM-il olen käinud päris mitmetel mängudel ja dokumente siiani küsitud ei ole ei minult ega kaasreisijatelt.

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Kas seal portaalis ei ole piletist loobumise või edasi müügi võimalust? Või sa lihtsalt tahad hea inimesena selle eestlasele anda esimese valikuna?

            2012 EURO piletitega oli seal küll järelturg. Mis puudutab ID kaardi kontrolli, siis praktikas on seda olnud ainult Itaalia liiga mängudel. EM-il olen käinud päris mitmetel mängudel ja dokumente siiani küsitud ei ole ei minult ega kaasreisijatelt.
            No üldtingimustest ma järelturu kohta ühtegi punkti ei leidnud või siis ei osanud lihtsalt otsida, sellest ka minu algne postitus siia. Aga kui sa nii küsid, siis why not teha mõni Eesti jalkasõber õnnelikuks, ilmselt kokkuvõttes mul ka jagelemist vähem.

            Kommentaar


              Algselt postitas check Vaata postitust
              No üldtingimustest ma järelturu kohta ühtegi punkti ei leidnud või siis ei osanud lihtsalt otsida, sellest ka minu algne postitus siia. Aga kui sa nii küsid, siis why not teha mõni Eesti jalkasõber õnnelikuks, ilmselt kokkuvõttes mul ka jagelemist vähem.
              Võtsin ise ka loosist osa, aga kuna täitsin neid väljasid suhteliselt kiiruga ja töö kõrvalt viimasel hetkel, siis ei meenu, kas mitme pileti ostu korral (ise sain 2) pidi ka nö. teise pileti jaoks miskit nime sisestama? ses suhtes ei tohiks ID kontrolliga erilisi probleeme olla.

              Kommentaar


                Kevadel peaks läbi uefa tulema edasimüügi võimalus.
                Mitu piletit sul muidu on?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Katk Vaata postitust
                  Kevadel peaks läbi uefa tulema edasimüügi võimalus.
                  Mitu piletit sul muidu on?
                  Kusjuures jah, UEFA saatis isegi sellekohase info mailile, aga see oli mul spammi kausta suunatud, nüüd leidsin. Muidu sain 2 piletit!

                  Kommentaar


                    Kas new era cappidel hoitakse veel silte peal või on see mood läinud?
                    Ostsin endale NWA filmi auks Oakland Raidersi capi aga ei tea kas silte peab ikkagi peal hoidma. Nõmedad vastused paluks perekooli foorumisse panna vms.
                    Algselt postitas Iceman
                    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                      Kas new era cappidel hoitakse veel silte peal või on see mood läinud?
                      Ostsin endale NWA filmi auks Oakland Raidersi capi aga ei tea kas silte peab ikkagi peal hoidma. Nõmedad vastused paluks perekooli foorumisse panna vms.
                      Mis nimega see NWA film on?

                      Kommentaar


                        Straight Outta Compton
                        www.playmaker.ee

                        Kommentaar


                          Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                          Kas new era cappidel hoitakse veel silte peal või on see mood läinud?
                          Ostsin endale NWA filmi auks Oakland Raidersi capi aga ei tea kas silte peab ikkagi peal hoidma. Nõmedad vastused paluks perekooli foorumisse panna vms.
                          Ma võtaks ära
                          THEO HERNANDEZ

                          Kommentaar


                            Ajupikenduse kleeps. Nii saan mina asjast aru vähemalt.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                              Kas new era cappidel hoitakse veel silte peal või on see mood läinud?
                              Ostsin endale NWA filmi auks Oakland Raidersi capi aga ei tea kas silte peab ikkagi peal hoidma. Nõmedad vastused paluks perekooli foorumisse panna vms.
                              Sa ostsid lisaks ka veel vale mütsi. :P

                              Los Angeles Raiders on see õige.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                See on umbes sama öelda, mis et mine löö Anne Frankiga patsu vms. Logo on sama, isegi kirja "Oakland" pole peal kuskil.
                                Algselt postitas Iceman
                                Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X