320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    nojah. Mingeid äppe ei leidu? helista teenisepakkujale, äkki blokeerivad omalt poolt?
    Veits sai uuritud, tundub et tegelikult lahendust polegi. Üks tasuline äpp annab maksimaalselt võimaluse tundmatu number hääletuks teha. See on ka kõik. Millalgi kaubanduskeskusesse satun, siis uurin Elisast, äkki tõesti mingi võimalus läbi nende on.

    Kommentaar


      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
      LHVd ei saa kasutada sellepärast et minul, nagu ka väga suurel hulgal teistel on lihtsalt kodulaenud võetud Rootsi pankadest, mis kohustab töötasu ka sinna panka viia. Ja kui sul anyways juba raha mingisse panka tuleb, siis oleks suht tüütu seda igakuiselt kuhugi mujale kanda, teha ümber kõik otsekorraldused jms.
      Selline mikromanagement võib ju mingi euro kuus kokku hoida, aga no ju siis ei ole seda vaeva väärt.
      Esimese lausega täiesti nõus. Endalgi tõenäoliselt varsti see samm ees.
      Viimasega ei nõustu absoluutselt- ookean koosneb ka tilkadest
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Katk Vaata postitust
        Oleneb pangast - LHV's saan limiite muuta internetipangas aga SEBis ja Swedis seda teha ei saa.
        Üks kord kui läksin SEB panga kontorisse ja tahtsin limiite suurendada ja seal filmiti hoopis reklaamklippi ja jagati piparkooke ja selle reklaamklipi tõttu ei toiminud numbriautomaat ja ma sain väga tigedaks selle tsirkuse peale ja ma lahkusin kontorist teenust saamata ja ma kirjutasin kurja kirja ja sain pangast vastuse, siis ma sain kenasti kõik e-amili ja digiallkirja teel tehtud. Neil on suisa vastav vorm olemas, seega kirjutage oma teenusehaldurile või üldmeilile ja saate arvuti taga asjad aetud.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
          LHVd ei saa kasutada sellepärast et minul, nagu ka väga suurel hulgal teistel on lihtsalt kodulaenud võetud Rootsi pankadest, mis kohustab töötasu ka sinna panka viia.
          Vahemärkusena mainin, et see on täiesti haiglane süsteem. Endal lähisuguvõsas oli selline situatsioon, et inimene võttis Nordeast laenu, maksis ilusti igakuiselt laenumakseid, probleeme polnud. Läks Norrasse tööle, kuid puudus võimalus (ja oleks täiesti absurdne olnud) seal elades palk kuskile Eesti Nordeasse suunata. Iga kuu siis kandis laenumakse summa Nordeasse, Eesti arvele ja laenusumma läks ilusti automaatselt maha iga kuu. Järsku mingi aasta pärast kutsuti nö vaibale, et mis jama on. Inimene üritas igatpidi selgitada, et laenumakseid on faking 8 aastat ilusti tasutud ja nüüd on mingi probleem palga pärast. Pakkus isegi välja, et võib siis nii palju igakuiselt kanda Nordeasse, kui ta varasemalt Eestis teenis. Siis pandi mingisugune komisjon kokku ja löödi intress kahekordseks ehk lõppsummale löödi siuke pauk otsa, et omalajal polnud ükski teine pank nii kõrge intressiga, juurde tuli ikka tuhandeid eurosid intressi. Teha pole midagi, lepingus punkt selline.

          Kommentaar


            Miks on odavad gaseeritud veed nii üle gaseeritud?

            Kommentaar


              Jätkan vee teemal. Miks on neid Värksasid nii palju ning milline neist see õige on? Tundub, et Värska Originaal, sest ülejäänud tunduvad kuidagi kahtlased.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                Jätkan vee teemal. Miks on neid Värksasid nii palju ning milline neist see õige on? Tundub, et Värska Originaal, sest ülejäänud tunduvad kuidagi kahtlased.
                Värska Originaal on see klassikaline Värska.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Värska Originaal, jah. Kuna Värska pole sellise nimena kaitstud kaubamärgina, siis pakutakse selle nime all ka alekoki gaseeritud kraanivett.

                  Kommentaar


                    Sellise jama eest (nimi + pudel) peaks Tarbijakaitse A. Le Coqile kümpi sõitma.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Mingi kolmas on veel. Tootjaks Verska Mineraalveed vms kuid pudelil suurelt Värska kirjas.

                      Miks ma üldse küsisin. Annelinna Prismas on tihtipeale otsas nad, neid teisi pole julgenud võtta.
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Kas kellelgi tuttav tegeleb Nõukogude aja kraami kokkuostuga?
                        Leidsin objektilt kaks vineertaustal plakatit, ühel Lenin, teisel sirp ja vasar.
                        Veider leid. Äkki teeb kellegi õnnelikuks.
                        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                          Vahemärkusena mainin, et see on täiesti haiglane süsteem. Endal lähisuguvõsas oli selline situatsioon, et inimene võttis Nordeast laenu, maksis ilusti igakuiselt laenumakseid, probleeme polnud. Läks Norrasse tööle, kuid puudus võimalus (ja oleks täiesti absurdne olnud) seal elades palk kuskile Eesti Nordeasse suunata. Iga kuu siis kandis laenumakse summa Nordeasse, Eesti arvele ja laenusumma läks ilusti automaatselt maha iga kuu. Järsku mingi aasta pärast kutsuti nö vaibale, et mis jama on. Inimene üritas igatpidi selgitada, et laenumakseid on faking 8 aastat ilusti tasutud ja nüüd on mingi probleem palga pärast. Pakkus isegi välja, et võib siis nii palju igakuiselt kanda Nordeasse, kui ta varasemalt Eestis teenis. Siis pandi mingisugune komisjon kokku ja löödi intress kahekordseks ehk lõppsummale löödi siuke pauk otsa, et omalajal polnud ükski teine pank nii kõrge intressiga, juurde tuli ikka tuhandeid eurosid intressi. Teha pole midagi, lepingus punkt selline.
                          Täiesti nõus, süsteem on suht haiglane.

                          Kommentaar


                            Sellega on arvatavasti kõik nõus, et see süsteem ning palgajama on korralik keberniit. Ja see on pangale vajalik selleks, et sina oma arveldamisi just nende pangas teeks, et siis saaks igalt poolt vaikselt koorida. Ning kui ei kanna palka siis ongi korralik intressilaks otsa.
                            Mul endal ka praegu nii, et kolmes pangas konto. 1. liising, 2. laen kuhu laekub palk ning 3. tegelikult arveldan. Õnneks liisingu lõpp pole enam väga kaugel ning saab ühe mõttetult seisva konto kinni panna.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                              Vahemärkusena mainin, et see on täiesti haiglane süsteem. Endal lähisuguvõsas oli selline situatsioon, et inimene võttis Nordeast laenu, maksis ilusti igakuiselt laenumakseid, probleeme polnud. ....
                              tundub et inimene ei teadnud et Nordea, hiiglasuur pank eesti mõttes, suuruselt umbes nii maailma top30 seas, - neil on euriboridest jms asjadest sügavalt savi ja nad määravad ise mis intresse oma klientidele igal ajahetkel panna.
                              erinevalt siis väiksemast SEB'st ja päris väikesest swedist, kes teevad asju suht läbipaistvalt ja kasutavad euribori laenude väljaandmisel.
                              kokkuvõttes kui sa nagu ise aru ei saa laenu võttes ja annadki pangale võimaluse endale kott pähe tõmmata.... natuke peab ikka vaatama ka enne mis tingimustel sa laenu võtad, mitte nii et võtad numbriliselt kõige odavama. sama kehtib ju pmst igat sorti kindlustuste kohta ka. tihtipeale numbrid erinevad vähe, aga muud tingimused suht palju.


                              kokkuvõttes sama sorti hala et ostis endale miski odava dacia, ja nüüd kurdab et näe laguneb ja ei sõidagi nii hästi nagu mercedes või bmw.

                              Nordea, nii palju kui ma tean keskendus mingi aeg tagasi eesti turul põhiliselt suurtele ettevõtetele ja nende juhtkonnale vms, st su igakuine sissetuleb peab olema ca suurusjärgus 3-4 eesti keskmist. kas viimasel mõnel aastal midagi ärilises fookuses muutunud on, seda ei oska kommenteerida.
                              Seisan üksi mere ääres
                              jalas kollased sandaalid
                              valged, merevahust sääred
                              hüüan: "Elagu skandaalid!"

                              Kommentaar


                                on keegi käinud koha peal uudistamas - kas need on reaalselt ägedad või lihtsalt näevad sellised välja?


                                (teisisõnu kas nad loovad otsitud efekti või on kogu vaht täna visuaalile?)
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X