320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Meil lõunakas on matkasport, saime sealt väga hea termose. Äkki teil seal ka selline olemas.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
      Meil lõunakas on matkasport, saime sealt väga hea termose. Äkki teil seal ka selline olemas.
      Matkasporti ei soovitaks- käisin just kõrge kraega soojapesu otsimas/ostlemas neil 72 euri Cladiusest leidsin 29,90-ga analoogi. Ei pretenteeri küll absoluutsele tõele, vb tõesti hinna-kvaliteedi suhe on olemas- aga pisike mõttekoht siiski...
      ROHE-VALGE SURMANI

      Kommentaar


        Soovitage Eesti firmasid kes teevad kvaliteetseid äppe mobiiltelefonidele- ja tahvelarvutitele.

        Kommentaar


          Ma ei tea mis rubriiki see küsimus võiks kuuluda...miks peaks Eesti koondis kohtuma Saint Kitts ja Nevisega?milleks see hea on?

          Kommentaar


            Algselt postitas Kalp Vaata postitust
            Ma ei tea mis rubriiki see küsimus võiks kuuluda...miks peaks Eesti koondis kohtuma Saint Kitts ja Nevisega?milleks see hea on?
            1) Et parandada aastalõpuks väravate vahet. 2) Et ilusama värava valikus oleks mida valida.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kalp Vaata postitust
              Ma ei tea mis rubriiki see küsimus võiks kuuluda...miks peaks Eesti koondis kohtuma Saint Kitts ja Nevisega?milleks see hea on?
              Sest Lottemaa koondis oli kinni.

              Kommentaar


                Algselt postitas Kalp Vaata postitust
                Ma ei tea mis rubriiki see küsimus võiks kuuluda...miks peaks Eesti koondis kohtuma Saint Kitts ja Nevisega?milleks see hea on?
                Pohlaku maailmavallutuse plaan ju. Kõikide koondistega läbi mängida. Uhke ju kodus kaardil üks knopka Kariibi merre lisada.Äkki tuleb Kim Collins ka.

                Kommentaar


                  Kas keegi teab, mis juhtus itnurk.com'iga?
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                    Kas keegi teab, mis juhtus itnurk.com'iga?
                    https://www.facebook.com/itnurk/posts/896076657096777
                    Once a Gooner, always a Gooner

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kalp Vaata postitust
                      Ma ei tea mis rubriiki see küsimus võiks kuuluda...miks peaks Eesti koondis kohtuma Saint Kitts ja Nevisega?milleks see hea on?
                      kunagi tulevikus korduskohtumiseks mõnus soe paik?
                      Seisan üksi mere ääres
                      jalas kollased sandaalid
                      valged, merevahust sääred
                      hüüan: "Elagu skandaalid!"

                      Kommentaar


                        Kas Šveitsi mängus Purje löödud pall on üles leitud, või läheb siiamaani?

                        Kommentaar


                          Tiirleb orbiidil. Eesti teine satelliit.

                          Kommentaar


                            PurjeCube 2

                            Kommentaar


                              Kas kuskilt saab laenutada full kit'i? Ürituse jaoks vaja, muidu ei ole full kit wanker.
                              You need people who score goals, that's how you win games.

                              Kommentaar


                                Tahan osta ebay-st käekella (USAst). Ühel variandil on pakkumise juures juba Import charges, teisel ei ole. Kas on mõistlik osta kohe see esimene variant ja maks ära maksta või saab ka kuidagi ilma vms? Ei taha nagu lampi rohkem maksta aga MTA-ga ka mingit jama ei tahaks.
                                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X