320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks on siin foorumis FC Bayern München'i teema vihase smailiga ?

    Kommentaar


      Algselt postitas Wingback Vaata postitust
      Miks on siin foorumis FC Bayern München'i teema vihase smailiga ?
      Vaata selle teema esimest posti.

      Kommentaar


        Kas lõõtsaga bussijuhil peab olema muusikaline haridus?

        Kommentaar


          Soovitag viirusetõrjet, oleks vaja oma arvutit kaitsta veidi.

          Kommentaar


            tiri omale AVG
            Jalgpall

            Kommentaar


              Algselt postitas Triklosan Vaata postitust
              Soovitag viirusetõrjet, oleks vaja oma arvutit kaitsta veidi.
              Mul on tuttava arvuspetsi poolt peale pandud Avira AntiVir Free edition.

              Enne oli Nod32, aga nagu elu näitas, siis polnud sellest tolku, kui üks worn arvuti vähem kui nädalaga arvuti üsna tuksi suutis keerata. Peale probleemi ärakoristamist selle Avira ta mulle peale panigi.
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Millisel alal see Oprja võistleb? Või on juba ära üritanud?

                Kommentaar


                  Algselt postitas M.Eller Vaata postitust
                  tiri omale AVG
                  See õudusunenägu on mulle alati peale arvutiremonti peale pandud ja oh õudust, selline pask. Arvuti oli täiesti tuksis, siis tegin igasuguseid erienvadi tõrjeid AVG'ga ja mitte sittagi , näitas et puhas. Aga tõmbasin NOD32 ja kohe leidis pahna üles ja arvuti korras.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Triklosan Vaata postitust
                    Soovitag viirusetõrjet, oleks vaja oma arvutit kaitsta veidi.
                    Norton.
                    Töötab edukalt.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      norton võtab mõttetult energiat.

                      ise ei kasuta ühtegi, aga kui kasutaks siis f-secure.

                      Kommentaar


                        Ise kasutan Windows Mediaplayerit.

                        Kommentaar


                          Kas keegi suudab leida selle video kus Mariusz Pudzianowski MMAs ühe kuti 20 sekundiga ära lammutas.

                          Kommentaar


                            Whether it be lifting cars in a Strongman contest or tossing hammerfists in a MMA ring, Mariusz Pudzianowski destroys his competition

                            Selle video lõpus on.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas erxu Vaata postitust
                              See õudusunenägu on mulle alati peale arvutiremonti peale pandud ja oh õudust, selline pask. Arvuti oli täiesti tuksis, siis tegin igasuguseid erienvadi tõrjeid AVG'ga ja mitte sittagi , näitas et puhas. Aga tõmbasin NOD32 ja kohe leidis pahna üles ja arvuti korras.
                              Tegelikult pole vahet mis viirusetõrjet kastad,kui ikka klaveri ja tooli vahel olevmuhv on defektiga, siis ei aita siin ükski viirusetõrje ka. Ise ksutan just AVG tasuta versiooni, sest pean paljuksmaksta viirusetõrje eest, kuid hoopis olulisemaks pean viirusetõrjest tulemüüri - koduarvuti puhul siis tarkvaralist lahendust.
                              Tasulise tarkvara tootjad on muidugi kenad kombod kokku pannud - tulemüür, viirusetõrje janhkvara leidjad.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                sport.err.ee lehel olid eelmise aasta lõpul üleval jalgpalliaastat kokkuvõtvad videod. Tahaks teada, kas kuskilt on veel võimalik neid vaadata?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X