320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Huvitav, kas varem on juhtunud, et kogu AK koosneb vaid ühest teemast ( päris lõpus lisati, et mingi rong sõitis rööbastelt välja aga seegi juhtus Prantsusmaal)?

    Kommentaar


      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
      Huvitav, kas varem on juhtunud, et kogu AK koosneb vaid ühest teemast ( päris lõpus lisati, et mingi rong sõitis rööbastelt välja aga seegi juhtus Prantsusmaal)?
      Kindlasti on. Lihtsalt ei oska täpset öelda, millal viimane kord võis olla. Pronksiöö ajal oli ka kindlasti samamoodi.

      Kommentaar


        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        Kindlasti on. Lihtsalt ei oska täpset öelda, millal viimane kord võis olla. Pronksiöö ajal oli ka kindlasti samamoodi.
        Ma küll ei mäleta nii täpselt, aga ma arvan, et ega 9/11 ajal ka muudele uudistele palju ruumi ei jäetud.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
          Ma küll ei mäleta nii täpselt, aga ma arvan, et ega 9/11 ajal ka muudele uudistele palju ruumi ei jäetud.
          Minu meelest oli see metanoolitragöödia 9/11-ga samal ajal. Ehk sellele vast ikka ruumi leiti, kui õigesti mäletan, siis oli isegi Euronewsi kanalil see 9/11 järel teisel kohal.
          Newton Heath 1878

          Kommentaar


            Algselt postitas rauulo Vaata postitust
            Minu meelest oli see metanoolitragöödia 9/11-ga samal ajal. Ehk sellele vast ikka ruumi leiti, kui õigesti mäletan, siis oli isegi Euronewsi kanalil see 9/11 järel teisel kohal.
            Oli jah, nüüd meenub endalegi, et need sündmused kattusid.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Nädalavahetus on natuke teine teema ka. Oleks olnud näiteks kolmapäev, siis oleks asi teistsugune. Metanool juhtus mõni päev varem, aga 9/11 kattis välismeedias selle ära.

              Kommentaar


                Lugesin,et Urmas Sutrop teadis rünnakut ette,kas ta on kaasosaline ja millal ta kinni pannakse?
                Invest In Africa

                Kommentaar


                  Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                  Lugesin,et Urmas Sutrop teadis rünnakut ette,kas ta on kaasosaline ja millal ta kinni pannakse?
                  Madison teadis ka rünnakut ette ja pool meie foorumit.

                  Kommentaar


                    Kurat,siis jääb siin päris hõredaks...
                    Invest In Africa

                    Kommentaar


                      Kes vähegi ennast asjaga kursis hoidsid, teadsid, et selline asi suure tõenäosusega juhtub. Lääneriikide spioonidel oli tükk aega see informatsioon olemas. Lihtsalt ei teatud kus, millal ja mis ulatuses.

                      Kommentaar


                        Ma ennustan, et Eestit tabab üleujutus.

                        Kolm sportlast jäävad see aasta veel dopinguga vahele, üks suur nimi ka.

                        Ühele erakonnale Eestis valitakse juht. Aga, et mitte ära rikkuda, siis ma ei ütle kellele ja kes.
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                          Ma ennustan, et Eestit tabab üleujutus.

                          Kolm sportlast jäävad see aasta veel dopinguga vahele, üks suur nimi ka.

                          Ühele erakonnale Eestis valitakse juht. Aga, et mitte ära rikkuda, siis ma ei ütle kellele ja kes.
                          veet mano, sina vä?
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Mis veet! Sutrop feat. Madison "Oodata on uusi arenguid"

                            Kommentaar


                              Anteeksi, kui seda juba küsitud, aga kas kesklinnale on lähemaid rattaparandus/hoolduspunkte, kui Kristiine keskuse Hawai?
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                veet mano, sina vä?
                                Ei, ma rohkem pendli mees.

                                Aga teemasse. Kes või mis on veet ja kes või mis on mano?

                                Ääremärkus: telefonis on ikka jube trükkida ja parandada
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X