320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No teemantibiznieks on ju teada-tuntud hoiame-pakkumise-all-sisendame-lollidele-et-kivi-on-ainus-sobilik-äri, ehk tema väärtus on 99% psühhiaatriline.
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      Tegelt tulin siia lolli küsimusega: ma ise eriti välka klubijalgpalli ei jälgi, aga uudistest on jäänud aastate jooksul mulje, et Arsenal on see õnnetu, kellel kogu aeg massiliselt vigastuseprobleeme on. Kas see on ka reaalne tendents? (Ma isegi ei hakka küsima, miks nad oma füsiokaadrit sel puhul lahti lasknud pole - treeneri pealt juba paistab, et sadomaso meeldib.)
      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

      Kommentaar


        Kui kogu meeskond on terve, siis hetkel on Premmis parimad algkoosseisud välja panna Arsenalil ja Cityl, pole kahtluski. Kahjuks on aga mõlemal teatud positsioonid meeskonnas väga õhukeselt kaetud ja seeläbi tekitab teatud meeste vigastamine eriti suurt seakisa. Samas juba mitmendat hooaega järjest alustatakse hooaega eriti õhukese squadiga, kutsudes endale ise häda kaela. Vigastusi on kõigil, lihtsalt asi taandub selleni, kas asendajaid on või neid lihtsalt ei ole.

        Kommentaar


          Algselt postitas Fouree Vaata postitust
          Kui kogu meeskond on terve, siis hetkel on Premmis parimad algkoosseisud välja panna Arsenalil.
          ära enam peale võta

          Kommentaar


            Mitu Arsenali mängijat pääseks ntx ManU või Chelsea algrivistusse? Özil Oscari asemele auku ehk? Alexis Depay asemel äärele? Rohkem Arsenali mängijaid ei tule meeldegi. Cech on vist ka aga De Gea ja Courtois'iga võrreldes jääb ikka pingile. Bellerin on ka hea tuleviku lootus

            Kommentaar


              Ei tasu unustada, et satsid on tiba erineva lähenemisega. Aga ütleme nii, et Arsenali on kergem tugevamaks muuta.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Keegi oskaks aidata?

                "Slaidipaigutuste kasutamine Lisa kaks uut slaidipaigutust ja nimeta need ümber (Content and Image, Final Slide)"
                Lisatud failid
                THEO HERNANDEZ

                Kommentaar


                  Autode liisimine ja shit. Kas kõige mõttekam on seda taotleda pankade kaudu või on muid ja paremaid variante ka olemas?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Autode liisimine ja shit. Kas kõige mõttekam on seda taotleda pankade kaudu või on muid ja paremaid variante ka olemas?
                    Üldjoontes on pankadel ikka märksa paremad tingimused. Palju sõltub ka autost. Odavamat masinat võib kaaluda ka mõne alternatiivse liisingupakkuja juures, sest pankade nn. autoväikelaenud on ka päris kirved. Uute autode puhul on osadel müüjatel eridiilid (näiteks Honda ja Toyota), kus siis müüja võtab osa intressist enda kanda, et saaks odavamalt välja reklaamida.

                    Kommentaar


                      Kes tänapäeval küünlaid kasutab?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        Kes tänapäeval küünlaid kasutab?
                        Mina vahetevahel süütan kodus küünla või 2 (viimasel ajal ka mingid lõhnaküünlad mitte tavalised). Seda muidugi lastele kättesaamatus kõrguses. Tekitab kuidagi parema/rahulikuma meeleolu kodus, vähemalt enda jaoks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          Kes tänapäeval küünlaid kasutab?
                          Inimesed. Et luua hubasem, romantilisem, mugavam atmosfäär. Lisaks on veel kalmuküünlad.

                          Ma olen piisavalt kindel oma seksuaalsuses, et võin ka üksinda kodus olles panna küünla põlema. Elus tuli on ikka elus tuli. Paraku paneelikas teisel moel elusat tuld väga ei saa.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            Kes tänapäeval küünlaid kasutab?
                            Jõuluvana

                            Kommentaar


                              Keegi Tartus korvpallikohtunikuks tahab/saab tulla? Edasine info PS.

                              Kommentaar


                                Kas teil kadus ka arvutist ära firefoxi browser peale seda kui olite updatenud windows 10 peale arvuti? Edge tuli muidugi asemele/juurde.
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X