320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Massaa˛ikupud.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Massaažikupud.
      Oled proovinud? On head? Soovitad?

      Kommentaar


        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
        Oled proovinud? On head? Soovitad?
        Ei ole proovinud ja ei oska kommenteerida.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          http://www.kupud.ee/
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Kas ma ainuke, kellel windows 10 läks lolliks peale viimast suuremat uuendust? Midagi taolist, et peale unereziimi ei võta enam pilti ette ja üleüldiselt on uimasem.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Kas ma ainuke, kellel windows 10 läks lolliks peale viimast suuremat uuendust? Midagi taolist, et peale unereziimi ei võta enam pilti ette ja üleüldiselt on uimasem.
              Ei ole küll mingit säärast probleemi täheldand
              ★★★★★★

              Kommentaar


                mis pubisid soovitada väliskülalistele? (Kalamaja mini-Berliinis?)

                mida üldse soovitada turistidele Tallinnas? (vahetult enne aastavahetust) Lennusadam, patarei, vanalinn, Kadriorg + jaapani aed, Rottermani kvartal ...
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  mis pubisid soovitada väliskülalistele? (Kalamaja mini-Berliinis?)

                  mida üldse soovitada turistidele Tallinnas? (vahetult enne aastavahetust) Lennusadam, patarei, vanalinn, Kadriorg + jaapani aed, Rottermani kvartal ...
                  Häid pubisid Kalamajas soovitada ei oska. Vähemalt mitte peale põhiliste mainstream kohtade.

                  Aga teistest kohtadest pakuks välja Teletorni ja kui mingist restorani peaks soovitama, siis ise viiks turistid Farmi näiteks. Väga hea ja mõnusa atmosfääriga koht. Sellel perioodil vb tuleks bronn teha. Aga selle peaks tegema ilmselt enamustesse parematesse restoranidesse Tallinnas. Vähemalt õhtusel ajal.

                  Kommentaar


                    Äkki saab selle kõige autentsema feeli kui minna Põhjala Speakeasysse ja siis F-Hoonesse.
                    Enda lemmikkohta ei tahaks reeta aga seal pakutakse suuremjaolt veini.
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      mis pubisid soovitada väliskülalistele? (Kalamaja mini-Berliinis?)
                      Speakeasy (ehk Põhjala õllekas) väikseks stopiks, Shvips, Pudel ja muu Loomelinnakus. Killuke kohalikku Topsis. Eks oleneb kui vanad turistid on. Ja lõpetage muidugi Kolmes Lõvis
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Kas Järvelal ka siin oma konto on? Leicester - Chelsea mängu vaadates tekkis kahtlane isu tema podcasti ennustuse üle ilkuda (et Chelsea võidab probleemideta 0-2)

                        Kommentaar


                          Õhtulehe toimkond
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                            Kas Järvelal ka siin oma konto on? Leicester - Chelsea mängu vaadates tekkis kahtlane isu tema podcasti ennustuse üle ilkuda (et Chelsea võidab probleemideta 0-2)
                            Õelal produtsendil on sama asi kirjas ja ei maksa arvata, et seda ei lasta talle kordusena. Oti ainus pääsetee on öelda, et ta tahtiski jinxida
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Oleks vaja paar spetsiifilist asja eesti keelde tõlkida. Äkki keegi oskab aidata.
                              Rocker cover gasket
                              Rear main seal gasket
                              sump pan gasket

                              Kuidas Eesti automehhaanik neid tihendeid kutsub?
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                                Oleks vaja paar spetsiifilist asja eesti keelde tõlkida. Äkki keegi oskab aidata.
                                Rocker cover gasket
                                Rear main seal gasket
                                sump pan gasket

                                Kuidas Eesti automehhaanik neid tihendeid kutsub?
                                Automehaanik pole, aga varuosa osteks küsiks midagi sellist:
                                Rocker cover gasket - klapikambrikaane tihend
                                Rear main seal gasket - (tagumine) väntvõlli simmerling
                                sump pan gasket - karteritihend

                                Päris kallis remont tulemas
                                Once a Gooner, always a Gooner

                                Kommentaar

                                Working...
                                X