320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust

    1944 - ka päris hea, kuigi filmi ei ole näinud
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

    Kommentaar


      Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
      Noh, suht obvious oli mida nad seal maha üritasid teha, isegi ilma filmi nägemata, izi

      Kommentaar


        Kust rindade jaoks nahka võeti?


        Kommentaar


          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          Noh, suht obvious oli mida nad seal maha üritasid teha, isegi ilma filmi nägemata, izi
          1941 oli vist ikka filmi nimi mida parodeeriti?
          Messi...The never ending legend!

          Kommentaar


            Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
            Keegi võiks võhikule selgeks teha, mismoodi windows 10ga CD-le muusikat kirjutada? Googeldades leidsin, et winodws10 ei toetagi seda
            Vali hunnik faile ja parem klõps. Vali sealt "Send to" menüüst enda cv/dvd drive, kus sul toorik sees.
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar


              Algselt postitas Staadium Vaata postitust
              1941 oli vist ikka filmi nimi mida parodeeriti?
              Tra mingi typo pärast facepalmima, hea vend

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                Tra mingi typo pärast facepalmima, hea vend
                eeee.. film oli ikka 1944, mida parodeeriti. Staadium on jälle staadiumis.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  eeee.. film oli ikka 1944, mida parodeeriti. Staadium on jälle staadiumis.
                  Mu küsimärk lause lõpus tähendas seda, et ma polnud kindel! Mul pole õrna aimugi mis film see on, aga meenus miskipärast 1941. Kui mõningatel on pidevalt sitt olla ja boyfriend veab alt, siis pole vaja oma viha "normaalsete" inimeste peal välja elada!

                  j6u1uv4n4 ma lihtsalt polnud kindel miks facepalm su suunas oli ja pakkusin, et ehk sa eksisid aasta arvuga. Ma ei tea miks inimesed tänapäeval enam eksida ei tohi? Jube ühiskond meie ümber. Tulge ja parandage lihtsalt, milleks erutuda?
                  Messi...The never ending legend!

                  Kommentaar


                    Eksida ikka võib. Aga guugeldus 'eesti sõjafilm' nt võtab waaay vähem aega, kui see viimane post sul võttis. Ja olnukski paari sekundiga selge, et 1944 on see number, mida otsid.

                    Vaatamata teema pealkirjale võib ühe guugli alati igaks petteks ära teha, võibolla kaobki vajadus postitada.
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                      Mu küsimärk lause lõpus tähendas seda, et ma polnud kindel! Mul pole õrna aimugi mis film see on, aga meenus miskipärast 1941. Kui mõningatel on pidevalt sitt olla ja boyfriend veab alt, siis pole vaja oma viha "normaalsete" inimeste peal välja elada!

                      j6u1uv4n4 ma lihtsalt polnud kindel miks facepalm su suunas oli ja pakkusin, et ehk sa eksisid aasta arvuga. Ma ei tea miks inimesed tänapäeval enam eksida ei tohi? Jube ühiskond meie ümber. Tulge ja parandage lihtsalt, milleks erutuda?
                      Really? Kas see tüüp on päriselt?

                      Kommentaar


                        Hollie-Dollie... boyfriend ilmus välja.
                        Messi...The never ending legend!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                          Hollie-Dollie... boyfriend ilmus välja.
                          Chill, ära rohkem peale võta lihtsalt.

                          Kommentaar


                            Ja mis see joomine peaks andma? Raske on vahest inimesele appi tulla, kui mingi labasus keeratakse foorumis segaduseks? Hästi alustame uut aastat!!!! Proovige vahest ise ka veidi chillimad olla.
                            Poleks uskund, et jalgpallist kibestumiseni minnakse. Tundub, et psühholoogiliselt on miski arm kuskil olemas küll. Sulle ei tundu, et üks kõik mis ma ka ei kirjutaks = koheselt joobega, või mingi läbuga?
                            Võin siit foorumist iseseisvalt lahkuda, kui see teil olemise paremaks muudab. Näha on küll, et siin süüakse välja juba kõik kes ei tule fännama "teatud" klubi, või "seda" teist. Proovige siis kordki omavahel sõbralikumad olla ja aidake üksteist hädas.
                            Lootusetu seltskond.
                            Im done here. Pole miskit lisada
                            Messi...The never ending legend!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                              Ja mis see joomine peaks andma? Raske on vahest inimesele appi tulla, kui mingi labasus keeratakse foorumis segaduseks? Hästi alustame uut aastat!!!! Proovige vahest ise ka veidi chillimad olla.
                              Poleks uskund, et jalgpallist kibestumiseni minnakse. Tundub, et psühholoogiliselt on miski arm kuskil olemas küll. Sulle ei tundu, et üks kõik mis ma ka ei kirjutaks = koheselt joobega, või mingi läbuga?
                              Võin siit foorumist iseseisvalt lahkuda, kui see teil olemise paremaks muudab. Näha on küll, et siin süüakse välja juba kõik kes ei tule fännama "teatud" klubi, või "seda" teist. Proovige siis kordki omavahel sõbralikumad olla ja aidake üksteist hädas.
                              Lootusetu seltskond.
                              Im done here. Pole miskit lisada
                              Rahu, rahu. Poisssõbrad võtavad su alati kampa.

                              Kommentaar


                                Nii, tundub, et uus aasta on hästi alanud. Kes järgmiseks?
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X