320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rauulo Vaata postitust
    Lapselukk peale läinud?
    Siis ta peaks väljast ikka avanema, aga selles suhtes lukud võiks üle vaadata igaksjuhuks küll. Mul kunagi oli vana autoga jama, et üks auto uks ei tahtnud vahepeal lukku automaatselt maha võtta koos signaga. Äkki on lukk ise katki ja jääb peale seal.

    Kommentaar


      Katk, väljast avanebki uks ilusti.
      Uurin seda lapseluku asja, kui selline asi üldse juhi uksel eksisteerib.
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
        Katk, väljast avanebki uks ilusti.
        Uurin seda lapseluku asja, kui selline asi üldse juhi uksel eksisteerib.
        Juhiuksel ei ole kindlasti seda asja
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Algselt postitas PeeterKast
          1. Kas leedus kehtib veel suvel litt või on juba euro?
          2. Soovitage mingit leedu kämpingu saiti või on kellelgi mingeid kohti soovitada Kaunasest 50 +- kilomeeter raadiuses.
          1. Leedus on euro juba 2015. aasta jaanuarist

          Kommentaar


            Normaalseid bassi mängivaid chebureska kõrvaklappe saja euri eest?
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Algselt postitas wordprez Vaata postitust
              Normaalseid bassi mängivaid chebureska kõrvaklappe saja euri eest?
              Rada7?

              Kommentaar


                Kas youtubes on võimalik Fake copyright claim? Mingi STIM CS claimis mu videot, mis on minu enda filmitud.
                THEO HERNANDEZ

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                  Kas youtubes on võimalik Fake copyright claim? Mingi STIM CS claimis mu videot, mis on minu enda filmitud.
                  Jah on võimalik. Dispute it!

                  Kommentaar


                    On t*rad ikka küll.
                    THEO HERNANDEZ

                    Kommentaar


                      Kas pelmeene on parem süüa 10% või 20%lise hapukoorega v pole väga vahet, mitme %line hapukoor on?
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        20% kindel mats.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                          Kas pelmeene on parem süüa 10% või 20%lise hapukoorega v pole väga vahet, mitme %line hapukoor on?
                          Kinnitan ka, et kindlasti 20% Mis hapukoor see 10%-line üldse on? Kasutamiseks ainult siis, kui vedelust vaja.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Kindlasti 20, isegi 30 sobib, aga selle kättesaadavus on nagu on.
                            Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                            Kommentaar


                              Olen otsinud Tallinnas autokooli, kes oleks nõus andma mulle sõidutunde. Just sõidutunde, kuna autokool on juba paar aastat tagasi lõpetatud. Ja nüüd tahaks ennem ARKi eksamit mõned tunnid võtta lisaks, kuna paus on sisse tulnud. Aga paraku paljud autokoolid ütlevad nende õpetajad on ülekoormatud ja seega ei võta inimesi kes ei õpi enam koolis sõitma. Ehk oskab keegi aidata mind, et kust leida selline autokool, kus on kõik inimesed oodatud. Tean, et oleks ka võimalik ARKist paber võtta ja kellegi pereliikme või sõbra autot vms kasutada sõidutundideks. Aga paraku mul pole selliseid inimesi. Seega jäävad üle ainult autokoolid. Tänud juba ette aitamast mind

                              Kommentaar


                                Algselt postitas difender Vaata postitust
                                Olen otsinud Tallinnas autokooli, kes oleks nõus andma mulle sõidutunde. Just sõidutunde, kuna autokool on juba paar aastat tagasi lõpetatud. Ja nüüd tahaks ennem ARKi eksamit mõned tunnid võtta lisaks, kuna paus on sisse tulnud. Aga paraku paljud autokoolid ütlevad nende õpetajad on ülekoormatud ja seega ei võta inimesi kes ei õpi enam koolis sõitma. Ehk oskab keegi aidata mind, et kust leida selline autokool, kus on kõik inimesed oodatud. Tean, et oleks ka võimalik ARKist paber võtta ja kellegi pereliikme või sõbra autot vms kasutada sõidutundideks. Aga paraku mul pole selliseid inimesi. Seega jäävad üle ainult autokoolid. Tänud juba ette aitamast mind
                                Näiteks autokooli väline isik, kes pakubki taolitst teenust http://www.soiduopetaja.ee/

                                Kommentaar

                                Working...
                                X