320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ja kes on antud hetkel Nemo juhtumi kannataja?
    Chac, tal Ekspress Grupi aktsiate divikas kukub sinu pärast.
    Once a Gooner, always a Gooner

    Kommentaar


      Algselt postitas mongol Vaata postitust
      Chac, tal Ekspress Grupi aktsiate divikas kukub sinu pärast.
      chac peaks tänama hoopis. artikkel tõi rohkem klikke, klikid raha.

      Divikas kukuks siis kui 30 000 korral, mil seda loeti oleks mõnu a la 29 000 erineva IP pealt sisse loginud.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Pluss loo ajendiks olev juhtum on päriselt aset leidnud. Reklaam oli olemas. Selle avaldas Publik, mis on niigi meelelahutusportaal. Seega on ka eristatud, et kas tegu on tõsise asja või nihkes asjaga. Aga võid üritada.
        ma ei viitsiks sellise tühja asjaga tegeleda, esiteks pole minu eriala, teiseks pole niipalju aega, ja kolmandaks pole viitsimist kah.
        aga ma kujutan ette et kui mitte meil siis usa's leiduks küll büroosid kes võtaks väiksemagi asja pärast kohtutee ette.
        Seisan üksi mere ääres
        jalas kollased sandaalid
        valged, merevahust sääred
        hüüan: "Elagu skandaalid!"

        Kommentaar


          Algselt postitas chac Vaata postitust
          ma ei viitsiks sellise tühja asjaga tegeleda, esiteks pole minu eriala, teiseks pole niipalju aega, ja kolmandaks pole viitsimist kah.
          aga ma kujutan ette et kui mitte meil siis usa's leiduks küll büroosid kes võtaks väiksemagi asja pärast kohtutee ette.
          See on USA.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            See on USA.
            Ekspress Grupp peaks olema USAs - Nasdaq'il noteeritud avalik börsifirma. ja ilmselt peab täitma tervet hulka sealseid reegleid.
            Seisan üksi mere ääres
            jalas kollased sandaalid
            valged, merevahust sääred
            hüüan: "Elagu skandaalid!"

            Kommentaar


              Eestikeelne sõna poolfinaal on slaavi päritoluga sõna?

              Kommentaar


                Algselt postitas chac Vaata postitust
                Ekspress Grupp peaks olema USAs - Nasdaq'il noteeritud avalik börsifirma. ja ilmselt peab täitma tervet hulka sealseid reegleid.
                Meistertroll2016 on leitud :#

                Kommentaar


                  2 tänavat narvas, mis mis nimetatud EV vaenlaste järgi, keegi teab täpsemalt millistest tänavatest jutt?
                  Seisan üksi mere ääres
                  jalas kollased sandaalid
                  valged, merevahust sääred
                  hüüan: "Elagu skandaalid!"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas chac Vaata postitust
                    2 tänavat narvas, mis mis nimetatud EV vaenlaste järgi, keegi teab täpsemalt millistest tänavatest jutt?
                    tiimanni ja daumani?

                    Kommentaar


                      Pärnus mingit pubi, kus tänast NLD derbit näha?

                      Kommentaar


                        Kas keegi Otepääl vōi Raadimōisas on snowtube'i proovinud? On see midagi täiskasvanud inimesele?
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Kas keegi Otepääl vōi Raadimōisas on snowtube'i proovinud? On see midagi täiskasvanud inimesele?
                          Elukaaslane on Otepääl käinud. Ta on muidugi ka üle keskmise entusiastlik täiskasvanu mäest alla laskmise suhtes. Seal pidada olema a la 10 erineva pikkuse ja järskusega rada. Aga nt hiljaaegu käisime koos Valgehobusemäe suusa- ja puhkekeskuses, kus oli üks 140 m pikkune snowtube'i rada ja see meenutas veits suuremaks ja sügavamaks kaevatud bobikelgu rada - seinad suht jäised, paar kiiremat ja järsemat kurvi, kuhu selg ees libisedes oli paar korda vahva küll. Otepääl sellist rada aga polevat (ei pikkuse ega kurvilisuse suhtes) ning põhivõlu seisnes nende paljususes. Raadimõisa kohta infi pole, peale selle, et Otepääst vist odavam.

                          Teisele küsimusele on vastus siis, et oleneb rajast ja inimesest, aga ilmselt paari proovimise järel kipub igavaks.
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            Mitu Eurovisiooni need Eesti ainukesed taustalauljad juba läbi käinud on?

                            Kommentaar


                              Ei ole ja loodetavasti ei lööda ka. Pikas perspektiivis ei ole see raudtee taastamine tulus.

                              Kommentaar


                                Kuidas ma saan androidi telefonil salvestada, kõik oma praeguse telefonis oleva info, et peale tehase seadete taastamist ma saaks need kuskilt taas alla laadida ja telefon oleks samasugune kui ennegi?

                                Telefon läheb taas garantiisse ning eelmine kord nad kustutasid absoluutselt kõik ära ja siis ei osanud info duplikeerimise peale mõelda. Sony Z3 compact.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X