320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    ära eputa
    Mina? Korteri ost pole eputamine ju Mul pole kaks korterit, eelmine ikka maha müüdud.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      nali
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        oolmaiti guugl

        Algselt postitas Fouree Vaata postitust
        1. Miks osadel munadel sellised veretäpid sees on?
        tell your mother, we are hooligans!

        Kommentaar


          Kus müüakse selliseid vürtsikaid chorizo vorste, või mingit alternatiivi?
          MA ei pea silmas kuivatatud, vaid just sellist, mida praadida saab.

          Kommentaar


            Rimis on müügil, täitsa Eesti toode. Olen ostnud ja täitsa meeldinud. Samas ma ei suuda meenutada tootjat. Ostukoht oli Põhja-Rimi ehk hui teab, mis neil seal täna müügil on. Viimasel ajal pole näinud.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
              Sooviks äkilisemat sporti filmida ja mul on raha ca.800-900€. Kas valida DSLR või camcorder? Filmitavad lõigud on lühikesed, seega DSLRi limiteeritud filmimise aja piirang ei huvita hetkel.
              Võtmeomadused võiks veel olla Macro võtted ja slow-mo. 4K'st ka ära ei ütleks.

              Kui on mõni pädev arutelu mujal foorumis või veebis, siis võib linki jagada.
              Sellise eelarvega jää GoPro juurde. 4Kd ei võimalda miski nii odav. Slow-mo jaoks vaja kõrgemat frame-rate 120 pluss. DSLRi puhul võid vaadata Magic Lantern toega Canonite poole, kuid slow-most ja 4kst võid unistada.

              Kommentaar


                Parim portaal autorendi hindade võrdlemiseks ja broneerimiseks välismaal?

                Kommentaar


                  Algselt postitas kampsun Vaata postitust
                  Sellise eelarvega jää GoPro juurde. 4Kd ei võimalda miski nii odav.
                  No kirjade järgi saab 4K-d ikka oluliselt odavamalt http://www.gearbest.com/action-cameras/pp_234672.html

                  Kommentaar


                    Eestikeelse sõna "sada" päritolu? Vaatasin, et Farsi keeles öeldakse "sad"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Eesti etümoloogiasõnaraamat (EKI)
                      Vanuselt järgmise laenukihi moodustavad indoiraani laenud. Need pärinevad ajajärgust, mil nii indoeuroopa keelkond kui ka uurali keelkond olid juba harunema hakanud. ... Indoiraani tüvedel on enamasti vasteid kõigis soome-ugri keelte rühmades, kuid samojeedi keeltes vasted puuduvad. Võimalikeks indoiraani laenudeks on siiski peetud ka mõnda ainult läänemeresoome või läänemere-soome ja volga keeltes levinud tüve. Indoiraani laentüved on tähenduselt seotud peamiselt põllumajanduse ja loomakasvatusega. Indoiraani laenud on nt abi, iha, keder, marrask, paras, põrsas, sada, sarv, udar, varss, vasar, võimalikud algiraani laenud on ahne, era-, maks-(ma), soe, sündi-(ma), tõug ‘suvivili’.
                      eelindoiraani

                      Kommentaar


                        Miks just Hispaania jalgpalli fännid nii ebasümpaatsed (loe: mõnitavad, halvustavad teisi klubisid) on? Kas tegu millegi kompenseerimisega?

                        Kommentaar


                          tere. küsimus. mis pubid või kohad näitavad pühapäevati motogp-d tallinnas? peaks tulema eurospordi pealt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                            Miks just Hispaania jalgpalli fännid nii ebasümpaatsed (loe: mõnitavad, halvustavad teisi klubisid) on? Kas tegu millegi kompenseerimisega?
                            vanus.
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                              Miks just Hispaania jalgpalli fännid nii ebasümpaatsed (loe: mõnitavad, halvustavad teisi klubisid) on? Kas tegu millegi kompenseerimisega?
                              Inglise fännidel ununevad paari aasta tagused Inglise liiga hiilgeajad lihtsalt.

                              2-3 aasta pärast tõuseb Inglise liiga jälle liidriks, siis on meenub uuesti.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kyps Vaata postitust
                                No kirjade järgi saab 4K-d ikka oluliselt odavamalt http://www.gearbest.com/action-cameras/pp_234672.html
                                Enne tuleks kirjadesse ka süveneda veidi 4Kd pakub see 10fps ehk kasutult.

                                Kõige odavam mõistlik lahendus on: http://www.bhphotovideo.com/c/produc...ess_micro.html

                                Juurde vaja veel decent lens osta. DSLRi peale kolides pead arvestama sellega, et lens võtab suure osa eelarvest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X