320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vahel on juba olukord sama kui oled uue paki avanud. Algul jookseb mingi löga välja siis tuleb hapukoor järgi.

    Kommentaar


      Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
      Kust see Eediku uus pastel karilaid välja ilmus? Mudaravilamehed lasid lolli suurde linna?
      Ega eedikul paremaid variante pole. Ja eks see oli ka karilaidi enda soov, toob läänemaale natuke sõnaõigust juurde. Pushib veel raudteegi välja.

      Kommentaar


        Kus on siin maal lahedat päikseprilli valikut? Mitte need aviaatorite ständid igas rimis ja kaubamajas bitte.
        Mingi võõras asi hakkas päeval silma kissitama.
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
          Kus on siin maal lahedat päikseprilli valikut? Mitte need aviaatorite ständid igas rimis ja kaubamajas bitte.
          Mingi võõras asi hakkas päeval silma kissitama.
          Rademar, prillipoed.

          Kommentaar


            Zaz küsis kunagi Tankleri kohta.

            Kommentaar


              Parem hilja kui mitte kunagi. a vastust ikka ei ole
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                kas keegi on kunagi purjuspäi helkurita tänaval liikumise eest reaalselt trahvi (või siis hoiatuse) saanud?

                mulle endale tundub see rohkem sellise meetmena, et kui mõni oss päris ära tõuseb, siis on hea kuskilt varuparagrahv võtta. mahasülitamise eest võib vist ka soovi korral väänata.

                Kommentaar


                  Algselt postitas El President Vaata postitust
                  kas keegi on kunagi purjuspäi helkurita tänaval liikumise eest reaalselt trahvi (või siis hoiatuse) saanud?

                  mulle endale tundub see rohkem sellise meetmena, et kui mõni oss päris ära tõuseb, siis on hea kuskilt varuparagrahv võtta. mahasülitamise eest võib vist ka soovi korral väänata.
                  Meil kaasfännid said ükskord trahvi, kui võõrsilmängult tagasi tulles metsapeatust tehti. Väänati vist 16€ helkurita olemise eest.

                  Kommentaar


                    Sain kunagi helkuri eest trahvi. Maa-asulas läksin südaöö paiku sõbra juurest koju. Olin purjus (aga mitte päris koomas), seda õnneks arvesse ei võetud.
                    Sain 180 eeku helkuri puudumise eest (miinimum) ja tasuta sõidu koju.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zaz Vaata postitust
                      Parem hilja kui mitte kunagi. a vastust ikka ei ole
                      kas ma olen ainuke imelik keda tõepoolest ei huvita mis arvab mingisugune tankler mingisugusest taylorswiftist või kas ta üldse midagi arvab?
                      Seisan üksi mere ääres
                      jalas kollased sandaalid
                      valged, merevahust sääred
                      hüüan: "Elagu skandaalid!"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                        Sain 180 eeku helkuri puudumise eest (miinimum) ja tasuta sõidu koju.
                        Pigem üsna krõbe taksosõit. Samas kui kilomeetreid arvesse võtta, äkki oli isegi soodne sõit?
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Üks tuttav metallist sai kah kunagi miskid 200 eeku trahvi,kuna arvas,et kui ta oma needitud tagi külge helkuri riputab, meenutab ta klouni! Nii ta siis politseihärradele ka valjuhäälselt teatas!
                          Invest In Africa

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                            Kas keegi teab, kust võiks saada katamaraan Nordea ümbermaailmasõidu reisijate nimekirja? Ei suuda välja guugeldada ise.
                            Neid umbes nädalakese peal olnud jõukaid vahetusmadruseid oli üsna palju, aga põhitiimis Marko Matvere, Jaan Tätte, Toonart Rääsk ja Raul Normak. Need olid nimed, mis kõik pidevalt tekstist läbi käisidning ka reisjutud.com kirjutatud artikkel nende stardist mainis ainult neid nimesid. Kuna raamatus eraldi välja toodud pole, siis kogu reisijate nimekrija vist üsna keeruline kokku panna.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas chac Vaata postitust
                              kas ma olen ainuke imelik keda tõepoolest ei huvita mis arvab mingisugune tankler mingisugusest taylorswiftist või kas ta üldse midagi arvab?
                              Sa saad muidu kontekstist aru ka ja üldse, et milles teema oli? Või niisama arvad siin?
                              Et noh, arvad arvaja arvajast midagi arvamise pärast
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                olen umbes kümmet erinevat eelmaitsestatud ja valmis tehtud lihakäntsakat (noh sellist, millele teed kahvliga augud sisse ja paned tunniks ahju) ning iga jumala kord olen visanud prügikasti. NO tõesti, kuidas on võimalik, et sellist jama toodetakse?

                                Ja iga jumala kord luban, et never again, kuni järgmise korrani, mil näen uut toodet, mis vähemalt väljanägemiselt nagu lubaks.

                                Täna siis mingi Maks ja Mooritsa kooreklops.



                                Tahan oma 6 eurot tagasi.

                                Rumala küsimuse unustasin esitada - kas on üldse mingit sellist sarnast toodet, mis oleks enam-vähemgi maitsev?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X