320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Ega balsnack ainult kartulikrõpse tee.
    Potato-tomato



    P.S. Salvest andis ka mingi 4 tonni lastetoitu. Ehk tartlased oleksid pidanud sellega hakkama saama.

    Kommentaar


      Lihtsalt infokilluna - BalSnack ei tooda mitte ainult piraate, vigureid ning kartulivahvleid ehk krõpse. Neil täitsa olemas ka sellised tooted nagu popcorn, maisipallid, küüslauguleivad, päevalilleseemned, miskisugused hommikusöögikrõbuskid mida ise pole kunagi julgenud osta (mingid odra, neljavilja ja rukki omad, vb midagi veel) ja lisaks peaks olema neilt saada ka neid keedetud veega tehtavat kartuliputru.
      Edit. Ja nüüd ma veerisin enda teksti 3 minutit olles selle lehe varasemalt avanud ja juba vastused ees olemas

      Kommentaar


        Nende kriisivarude kohta ilmus aastate eest üks huvitav intervjuu:
        http://ekspress.delfi.ee/kuum/eesti-...ib?id=27687793

        Kommentaar


          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
          Nende kriisivarude kohta ilmus aastate eest üks huvitav intervjuu:
          http://ekspress.delfi.ee/kuum/eesti-...ib?id=27687793
          Jah, Ekspress tegi selle pärast minu uudist. Nüüdne seis on aga selline, et need varud on tunnistatud AK-ks ja ajakirjandus neid ei näe

          Kommentaar


            Mille põhjal DELFI (vms muu väljaanne) otsustab kommentaaride kinnikeeramise või kustutamise? See paistab olema absoluutsetel random põhimõtetel, kus mõnikord lastakse tuimalt kütta ning teisel korral on juba eos asi lukus. Muidugi ei taha välistada ka enda suutmatust mustrit näha, aga hetkel puht mulje põhjal pakuks, et kui kommentaaride sisu ei vasta artikli autori poolt soovitud narratiivile, siis on cancel.

            Ühe näitena tooksin välja selle artikli, kus veel 2h tagasi olid kommentaarid stiilis, et ega torn süüdi pole kui kellegil sitt elu on ja alla tahab hüpata (millega siinkohal ka nõustun, sest see sõna "ohutus" seal pealkirjas tekitab juba vastumeelsust kogu temaatikale):

            Veebruari lõpus toimus Tallinnas kurb sündmus: noor mees ronis otse Põhja prefektuuri maja õuel asuva korstna otsa ja hüppas ennast sealt surnuks. Kuigi antud juhtumi puhul oli tegu ette planeeritud teoga, siis tegelikult peaksid selliste kõrgemate objektide omanikud hoolitsema nende ligipääsetavuse ja turvalisuse eest ning inimesed kindlasti ei tohiks üritada sarnastes kohtades ronida.

            Kommentaar


              Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
              Mille põhjal DELFI (vms muu väljaanne) otsustab kommentaaride kinnikeeramise või kustutamise? See paistab olema absoluutsetel random põhimõtetel, kus mõnikord lastakse tuimalt kütta ning teisel korral on juba eos asi lukus. Muidugi ei taha välistada ka enda suutmatust mustrit näha, aga hetkel puht mulje põhjal pakuks, et kui kommentaaride sisu ei vasta artikli autori poolt soovitud narratiivile, siis on cancel.
              Delfi puhul ei tea, kuid meil Õhtulehes on teatud reeglistik, et mida tuleks jälgida. Alati ei õnnestu, kuid üldjoontes on paigas.

              Sellele lisanduvad mõned teised nüansid nt sinu näite puhul võttis ehk ühendust perekond vms, sellistele palvetele tuleme meiegi üldiselt vastu.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Mis nimega on kõige rohkem ilusaid naisi?
                Ise olen täheldanud, et tean väga palju ilusaid Maarjaid.

                Kommentaar


                  Algselt postitas baller Vaata postitust
                  Mis nimega on kõige rohkem ilusaid naisi?
                  Ise olen täheldanud, et tean väga palju ilusaid Maarjaid.
                  Pimekohtingueelne põdemine?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas baller Vaata postitust
                    Mis nimega on kõige rohkem ilusaid naisi?
                    Ise olen täheldanud, et tean väga palju ilusaid Maarjaid.
                    Ma omaltpoolt pakuks Sandra või Mirjam.

                    Mis Al-Qaedast saanud on? Nüüd kui ISIS suurelt pildis on, siis ei viitsi nad terroriseerida ühiskonda enam? Illuminati? Vandenõuteooria, et CIA lasi al qaeda plaani põhja ja tõi mängu isise? count räägi

                    Kommentaar


                      Minu arust nad võtsid kuu algul Elevandiluurannikul toimunud hotelli ründamise eest vastutuse.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas baller Vaata postitust
                        Mis nimega on kõige rohkem ilusaid naisi?
                        Ise olen täheldanud, et tean väga palju ilusaid Maarjaid.
                        Jennifer, Kirsten. Eestis äkki Kaisa. Kuigi igas meepotis leidub mõni tilk tõrva.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                          Jennifer, Kirsten. Eestis äkki Kaisa. Kuigi igas meepotis leidub mõni tilk tõrva.
                          Kas leidub meest, kes poleks kunagi käinud Laura, Kadri, Mari või Liisiga?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Kas leidub meest, kes poleks kunagi käinud Laura, Kadri, Mari või Liisiga?
                            Kas Mari-Liis läheb ka arvesse?

                            Kommentaar


                              Mis ta tund ka maksab?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                                Kas Mari-Liis läheb ka arvesse?
                                Jap. Muidugi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X