320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Jap. Muidugi.
    Okey, siis olen grupis, kes on kunagi käinud ühe sellenimelisega :P

    Kommentaar


      mina sain Katrin kõige ilusamaks nimeks, kuigi ma tean ühte koledat ka, aga ülejäänd on nii ilusad, et see üks ei paista välja.
      tell your mother, we are hooligans!

      Kommentaar


        Ei tea. Katrin on rohkem sellise tavalise masajala nimi. Ikka Maria või Sanda on alati megapiffi nimi.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Kui sa kaotad pangakaardi ära ja sel ajal enne blokeerimist on jõutud mingid imelikud tehingud teha, mis läks broneeritud tehingute alla...et peale panga kaardi blokeerimist ikka lastakse läbi need tehingud. On see normaalne tegu panga poolt?
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            Ei no loogiline oleks ju, et siis lihtsalt canceldakse need tehingud ära?
            või see, et tund hiljem blokeerisin kaardi ära, ei tähenda midagi?
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
              Ei no loogiline oleks ju, et siis lihtsalt canceldakse need tehingud ära?
              või see, et tund hiljem blokeerisin kaardi ära, ei tähenda midagi?
              mis pank ütles?

              Kommentaar


                Pank ütles, et nemad ei tee midagi...esmalt pean mina kaupmeestega kontakti võtma...

                Ja siis rääkisid sellest, et ma enne igasuguseid tehinguid uuriksin kas on usaldusväärne kaupmees, kuhu oma kaardi andmed jms panen..aga no need tehingud on tehtud kellegi teise poolt minu kaardiga. Vaatasin nende kahe kontod üle (google ja aliexpress) ja minu kontolt pole ühtegi mingit tehingut tehtud.
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Ei no loogiliselt võiks ju kuidagi pank üle kontrollida, kas tehing on legitiimne, kui vaid vähem, kui tund peale tehingut, blokeeriti kaart ära...
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                    Pank ütles, et nemad ei tee midagi...esmalt pean mina kaupmeestega kontakti võtma...

                    Ja siis rääkisid sellest, et ma enne igasuguseid tehinguid uuriksin kas on usaldusväärne kaupmees, kuhu oma kaardi andmed jms panen..aga no need tehingud on tehtud kellegi teise poolt minu kaardiga. Vaatasin nende kahe kontod üle (google ja aliexpress) ja minu kontolt pole ühtegi mingit tehingut tehtud.
                    Sellisel juhul avaldus politseisse. Kuna tegu on siiski vargusega. Pluss ühendustvõtt kaupmeestega. Ja sa saad netipangas ju vaidlustada tehingu.

                    Kommentaar


                      Saatsin ka kirja pangale küsimusega, et kas neil pole siis kohustust uurida tehingu legitiimsust, kui kõigest tund-2 on peale tehingu tegemist kaart blokeeritud.
                      nüüd tegelikult politsei lehel kolades leidsin ka sellise asja: Kui sa ei ole kelmile veel raha välja maksnud või on raha nn vahekontol (so broneeritud) ja väljamakset ei ole veel teostatud, teavita probleemist koheselt deposiidi hoidjat (panka, väljamakse teostajat).

                      Pank siin kohal ei teinud siis midagi....teavitatud sai ju pmst loetud tund peale selle kahtlase tehingu sooritamist. (tehingud sai siis kohe vaidlustatud ka internetis...pärast veel internetis kaardi blokeerimist võtsin telefoni teel ka pangaga igaksjuhuks ühendust ja seal ei osatud rohkem midagi öelda...kui vaid, et pean jääma ootama panga vastust.

                      Leidsin nüüd googlest ka selle vormi, kus taolisi avaldusi saab teha...aga nad võivad alles 120 päeva pärast kõige hiljem vastata...Aliexpressist ei oskagi öelda millal võin vastuse saada ja kas üldse...

                      Ehk siis tõesti peaksin nüüd politseile ka avalduse esitama siis? Selle peale ennist ei mõelnudki...tegelikult ei osanudki rohkem midagi mõelda, kuna mõni inimene ütles ka, et panga jaoks need igapäevased probleemid ja las pank tegeleb...
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Tee avaldus, muidu ei maksa pank sulle mdiagi ilmselt tagasi. Ja pane kirja ka mis kell sa sinna panka helistasid, et kui on vaja üle kuulata, mida sulle sealt soovitati.

                        Kommentaar


                          Njh, sai siis ka avaldus tehtud. Imeline ikka, et sai selle asja tehtud internetis ära...huvitav oleks nüüd teada saada, mis kuradi inimene see oli, et kes nii tegi...tehingute pealt ei tundu, et mingi väga agressiivne inimene oleks.
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            Mis ta siis ostis aluspesu ja sokke või? Äkki tehakse sulle kingitus hoopis.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                              Njh, sai siis ka avaldus tehtud. Imeline ikka, et sai selle asja tehtud internetis ära...huvitav oleks nüüd teada saada, mis kuradi inimene see oli, et kes nii tegi...tehingute pealt ei tundu, et mingi väga agressiivne inimene oleks.
                              Mis tehinguid agressiivsed inimesed teevad?

                              Kommentaar


                                Kus on uus viienda veerandaja osa?
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X