320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
    Kas ma pean mingi playeri või plugini installima?
    Kus ma leian need kõikse paremad lingid, kus ma saan mängude vahel valida.
    Kas ma telefon üldse võimaldab läbi neti mänge vaadata?
    1. Ma ei tea. Pole telefoniga vaadanud. Sorri.
    2. Siit saab reeglina väga häid striime: https://www.reddit.com/r/soccerstreams/ ausad lingid nii arvutile kui mobiilile. Enamasti täpsustatakse, mis kvaliteediga striim on, mis keeles ja kas moblale ka sobib.
    3. Võimaldab.

    Kommentaar


      Töötas väga hästi. Tänud

      Oleks veel selline küsimus - kus ma leiaksin internetist eestikeelseid muinasjutte?
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Tundmatu - ehk mida mina ka tean

        Kommentaar


          miks Skonto lätis esiliigat mängib?
          tell your mother, we are hooligans!

          Kommentaar


            Algselt postitas mg Vaata postitust
            miks Skonto lätis esiliigat mängib?
            Ei saadud litsentsi. Võlad peaksid üleval olema. Üldiselt loe Skonto inglise keelset wikipedia lehte. Seal on viimaste aastate kronoloogia päris kenasti välja toodud.

            Kommentaar


              Mahajäetud bensukaid Tallinna ümbruses, ca max 50km raadiuses?

              Kommentaar


                Algselt postitas kampsun Vaata postitust
                Mahajäetud bensukaid Tallinna ümbruses, ca max 50km raadiuses?
                Raplasse minnes enne Hagudit tee ääres on, peaks olema Röaküla vms. Enne oli seal Hepa. Aga ma ei tea, kas just midagi sellist mõtled. Seal varemeid pole, lihtsalt kuudid kinni löödud.
                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                Kommentaar


                  Tänud.
                  Aga kas leidub ka lugemismaterjali kuskilt?
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    Kus kohast soovitaksite osta pulsikella? Odava hinnaga ja kindlasti peaks olema peal ka stopper.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                      Kus kohast soovitaksite osta pulsikella? Odava hinnaga ja kindlasti peaks olema peal ka stopper.
                      naljaks küsimus. Oluline peaks olema millist, mitte kust. Aga noh netipoed üldiselt annavad tänapäeval võimaluse veidi soodsamalt saada asju.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        naljaks küsimus. Oluline peaks olema millist, mitte kust. Aga noh netipoed üldiselt annavad tänapäeval võimaluse veidi soodsamalt saada asju.
                        No sõnastame ümber siis. Kõik jäävad ikkagi sinna 100 euro kanti?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                          No sõnastame ümber siis. Kõik jäävad ikkagi sinna 100 euro kanti?
                          Eks kõik taandub ikka sellele, milleks ja mida oluliseks pead, kuid kuigi kindlasti on olemas odavamaid lahendusi, siis mina olen usaldanud Polari toodangut. Kolm-neli erinevat mudelit olnud ja üks lihtsamaid oli nt selline: http://www.polar.com/ee/tooted/spord...sttreening/FT1

                          Oli ka m400, kuid see on rohkemate tilu-liludega ja kui sa just GPS-i kasutada ei taha kusagil suures linnas, et ennast lasta koju tagasi võõrastel tänavatel juhatada, siis ma usun, et FT1 ajab ka asjad ära. Saab oma pulsi piirmäärad paika panna ja Polari vöö peaks igasuguste myfitnesside/jt masinatega ka hästi ühilduma.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                            Oleks veel selline küsimus - kus ma leiaksin internetist eestikeelseid muinasjutte?
                            Otsi parteide valimislubadused üles.
                            Elu on lühike, pidu on pikk.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                              No sõnastame ümber siis. Kõik jäävad ikkagi sinna 100 euro kanti?
                              Ostsin minagi omale odavama otsa (Beurer'i) pulsikella. Muidu on titi-niti ehk olulised funktsioonid on olemas ja ajab asja ära. Mida aga tahtsin mainida on see, et kui mudel välja valitud, tasuks teha taustauuringut, kuidas kell ja vöö omavahel suhtlevad. Minu omal on see häda, et kui kellegagi lähestikku sporti teen (joostes v jõusaalis), siis kipub teise inimese vöö signaal minu kella lolliks ajama ja pole harvad juhud, kus trenni lõppedes on max pulss olnud 230-240
                              308

                              Kommentaar


                                Kuidas muidu nii nutikas google otsingumootor nii otu ühes elemendis on?
                                Kui otsida netist mingit toote infot ja ostukohta Euroopa ip aadressi alt, siis annab ta valikutes alati ette .com ja ameerikas tegutsevad e-poed. Loogiline oleks vast, et pakuks esmaselt Euroopas pesitsevaid e-poode. A no võib-olla nende töötajad pole ise selle peale veel tulnud ja tegelevad rohkem kontoris pinksi mängimise ja fatboyde peal lõsutades cafe latte joomisega.
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X