320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Pool Sveitsi koondist läheb nüüd Kosovo eest mängima?
    Vaevalt. Lähvad pigem need, kes koondise ukse taga on (vt ka Adnan Januzaj). Tnx eika hea vastuse eest.
    You need people who score goals, that's how you win games.

    Kommentaar


      Hauhau, mul on kutse tänasele Kalev-Zalgiris mängule, aga ma ei saa ise minna. Kas keegi oleks huviline?

      Kommentaar


        Kas Delfi on end AdBlockist vabaks ostnud või? Täna hommikul - plaks - ekraan paksult sitta täis, täiesti võimatu üldse midagi lugeda. Teised uudisportaalid endiselt puhtad nagu ikka...

        Kommentaar


          Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
          Kas Delfi on end AdBlockist vabaks ostnud või? Täna hommikul - plaks - ekraan paksult sitta täis, täiesti võimatu üldse midagi lugeda. Teised uudisportaalid endiselt puhtad nagu ikka...
          Adblock Plusi puhul:
          Paremklikk taustal oleval pasal
          Adblock plus: Block image
          Linnuke tõsta ado.delfi.ee^ peale
          Add filter

          Refresh
          Once a Gooner, always a Gooner

          Kommentaar


            Algselt postitas mongol Vaata postitust
            Adblock Plusi puhul:
            Paremklikk taustal oleval pasal
            Adblock plus: Block image
            Linnuke tõsta ado.delfi.ee^ peale
            Add filter

            Refresh
            võib ka lihtsalt minna adblock.ee ja 2 hiireklikiga kaovad maagiliselt kõik reklaamid.

            Kommentaar


              Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
              Kas Delfi on end AdBlockist vabaks ostnud või? Täna hommikul - plaks - ekraan paksult sitta täis, täiesti võimatu üldse midagi lugeda. Teised uudisportaalid endiselt puhtad nagu ikka...
              Mulle tuli üles serva selline tekst:


              Reklaami blokeerija blokeerib lisaks reklaamidele ka Delfi sisu.
              Parema kogemuse saamiseks lülita blokeerija välja.


              Ehk kui tahaksin sisu näha, siis vaja välja lülitada
              Eks nad seda reklaami vist sisuks peavadki
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                võib ka lihtsalt minna adblock.ee ja 2 hiireklikiga kaovad maagiliselt kõik reklaamid.
                Kummardan suurmeistri ees!

                Kommentaar


                  Tänan väga, Zelee!

                  Kommentaar


                    Avaldan arvamust, et see on väga nõme. Hullult jube, et inimesed saavad palka. Ehk kodumaised väljaanded võiks nendest filtritest küll eemaldada.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Avaldan arvamust, et see on väga nõme. Hullult jube, et inimesed saavad palka. Ehk kodumaised väljaanded võiks nendest filtritest küll eemaldada.
                      No kui inimesed filtrit kasutavad, siis äkki mõtlevad reklaamiandjad mõistlikuma lahenduse välja, kui näiteks üle kogu ekraani lambist hüppavad reklaamid ja muu selline träni...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Avaldan arvamust, et see on väga nõme. Hullult jube, et inimesed saavad palka. Ehk kodumaised väljaanded võiks nendest filtritest küll eemaldada.
                        Muidu jutt õige, aga selleks võiks veebilehed ise natuke mõistlikumad olla. See nagu päris okei ju pole, et ma näen delfit avades nelja suurt reklaami ja mitte ühtegi uudise pealkirja?
                        või siis õhtulehel suht sama keiss

                        või siis postimees

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Muidu jutt õige, aga selleks võiks veebilehed ise natuke mõistlikumad olla. See nagu päris okei ju pole, et ma näen delfit avades nelja suurt reklaami ja mitte ühtegi uudise pealkirja?
                          See on natuke selline protest, et poes peab piima järgi minemiseks kõige kaugemale minema.

                          Tahaks ülekandeid, paremaid uudiseid, ägedamaid asju, kuid kuna digiosa eest maksmine veel väga tavaline pole, ongi see kahjuks see mudel. Blokkimisel hakkavad need esimesed pooled, kui digitellimus peale ei tule, kaduma, sest tehakse valikuid ja raha ei taha keegi põletada.

                          Muidugi, kindlasti tekivad alternatiivsed lahendused ja vast juba lähiajalgi, kuid mingi raha peab nendeski liikuma - kas siis tellimus või reklaam. Väga muid variante pole.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Tellin EE paberlehte kui EPL-i digilehte, nii et südamerahuga blokeerin kõik reklaamid ära.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              See on natuke selline protest, et poes peab piima järgi minemiseks kõige kaugemale minema.

                              Tahaks ülekandeid, paremaid uudiseid, ägedamaid asju, kuid kuna digiosa eest maksmine veel väga tavaline pole, ongi see kahjuks see mudel. Blokkimisel hakkavad need esimesed pooled, kui digitellimus peale ei tule, kaduma, sest tehakse valikuid ja raha ei taha keegi põletada.

                              Muidugi, kindlasti tekivad alternatiivsed lahendused ja vast juba lähiajalgi, kuid mingi raha peab nendeski liikuma - kas siis tellimus või reklaam. Väga muid variante pole.
                              Ole mureta, turg paneb kõik paika. Klient lõpuks millestki ilma ei jää. Kui mõni asutus uksed kinni paneb, siis järelikult polnud sel kujul selle teenuse järele vajadust.

                              Ma pean ka kahjuks tunnistama, et hoidsin kangekaelselt soccerneti foorumit adblockist väljas aga kui ma hakkasin korduvalt lingi asemel reklaami vajutama, sest reklaam suutis ennast täpselt selleks ajaks laadida ja lingi alla poole nihutada kui ma vajutama hakkasin, siis ühel hetkel sai mul ka mõõt täis. Siia kõrvale võiks mainida, et foorum võiks "donate" nupu tekitada, et minusuguste südametunnistuspiinu vähendada.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Õppigem parimatelt. Guardian ilma adblockita. Leia pildilt reklaam.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X