320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
    Kas kuskilt on saada Office 2003 installikat? Millega ma seda alla tirin? Torrentiga? Millist torrenti lehte ma kasutama peaksin?
    Kas see on legaalne? Kas selle eest võib mingit karistust saada? Kas ma võin neid küsimusi esitada? Kas keegi tohib neile küsimustele vastata, või see on juba kuriteole suunamine?
    vms
    Rääkida ikka võib, aga legaalselt seda alla laadida ei saa.
    “I am Zlatan. Who the hell are you?”

    Kommentaar


      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
      Kas kuskilt on saada Office 2003 installikat? Millega ma seda alla tirin? Torrentiga? Millist torrenti lehte ma kasutama peaksin?
      Kas see on legaalne? Kas selle eest võib mingit karistust saada? Kas ma võin neid küsimusi esitada? Kas keegi tohib neile küsimustele vastata, või see on juba kuriteole suunamine?
      vms
      Install faili võid tirida omale ükskõik kust, kasvõi piraatide lahest (kui selline veel eksisteerib), leegalsuse kusimus tuleb vastu litsenseerimisel. Kas sul on kasutusel seaduslikul kujul omandatud tootevõti või on install fail ja sellele jägnevad protsessid "lahti murtud".
      Kõige lihtsam ja seaduslikum tee oleks osta Amazonist või Ebayst kasutatud karbitoode (Open License), millega käib kaasas litsensivõti. Toote maksumus jääb 15-20€ kanti. Juhul kui ostad ja kasutad toodet eraisikuna, siis ei usu, et keegi tuleb kontrollima, millise litsensiga on tegu. Kui tahad aga ettevõttes kasutada, siis on paar uksikasja mida peab arvesse võtma aga ka siis on seaduslik tee "kasutatud litsentside" kasutamiseks.

      Kommentaar


        Mul on pesumasin ning seina külge monteeritud vastav ühenduslüli, mille kaudu peaks pesumasinasse vesi jooksma.

        Pesumasina küljes oleva vooliku "tihend" on aga otsast natukene liiga jäme ning seetõttu ei jää voolik korralikult veekindlalt kinni. Kas peab kuhugi santehnika poodi minema pesumasinale uut otsa otsima või mis on kõige mõistlikum lahendus? Üks hägune pilt ka pesumasina otsast - https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net...34&oe=57AC5FE2

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Miks sa peaksid midagi sellist üldse tahtma?
          Naabrimees metsas, kes on suuremat sorti statistik, on kasutanud terve elu office 2003.
          Pandi talle mingi uuem office, ei leia sealt pooli asju ülesse. Tahan talle vana office peale panna, mille eest saan purgi mett
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            Algselt postitas erxu Vaata postitust
            Mul on pesumasin ning seina külge monteeritud vastav ühenduslüli, mille kaudu peaks pesumasinasse vesi jooksma.

            Pesumasina küljes oleva vooliku "tihend" on aga otsast natukene liiga jäme ning seetõttu ei jää voolik korralikult veekindlalt kinni. Kas peab kuhugi santehnika poodi minema pesumasinale uut otsa otsima või mis on kõige mõistlikum lahendus? Üks hägune pilt ka pesumasina otsast - https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net...34&oe=57AC5FE2
            Lihtsam variant on minna santehnika poodi nõu küsima. Ma FEB-st olen näiteks igast lollustele lahendused leidnud, st pädevate müügimeeste otsa sattunud
            308

            Kommentaar


              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
              Naabrimees metsas, kes on suuremat sorti statistik, on kasutanud terve elu office 2003.
              Pandi talle mingi uuem office, ei leia sealt pooli asju ülesse. Tahan talle vana office peale panna, mille eest saan purgi mett
              Kui elad naabrimehega Eestis, siis võta see kõige kuulsam rootslastega seotud sait ette ja go for it, sest kedagi ei koti eniveis.

              Kommentaar


                Üks debiilik tagurdas parklas veoautoga mulle sisse. Vanal passatil tagaluuk kõver ja tagumises tiivas auk. Pakuti mahakandmist ja turuväärtuse hüvitamist. Lubasin mõelda. Kellelgi on kogemust olnud sellega? Kes turuväärtuse määrab? Auto on küll vana kuid tiptop korras enne seda matsu. Äsja vahetatud summuti, radiaator jne. Kuigi 1992 aasta masin, siis mootori kap remont 10 aastat tagasi tehtud. Turuväärtuse järgi sellised masinad 300€, kuid ausalt öeldes alla 500-600 ei lepiks väga. Kas sellel on perspektiivi kindlustusfirmadega üldse? Kui isegi hüvitaksid selle summa, siis kas auto jääb kindlustusele või saaksin ise juppideks müüa?

                Kommentaar


                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  Üks debiilik tagurdas parklas veoautoga mulle sisse. Vanal passatil tagaluuk kõver ja tagumises tiivas auk. Pakuti mahakandmist ja turuväärtuse hüvitamist. Lubasin mõelda. Kellelgi on kogemust olnud sellega? Kes turuväärtuse määrab? Auto on küll vana kuid tiptop korras enne seda matsu. Äsja vahetatud summuti, radiaator jne. Kuigi 1992 aasta masin, siis mootori kap remont 10 aastat tagasi tehtud. Turuväärtuse järgi sellised masinad 300€, kuid ausalt öeldes alla 500-600 ei lepiks väga. Kas sellel on perspektiivi kindlustusfirmadega üldse? Kui isegi hüvitaksid selle summa, siis kas auto jääb kindlustusele või saaksin ise juppideks müüa?
                  Enamasti peaks nii olema, et saad valida kas auto läheb mahakandmisele ja jääb kindlustusfirmale või saad huvitist ja auto jääb sulle. Vastavalt valikulte sõltub ka hüvitise suurus ja eks selle pealt saab ise arvutada, kas saaksid juppide eest rohkem kui kindlustus pakub.

                  Kommentaar


                    Kas tänapäeval üldse tohib juppideks autot müüa? Sellist varianti minuteada enam ei eksisteeri, et võtad küljest selle, mida maha saab müüa ning ülejäänud Kuusakoskisse.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                      Kas tänapäeval üldse tohib juppideks autot müüa? Sellist varianti minuteada enam ei eksisteeri, et võtad küljest selle, mida maha saab müüa ning ülejäänud Kuusakoskisse.
                      Ma pidasin silmas tegelt varianti, et turuväärtus makstakse kinni aga auto jääb mulle ja siis viin lammutustöökotta. Või maksavad välja ja auto jääb kindlustusse, kes viib lammutustöökotta.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                        Kas tänapäeval üldse tohib juppideks autot müüa? Sellist varianti minuteada enam ei eksisteeri, et võtad küljest selle, mida maha saab müüa ning ülejäänud Kuusakoskisse.
                        No teoorias võid ju minna Kuusakoskisse jutuga et näe, kurivaim, mootor kukkus küljest ära ja ei tea kus on aga neil on minuteada reeglid, et milliseid autosid vastu võtavad ja mis hinnaga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                          Kas tänapäeval üldse tohib juppideks autot müüa? Sellist varianti minuteada enam ei eksisteeri, et võtad küljest selle, mida maha saab müüa ning ülejäänud Kuusakoskisse.

                          Maailmas on palju asju, mida ei tohi, aga ikka tehakse!


                          Võid ka panna romuoksjonile, kui kindlustuse pakkumine sind ei rahulda, aga vaevalt nemadki rohkem maksavad. Ise juppeks müües oleksid kindlasti kõige suuremas plussis, aga kui sa arvestad sinna alla omaenda töötunni hinna lammutamisel, juppide müügiks kuluva aja ja sauna taga ruumi võtva rondi mõju muule kodukorrale, siis kas on selgi jumet. Mina võtaks kindlustuse pakkumise vastu ja ostaks järgmise passati.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Karter Vaata postitust
                            No teoorias võid ju minna Kuusakoskisse jutuga et näe, kurivaim, mootor kukkus küljest ära ja ei tea kus on aga neil on minuteada reeglid, et milliseid autosid vastu võtavad ja mis hinnaga.
                            Ma viisin märtsis autoromu kuusakoskisse. Enne oli romult mootor ja käigukast eemaldatud. Ei olnud mitte ühtegi küsimust.
                            Ma ei saa aru, miks ei tohi juppe ära võtta?

                            Kommentaar


                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                Üks debiilik tagurdas parklas veoautoga mulle sisse. Vanal passatil tagaluuk kõver ja tagumises tiivas auk. Pakuti mahakandmist ja turuväärtuse hüvitamist. Lubasin mõelda. Kellelgi on kogemust olnud sellega? Kes turuväärtuse määrab? Auto on küll vana kuid tiptop korras enne seda matsu. Äsja vahetatud summuti, radiaator jne. Kuigi 1992 aasta masin, siis mootori kap remont 10 aastat tagasi tehtud. Turuväärtuse järgi sellised masinad 300€, kuid ausalt öeldes alla 500-600 ei lepiks väga. Kas sellel on perspektiivi kindlustusfirmadega üldse? Kui isegi hüvitaksid selle summa, siis kas auto jääb kindlustusele või saaksin ise juppideks müüa?
                                Nende passatite juppe on terve maailma täis ja lähevad kilohinnaga. Ehk kasumisse jääda (võttes arvesse nii rahalist kui ajalist kulu) on väga raske. Pead olema pmst 24/7 saadaval ja auto peab olema su lähedal ning võimalikult kiirelt ja odavalt neid juppe pakkuma, kuna pakkujaid on palju ning lisaks hinnale mängib faktorit ka aeg ja vahemaa. Ehk keegi ei hakka vana passati rooli ostma teisest eesti otsast ning ootama, kuni sina maale sõidad, rooli eemaldad ja siis smartpostiga teele paned, kui saab 15minutiga kohalikult Jürilt sama hinnaga. Ma kaaluks ka seda, et kui palju on seal nö haruldas(ema)i(d) juppe, millele võib huvi olla. Reaalsus on see, et müüd nõutumad asjad ära ja siis istud aasta enda pooliku kere otsas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X