320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas keegi, kellel on koroona laud, oleks nii lahke, et oleks valmis rentima mulle selleks nädalavahetuseks sümboolse tasu eest Harjumaal?
    Koondise põhimängija

    Kommentaar


      Lauajalgpall! Äkki keegi oskab soovitada,et mis brändi või mida ostul jälgida või on ka kuskil nn. käega katsuda...
      Invest In Africa

      Kommentaar


        kas sportlased ostavad endale lugusid player's tribune'i variautoritelt? või on see enam-vähem aus ja lihtsalt editor teeb jutu kirjaoskuslikuks.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Elutoas seinad kipsist, millele on valge värv peale võõbatud.
          Panin kuskil aasta tagasi mõned fotod seinale, kinnitamiseks kasutasin kitti.
          Nüüd võtsid pildid maha, kitt seinas. Pestes tuleb see maha (seebivesi), kuid peale selle pesemist on näha laiku, st. pole ühtlane.
          Kas peaksin plaanima seina ülevärvimist, või aitaks mingi muu pesuaine vms?
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            Mul oli kunagi teibiliim vaja lumivalgelt seinalt eemaldada. Parim viis oli sellise valge pehme kustukummiga see maha nö kustutada. Äkki toimiks ka sinul
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
              Elutoas seinad kipsist, millele on valge värv peale võõbatud.
              Panin kuskil aasta tagasi mõned fotod seinale, kinnitamiseks kasutasin kitti.
              Nüüd võtsid pildid maha, kitt seinas. Pestes tuleb see maha (seebivesi), kuid peale selle pesemist on näha laiku, st. pole ühtlane.
              Kas peaksin plaanima seina ülevärvimist, või aitaks mingi muu pesuaine vms?
              ega ei aita sind ükski pesuaine, kuna eeldatavalt on värvitud seinad mati värviga(numbri näiduga 7 või sinna kanti), siis selle nühidki läikima, ükskõik millega seda teha.

              Kommentaar


                Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                ega ei aita sind ükski pesuaine, kuna eeldatavalt on värvitud seinad mati värviga(numbri näiduga 7 või sinna kanti), siis selle nühidki läikima, ükskõik millega seda teha.
                Seinad olid värvitud läikiva nr. 5 värviga.
                Viin aitas seekord.
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  kummaline värv seljuhul. mida madalam number, seda väiksem läikivus üldiselt ja seda madalam kulumis ja pesukindlus. 5-ga tähistatud värvi polegi vist kohanud, on 3,7,12,20,40. aga no kui korda sai, siis on hästi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                    Seinad olid värvitud läikiva nr. 5 värviga.
                    Viin aitas seekord.
                    Mina küsiks hoopis siis ni,et kui suure viinakoguse juures plekk enam ei häirinud?
                    Invest In Africa

                    Kommentaar


                      Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                      Mina küsiks hoopis siis ni,et kui suure viinakoguse juures plekk enam ei häirinud?
                      Küsime õigeid küsimusi!
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Selline rumal küsimus. Kui tahta mõnest esindusest uut autot osta, siis kas hilissügisel/talvel ostes on suurem võimalus näiteks mingi eripakkumise otsa sattuda, kui hiliskevadel/suvel ostes? Või sellist seaduspära ei ole ning hooajal pole otseselt vahet?

                        Kommentaar


                          Kui autodel on lähiajal mudeliuuendus tulemas, siis ikka vanad proovitakse suht soodsalt veel enne seda maha ärida. Ja mudeliuuendusi tehakse reeglina vist kevadeti küll.
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Kuidas annaks leida minu autole kriimu tekitanud tädi üles oma autoga? Ise polnud autos kui juhtus, mu naine oli roolis kui siis too "tore" tädi tõmbas külje pealt liig lähedale ja tegi kriimu peale. Naine ei saanud esialgu aru kust hääl tuli kuna taga olid lapsed ning ei peatanud seetõttu ka toda tädi kinni (too pani muidugi tuimalt edasi ning gaasi). Juhtus Tallinnas Õismäel ehituse juures.
                            Mul naine teab ainult automarki ning autovärvi?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Katk Vaata postitust
                              Kuidas annaks leida minu autole kriimu tekitanud tädi üles oma autoga? Ise polnud autos kui juhtus, mu naine oli roolis kui siis too "tore" tädi tõmbas külje pealt liig lähedale ja tegi kriimu peale. Naine ei saanud esialgu aru kust hääl tuli kuna taga olid lapsed ning ei peatanud seetõttu ka toda tädi kinni (too pani muidugi tuimalt edasi ning gaasi). Juhtus Tallinnas Õismäel ehituse juures.
                              Mul naine teab ainult automarki ning autovärvi?
                              Ega autos juhuslikult ei ole pardakaamerat?

                              Kommentaar


                                Kahjuks mitte.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X