320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Apua, kuidas ja mis otsinguga leida seda suurepärast jõululaulu, kus viljandi kuulsad inimesed koos üürgavad?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Apua, kuidas ja mis otsinguga leida seda suurepärast jõululaulu, kus viljandi kuulsad inimesed koos üürgavad?
      Parimad mulgi artistid?
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        Parimad mulgi artistid?
        Jep, tänud ka Marek_Tle.

        Kommentaar


          Algselt postitas fiorentina Vaata postitust
          Rootsis on see näiteks: https://www.elgiganten.se/
          Grazie

          Rootsis ümberrehkendatuna 70 eur

          Kommentaar


            Kas teate mõnda veebilehte/teenust, kust legaalselt Eesti filme vaadata ja kus on ka enamjaolt kõik olemas?

            Midagi sellist nagu on Amazon Prime (10 filmi) aga suurema valikuga. Viaplays vist ei ole ühtegi Eestikat.

            Või kuidas on Netflixis Eesti filmidega?

            Või kui ei ole sellist lehte, siis tekib küsimus - miks? Kas neile ei meeldi raha? Praegu topivad kõike DVD peale, aga nendega pole midagi peale hakata.

            Kommentaar


              Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
              Kas teate mõnda veebilehte/teenust, kust legaalselt Eesti filme vaadata ja kus on ka enamjaolt kõik olemas?

              Midagi sellist nagu on Amazon Prime (10 filmi) aga suurema valikuga. Viaplays vist ei ole ühtegi Eestikat.

              Või kuidas on Netflixis Eesti filmidega?

              Või kui ei ole sellist lehte, siis tekib küsimus - miks? Kas neile ei meeldi raha? Praegu topivad kõike DVD peale, aga nendega pole midagi peale hakata.
              ERR lehel on midagi, vähe, aga siiski- https://arhiiv.err.ee/show-category-...m/31/default/1
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                Mis on põhjamaade elektroonikapoed, et saaks sealt hinnavõrdlust vaadata?
                Gigantti ja verkkokauppa on Soomes näiteks.

                Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                Kas teate mõnda veebilehte/teenust, kust legaalselt Eesti filme vaadata ja kus on ka enamjaolt kõik olemas?

                Midagi sellist nagu on Amazon Prime (10 filmi) aga suurema valikuga. Viaplays vist ei ole ühtegi Eestikat.

                Või kuidas on Netflixis Eesti filmidega?

                Või kui ei ole sellist lehte, siis tekib küsimus - miks? Kas neile ei meeldi raha? Praegu topivad kõike DVD peale, aga nendega pole midagi peale hakata.
                Telia filmiriiulis on päris suur valik. Enamus muidugi vanemad.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Starmani laenutus on ka täitsa midagi sisaldamas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    Gigantti ja verkkokauppa on Soomes näiteks.



                    Telia filmiriiulis on päris suur valik. Enamus muidugi vanemad.
                    Ma olen tihe külaline Telia filmriiulis, kuid olgeme ausad, nende filmid korduvad kahe-kolme nädala tagant, panevad, et " uus film" kuigi on tegelt ammu olnud seal varem, strange shit.

                    Kommentaar


                      Telial on filmiriiul mis on tasuta ja siis on eraldi laenutus ka.

                      Kommentaar


                        Tänud. Hetkel tunub telia minu.tv neist kõige asjalikum aga üldiselt on seis ikka üsna nutune.

                        Kommentaar


                          Ma olen ka mõelnud, et miks nö selliseid festivalide/mitte hollywoodi filmidele pole mingit oma platvormi kust neid mingi paari euro eest online keskonnas vaadata saaks. Praegu on nii, et kui mingi ütleme näiteks 3a tagasi pöffil olnud ülihead Austria/Poola/Iraagi filmi näha tahaks, siis pole see vist küll kuidagi võimalik. Ju siis on mõistlikum need filmid kusagile nurka visata, kui rahvale vaatamiseks pakkuda.
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Mingeid täispikke Eesti filme leiab youtube'ist ka. Kui legaalselt need sinna laetud on, ei oska öelda.

                            Kommentaar


                              Kas Mõnuagendist saab esimene 20K postitusega foorumikasutaja?

                              Kommentaar


                                Kes on Sambaz? Ja miks ta nii naljakas on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X