320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See on siit vist läbi käinud, aga oskab keegi soovitada asjalikku kohta, kus saab jopel lukku vahetada? Et oleks ikka toonivalikut ja oskusi jne?
    308

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Kes on Sambaz? Ja miks ta nii naljakas on?
      Miks alati auhindade teema avamisel mingi 1-2 venda täiega lappesse lähevad?
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Miks alati auhindade teema avamisel mingi 1-2 venda täiega lappesse lähevad?
        ma võin seda omast vaatevinklist öelda, mulle ei meeldi olukord, kus nii nö vanematel tegijatelt on nö koguaeg õiguss, ja uuemad tegelesed jäävad lihtsalt vakka.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          ma võin seda omast vaatevinklist öelda, mulle ei meeldi olukord, kus nii nö vanematel tegijatelt on nö koguaeg õiguss, ja uuemad tegelesed jäävad lihtsalt vakka.
          nö sõimad kedagi, kelle isikut kõik teavad, netiheeroseks, nö täiesti vales teemas, nö täiesti anonüümselt, nö räuskad ja paugud, nö täiesti tore tegu
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            ma võin seda omast vaatevinklist öelda, mulle ei meeldi olukord, kus nii nö vanematel tegijatelt on nö koguaeg õiguss, ja uuemad tegelesed jäävad lihtsalt vakka.
            Siin on tegemist sellise asjaga, et siin on foorumi etteotsa tekkinud nn kari vanaisasid. Tofoa ükspäev ütles mulle, et käi foorumi suvepäevadel hakkab ka libedamalt minema. Nagu hetkel ongi see, et kui keegi uus tahab hakata oma arvamust avaldama kuskil või midagi teistmoodi kirjutama, siis on need mõnud tofoad nagu kari takjaid sul perses, sest sina oled netihiiro ja ei käi õlleklaasitaga nendega seltskonda loomas. Kui üks hakkab kuskil mõnele nn ,,netihiirole” kuskil vaidluses alla jääma, siis küll mingihetk kohe teised tulevad talle appi ja kasvõi nui neljaks taotakse ta maaalla, sest see ,,tolgus” julges ju ,,oldschooliga” netihiirotsema hakata. Nagu reaalselt take your shit together see, et te päriselus vahest kokku saate on tore, aga see on INTERNETIFOORUM ja selle põhjal võite oma eeldused endale perse panna. Ma saan aru, et asi kisub hapuks, sest 10 aastat tagasi hullutasite siin foorumis igapäev oma sarkasmi ja irooniaga foorumlasi ja olite kõvad vennad, aga nüüd on aasta 2017 ja vaadake peeglisse ja saage aru, et te olete oma jamaga natukene minevikku kinni jäänud. Teiesuguste pärast siin osad kirjutavadki, et foorumis enam elu ei käi.

            Kommentaar


              Kes need vanaisad on? Ja kas vanaisa staatus tuleb postituste arvust või liitumise kuupäevast?
              1) Mõnuagent
              2).....
              3).....

              Kommentaar


                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                Kes need vanaisad on? Ja kas vanaisa staatus tuleb postituste arvust või liitumise kuupäevast?
                1) Mõnuagent
                2).....
                3).....
                Vanaisadeka defineerisin neid, kes kõigitele uutele koguaeg irooniliselt ja sarkastiliselt vastavad sõltumata sellest, mida nad räägivad, sest nemad ei ole nende pundist. Jube lahertadmine ja klasside tekkimine on võimust võtnud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Vanaisadeka defineerisin neid, kes kõigitele uutele koguaeg irooniliselt ja sarkastiliselt vastavad sõltumata sellest, mida nad räägivad, sest nemad ei ole nende pundist. Jube lahertadmine ja klasside tekkimine on võimust võtnud.
                  Ja siis sa nimetad mind aasta solvujaks?
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Ma saan aru, et asi kisub hapuks, sest 10 aastat tagasi hullutasite siin foorumis igapäev oma sarkasmi ja irooniaga foorumlasi ja olite kõvad vennad, aga nüüd on aasta 2017 ja vaadake peeglisse ja saage aru, et te olete oma jamaga natukene minevikku kinni jäänud.
                    Peab mainima, et 10 aastat tagasi oli foorum tublisti kihvtim koht. Debiilikuid oli justkui vähem. Täna käib siin ränk läbu, a la Saver Liverpooli teemas.
                    Suvepäevadel osalemine tõstaks su aktsiaid? Kardan, et mitte.
                    Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Ja siis sa nimetad mind aasta solvujaks?
                      Ma ei ole solvunud vaid ma lihtsalt juhtisin tähelepanu, mis mulle tundub, et valesti on. Mis siin solvumisega pistmist on?

                      Kommentaar


                        Vanaisa, vanaisa a mis see on??

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                          Peab mainima, et 10 aastat tagasi oli foorum tublisti kihvtim koht. Debiilikuid oli justkui vähem. Täna käib siin ränk läbu, a la Saver Liverpooli teemas.
                          Suvepäevadel osalemine tõstaks su aktsiaid? Kardan, et mitte.
                          No aktsiad aktsiateks lihtsalt, miks on vaja sii foorumisse tekitada vanadest olijatest teatud trobikond inimesi, kelle jaoks kõik uus on jama ja vanasti oli palju parem ja kõik uued on hukas. Sellepärast ma neid vanaisadeks defineerisingi, sest üldjuhul on vanaisad kodus tugitoolis need, kes tv vaadates täpselt sama laulu laulavad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            No aktsiad aktsiateks lihtsalt, miks on vaja sii foorumisse tekitada vanadest olijatest teatud trobikond inimesi, kelle jaoks kõik uus on jama ja vanasti oli palju parem ja kõik uued on hukas. Sellepärast ma neid vanaisadeks defineerisingi, sest üldjuhul on vanaisad kodus tugitoolis need, kes tv vaadates täpselt sama laulu laulavad.
                            Saabud seltskonda ja hakkad kõiki pikalt saatma ja kõigile elu õpetama. Tuleb mingi tüüp ja ütleb, et jää vait. Teised kõrvalt ütlevad, just, rahune maha. Ja siis hakkad hädaldama, et mingi vanadest olijatest trobikond on ees ja diskrimineerib teisi? Okei. Mine ja proovi seda kuskil päriselus ka teha.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Saabud seltskonda ja hakkad kõiki pikalt saatma ja kõigile elu õpetama. Tuleb mingi tüüp ja ütleb, et jää vait. Teised kõrvalt ütlevad, just, rahune maha. Ja siis hakkad hädaldama, et mingi vanadest olijatest trobikond on ees ja diskrimineerib teisi? Okei. Mine ja proovi seda kuskil päriselus ka teha.
                              Keda ma õpetanud olen ja kus? Mul hea meel kui inimesed kaasa arutavad, aga siin need oldschoolerid lähevad jube ruttu isiklikuks ja hakkavad sildistama.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Keda ma õpetanud olen ja kus? Mul hea meel kui inimesed kaasa arutavad, aga siin need oldschoolerid lähevad jube ruttu isiklikuks ja hakkavad sildistama.
                                Ma ei mõelnud sind, vaid üldiselt seda suhtumist "ma olen olnud aasta, aga tahan olla klassi parim". Sinuga isiklikult ei mäleta väga selliseid hetki, aga mul on muidugi üsna kehv mälu ka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X