320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Jep, nõustun. Telia on küll kallis ja mul on ka sort of basic teema. Mu arved jaavad 30-40 eurtsi vahele, aga olgem ausad. Kvaliteet on paigas.
    Mida mõeldakse Telia kvaliteedi all tavaliselt?

    See ju ka lamp, et Telia eemaldab Eurosport2?
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Mida mõeldakse Telia kvaliteedi all tavaliselt?

      See ju ka lamp, et Telia eemaldab Eurosport2?
      eurosport? bundesliga? keskmine eestlane ei huvita üldse need liigad.
      Last edited by mazz; 06.04.18, 12:40.

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Mida mõeldakse Telia kvaliteedi all tavaliselt?

        See ju ka lamp, et Telia eemaldab Eurosport2?
        Kvaliteet = püsiv nett lubatud kiirusega, normaalne klienditugi, pädevad tehnikud, loogiline digi tv ja mitte iga päev retarti nõudev süsteem.

        -e- Eurosport 2 asemel tuleb 2 uut kanalit. Ja kanaleid pakettides muudavad kõik teenusepakkujad. See, et juhuslikult on tegu spordikanaliga, tõmbab siinses foorumis lihtsalt rohkem tähelepanu.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          eurosport? bundesliga? keskmine eestlane ei huvita üldse need liigad.
          Küsimuse esitas kasutaja, kes võiks olla vahel Saksa jalgpallist huvitatud olema ju. Nagu mida veel telekast vaadata, kui mitte sporti (vähemalt laivis).

          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Kvaliteet = püsiv nett lubatud kiirusega, normaalne klienditugi, pädevad tehnikud, loogiline digi tv ja mitte iga päev retarti nõudev süsteem.

          -e- Eurosport 2 asemel tuleb 2 uut kanalit. Ja kanaleid pakettides muudavad kõik teenusepakkujad. See, et juhuslikult on tegu spordikanaliga, tõmbab siinses foorumis lihtsalt rohkem tähelepanu.
          Mul on olnud võimalus võrrelda Elisa (Starmani) ja Telia digiTV-d. Elisa oma vähe loogilisem minu meelest. See ajamasina värk on ka nagu loogilisem. Aga see on muidugi kasutajati erinev.

          Jaurasin ka igasugu restartidega, aga siis vahetasin digiboksi ära ja pole sellest hetkest juba mitu kuud ühtegi restarti pidanud tegema. See-eest Telia oma tööl jookseb aeg-ajalt lappesse.

          Klienditugi on masendav Elisas. Kogemused Teliaga samas... See, kuidas nad ei saanud tööle Viasati kanaleid 2! kuud erinevatel põhjustel installitud.

          Elisast tuleb kogu aeg lubatud kiirusega nett. Ehk minu jaoks on kvaliteet enam-vähem sama ja Telia puhul on tegu 20-30% kallima teenusega, sest et lihtsalt fancy?

          Aga mul pole rohkem küsimusi.
          Last edited by mazz; 06.04.18, 12:40.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            Kvaliteet = püsiv nett lubatud kiirusega, normaalne klienditugi, pädevad tehnikud, loogiline digi tv ja mitte iga päev retarti nõudev süsteem.

            -e- Eurosport 2 asemel tuleb 2 uut kanalit. Ja kanaleid pakettides muudavad kõik teenusepakkujad. See, et juhuslikult on tegu spordikanaliga, tõmbab siinses foorumis lihtsalt rohkem tähelepanu.
            vali telia, ja sa oled rahul.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              vali telia, ja sa oled rahul.
              Mul on Telia. Eelmises elukohas oli Starman. See 100MB Starmani netti oli sitem kui mu praegune 20 MB. Pidevalt kadus ära või oli allapoole arvestust.
              Ma küll ei süvenenud, aga kas Elisas noppekanalid on? Et eurospordt 2 jaoks pead ikka ju mingi L paketi võtma?
              Ja kui töökindlus on fääntsi, siis jah ma olen nõud mõned eurod kuus peale maksma.
              Telia klienditoes nad helsitavad tagasi kui pikk ootejärjekord, Elisas...nojah.
              Mul on selles elukohas üle kahe aasta olnud Telia, ruuterile olen ühe korra restardi teinud, kui loobusin telekasse ehitatud digiboksist ning palusin asemele eraldi seisva digiboksi, sest see telekasse ehitatu ei töötanud mõistlikult. Digiboksi sain loomulikult tasuta.

              Kommentaar


                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                Mul on Telia. Eelmises elukohas oli Starman. See 100MB Starmani netti oli sitem kui mu praegune 20 MB. Pidevalt kadus ära või oli allapoole arvestust.
                Ma küll ei süvenenud, aga kas Elisas noppekanalid on? Et eurospordt 2 jaoks pead ikka ju mingi L paketi võtma?
                Ja kui töökindlus on fääntsi, siis jah ma olen nõud mõned eurod kuus peale maksma.
                Telia klienditoes nad helsitavad tagasi kui pikk ootejärjekord, Elisas...nojah.
                Mul on selles elukohas üle kahe aasta olnud Telia, ruuterile olen ühe korra restardi teinud, kui loobusin telekasse ehitatud digiboksist ning palusin asemele eraldi seisva digiboksi, sest see telekasse ehitatu ei töötanud mõistlikult. Digiboksi sain loomulikult tasuta.
                Ok, ma usun, et Telia on hea. Samas olen Starmani klient olnud vist üle 4 aasta juba ja kasutanud kõige odavamat netti, millest on mul kõigest alati piisanud. Samuti u. 6 kuu tagant alati mingit personaalpakkumist küsinud ja alati ka vastu tuldud.

                Elisal on küll noppekanalid. Eurosport2 on mul euro/ kuu.

                Aga jah, ma ei ole Elisa müügiagent. Ma olen lihtsalt ülimalt rahul ning iga kuu säästan umbes 20-25 eurot lihtsalt seepärast, et kasutan elisat mitte teliat.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Tallinnas oleks küll kummaline kui kellelgi internetiga peaks pidevalt probleeme olema olenemata teenusepakkujast
                  Inter - ausaim klubi Itaalias.

                  Kommentaar


                    OT ilmselt, aga elan päraperses ja Telia on ainus variant, mis kaablina koju tuleb.

                    Vanakooli vaskkaabel, kasutusel maksimumkiirus 12/1M. Muud mudru on mul ka tellitud, aga nett+TV põhipakett+Viasat Spordikanalid on kokku 34 euri kuus. Seega siitpoolt vaadates on 30 euri 30mb neti + tv eest ikka väga hea pakkumine. Koli või linna tagasi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Aga jah, ma ei ole Elisa müügiagent. Ma olen lihtsalt ülimalt rahul ning iga kuu säästan umbes 20-25 eurot lihtsalt seepärast, et kasutan elisat mitte teliat.
                      Palju sa arvad, et Telia kliendid maksavad? Või on Elisa tõesti tasuta?

                      -e- panin Elisas paketi kokku. Kirjade järgi parem nett, vähem järelvaatamist enam vähem samad kanalid - hinnavahe 11,2% ehk 3 eur. Ma ei tea, kas siia juurde lisanduvad veel mingid ruuteri ja digiboksi renditasud.
                      Et veelkord, palju te selle Elisa eest maksate, et nii sigaodav on? Äkki ma olen tõesti loll.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Mul on Telia. Eelmises elukohas oli Starman. See 100MB Starmani netti oli sitem kui mu praegune 20 MB. Pidevalt kadus ära või oli allapoole arvestust.
                        Ma küll ei süvenenud, aga kas Elisas noppekanalid on? Et eurospordt 2 jaoks pead ikka ju mingi L paketi võtma?
                        Ja kui töökindlus on fääntsi, siis jah ma olen nõud mõned eurod kuus peale maksma.
                        Telia klienditoes nad helsitavad tagasi kui pikk ootejärjekord, Elisas...nojah.
                        Mul on selles elukohas üle kahe aasta olnud Telia, ruuterile olen ühe korra restardi teinud, kui loobusin telekasse ehitatud digiboksist ning palusin asemele eraldi seisva digiboksi, sest see telekasse ehitatu ei töötanud mõistlikult. Digiboksi sain loomulikult tasuta.
                        Good for you... Mul on samas totaalselt vastupidine näide välja käia. Teliast tellitud 20 MB asemel jooksis läbi miski 5 kanti, samas Elisast saan lubatud mahu kätte. Telepilt - Telial hakkis pidevalt + digiboks jooksis kokku, Elisaga pole aasta jooksul ühtegi probleemi esinenud. Klienditugi - siin on tõesti Telial kerge eelis, kuigi arenemisruumi on mõlemal küllaga. Tegelikult minu tutvusringkonnas jooksevad ka arvamused suht pooleks. On totaalselt Elisa usku inimesi ja Telia usku inimesi, aga kuna kvaliteedivahe ei ole ilmselt röögatu ja sõltub sajast erinevast nüansist (asukohast kuni konkreetse klienditeenindajani välja), siis 30% odavam hind võiks olla arvestatav argument küll

                        Kommentaar


                          Algselt postitas check Vaata postitust
                          30% odavam hind võiks olla arvestatav argument küll
                          Ei nõustu. Kui sul 3 kuud järjest didgiboks restarti teeb ja ajamasin töötab nagu jumal juhatab, siis 30% parem hind ei ole mingi argument. Mina kolisin Elisast/Starmanist Teliasse ja olen rahul.
                          Klienditeenindus läks Starmani ostmisel ka ikka täitsa pekki. Sellise tooniga suhtlemist ei ole ma kuskil kohanud.
                          Linnapeal käivad jutud, et Elisa Starmani klienditeenindajaid üle ei võtnud.Täiesti arusaamatu lüke. Liiga suurt palka olevat saanud ja nii nad ripakile jäidki.
                          Telekavaataja argument, et Elisa menüü on loogilisem on ka harjumuse asi. Alguses üleminnes oli harjumatu, aga nüüd olen harjunud ja ei saa kurta.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Mu arust on mõlemad pasad, kui jutt digiboksile läheb. Aeglased, hanguvad, elavad oma elu. Pask.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Palju sa arvad, et Telia kliendid maksavad? Või on Elisa tõesti tasuta?

                              -e- panin Elisas paketi kokku. Kirjade järgi parem nett, vähem järelvaatamist enam vähem samad kanalid - hinnavahe 11,2% ehk 3 eur. Ma ei tea, kas siia juurde lisanduvad veel mingid ruuteri ja digiboksi renditasud.
                              Et veelkord, palju te selle Elisa eest maksate, et nii sigaodav on? Äkki ma olen tõesti loll.
                              Ma ei tea tänastest hindadest midagi, ise vahetasin Telia 1,5a tagasi Starmani (Elisa) vastu. Minu pakett maksab 25,99 €, selle eest siis 30MB netti + L-pakett + lisa teleka koht + ajamasin + kanalid nutiseadmetes. Telias maksin 20 MB neti + vähemate kanalite + lisakoha eest miski 36 euri kanti

                              Kommentaar


                                Ei näe mingit põhjust miks Elisasse üle minna. 31€ eest saan 100/100 neti, põhipakett + spordikanalid + muusikakanalid + juures mõned noppekanalid. Vahel harva on vaja ruuterile või digiboksile restart teha, aga neid saab aasta jooksul ühe käe sõrmedel üles lugeda. Telia kodulehe andmetel peaksin ma saama mai keskpaigast alles sellise kiirussega interneti, kuid reaalsuses on ca 2 kuud juba olemas . Kellel nt mõni mobiilinumber (võib ka töö poolt olla) telias siis Telia 1 pakkumisega saab päris hea lahenduse ja hinna juba.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X