320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Kusjuures mitte mingist vandenõust vms rääkides, siis vahest ikka tekib täitsa küsimus tõesti, et meediat kontrollitakse ikka väga julmalt ja kaotatakse asju ära. 2 aastat tagasi kuskil Kopli Liinide juures rahulikult Sirbi baari lähistel varahommikul kahe inimese laibad kotid peal, politseid ja uurijad ja kõik olid kohal ja uudistesse ei jõudnud sellest ühtegi rida. Seda on varem ka täheldatud ja siis riigikogu liikmed ja peavad seda debiilsuseks kui rahvas vahest süüdistab, et meie uudised ja meedia ei ole demokraatlikule riigile kohaselt sõltumatud.
    Kellest nad siis sõltuvad kah?

    Kommentaar


      Uudise tsükkel on tänapäeval nii lühikeseks läinud, et see mis oli hommikul kuum pole õhtul enam oluline ja nii lihtne see ongi. Pole vaja mingeid vandenõusid treida.

      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Kellest nad siis sõltuvad kah?
      Linnamäe kirjutab ette millest võib kirjutada ja mida mitte. Ja Linnamäele annab suuniseid Reformierakod. Daa.

      Kommentaar


        Sellepärast siis päästeamet normaalset palka maksta ei jõuagi, kogu raha kulub meedia mõjutamiseks. Et inimesed autoga merre ei sõidaks.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Kellest nad siis sõltuvad kah?


          Ma ei ütlegi reaalselt, et nad sõltuvad vaid minu viimase lause mõte on, et ärgu siis riigikogu liikmed ja valitsus jne imestagu, et rahvas vahest selliste vandenõudega välja tuleb. Paratamatult on neid näiteid veel ja veel, kus täiesti olulised ja väga kõmulised uudised, mis igakell praeguses klikimeedia ajastul klikke tõmbaks ja topi kvalifitseeruks ei leia kajastamist kuskil Eesti meedias.

          Minujaoks on müstika see, kuidas üldse keegi saaks meediat kontrollida ja teiseltpoolt on minujaoks müstika see, et kuidas vahest täiesti top notch teemad lihtsalt on nagu haithunud ja mitte ühtegi rida.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            top notch teemad lihtsalt on nagu haithunud
            "auto sõitis pangalt alla"
            asendub järgmisel nädalal mõne teise sarnase uudisega, mille poolest see ikka eriline on?

            kui narkar maandus õnnelikult ja jalutas omal jalal minema, siis edu edaspidiseks,
            kui keegi veeretas tühja auto kuristikku, siis igasugu kindlustuspettuse kahtlustega tegelevad kindlustusseltsi juristid, kes on hullematki näinud

            e: näe, surnukeha leitigi veidi eemalt, kuhu see oli põrganud -
            selles mõttes, et ufo röövi ei ole mõtet uskuda
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Ja ühtäkki, kui see teema siin üle võeti "leiti laip üles" ja on jälle esiuudis. Kas kokkusattumus?

              Kommentaar


                Algselt postitas erxu Vaata postitust
                Eile hommikul ja veel päeval oli veel suur avalehe uudis Postimehes kuidas auto sõitis Pakri pangalt merre. Hilisõhtuks oli alles jäänud üks pisike uudis lühidalt "Auto sõitis pangalt merre" ja nüüd praktiliselt kogu uudis kadunud uute uudiste varju.

                Kuna inimene autost / autoomanik on kadunud, siis minuarust tegu päris suure ja olulise uudisega. Kas see mingi päästeameti poolne taktikaline soov, et sellised uudised kaoks kiirelt esilehelt kuna kohe tekivad järgmised hullud, kes võivad sarnast asja järele proovida?
                15.17 postimehe peamine lugu:Fotod: Pakri pangalt alla sõitnud 32-aastase mehe surnukeha leiti kaldalt

                Arvata on, et esmaspäeva hommikul see enam esilugu ei ole, kuna see on kajastatud. Pigem jumal tänatud, et uudised vahetuvad, muidu loeksime spordiuudistes ikka veel, et Klavan liitus Liverpooliga ning Tänak võitis WRC etapi.

                Kommentaar


                  Mina ei otsinudki kuskilt mingit vandenõud Lihtsalt jäi silma ja kuna tegu on rumalate küsimuste teemaga, siis selle ma ka siin esitasin.

                  ei tea shaq, ma näen siiamaani uudiseid et laura kõrgemäe on kupeldaja ja I.J Zand sebis naisi. see teeema on 6 kuud vana

                  Kommentaar


                    Algselt postitas erxu Vaata postitust
                    Mina ei otsinudki kuskilt mingit vandenõud Lihtsalt jäi silma ja kuna tegu on rumalate küsimuste teemaga, siis selle ma ka siin esitasin.

                    ei tea shaq, ma näen siiamaani uudiseid et laura kõrgemäe on kupeldaja ja I.J Zand sebis naisi. see teeema on 6 kuud vana
                    Kui kaua sa selleks reaalselt pead scrollima ? Või tarbid sa mingit eriti kahtlast meediat.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas erxu Vaata postitust
                      Mina ei otsinudki kuskilt mingit vandenõud Lihtsalt jäi silma ja kuna tegu on rumalate küsimuste teemaga, siis selle ma ka siin esitasin.

                      ei tea shaq, ma näen siiamaani uudiseid et laura kõrgemäe on kupeldaja ja I.J Zand sebis naisi. see teeema on 6 kuud vana
                      Need ei ole uudised.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zelee Vaata postitust
                        Uudise tsükkel on tänapäeval nii lühikeseks läinud, et see mis oli hommikul kuum pole õhtul enam oluline ja nii lihtne see ongi. Pole vaja mingeid vandenõusid treida.



                        Linnamäe kirjutab ette millest võib kirjutada ja mida mitte. Ja Linnamäele annab suuniseid Reformierakod. Daa.
                        Linnamäele annab suuniseid reformierakond? samal ajal kui ta ise on (vähemalt soovimas) moodustamas uut erakonda?

                        e:või ma ei mõistnud praegu levelit.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          Linnamäele annab suuniseid reformierakond? samal ajal kui ta ise on (vähemalt soovimas) moodustamas uut erakonda?

                          e:või ma ei mõistnud praegu levelit.
                          Linnamäe moodustab uut erakonda reformierakonna mõjutusel, et võtta ära valijaid IRL-i, sotside, EKRE ning vabaerakonna käest ning samas kontrollides uut erakonda on nende käes veel rohkem võimu. Eesmärk on reformierakonna ainuvalitsus kus kõike juhib Rosimannus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zelee Vaata postitust
                            Linnamäe moodustab uut erakonda reformierakonna mõjutusel, et võtta ära valijaid IRL-i, sotside, EKRE ning vabaerakonna käest ning samas kontrollides uut erakonda on nende käes veel rohkem võimu. Eesmärk on reformierakonna ainuvalitsus kus kõike juhib Rosimannus.
                            Kas maa on lame?

                            Kommentaar


                              Oskab keegi Virtsu sadamas parkimise midagi öelda? Kui palju maksab 5 päeva parkimist?

                              Kommentaar


                                Sooviks osta uued suverehvid autole. On's mõni hea koht Tallinnas/Pärnus, kus hinna ja kvaliteedi suhe eriti hea? Mingeid soovitusi? Kas tasuks veel suverehvide allapanemisega oodata või talv on selleks korraks läbi?
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X