320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas RealFan Vaata postitust
    Sai tellitud külmkapp koos tuppaveoga. Pärast, kui kiled ja asjad maha said võetud, tulid mõned mõlgid välja. Väga suured ei ole ja külgedel aga noh, better half ei ole vist rahul. Seppadele sai kiri koos piltidega saadetud, ootan tagasisidet. Mis on minu "õigused" antud olukorras?

    Üldises plaanis suhteliselt kitsas trepikoda, kust seda 70 kilo üles vedada, 5. korrus ka. Seetõttu sai ka "tuppavedu" võetud. Aga noh, peno oli ainult nurkade ümber pandud.
    Mis firmaga kojuvedu tellitud oli kui küsida tohib?
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      Mis firmaga kojuvedu tellitud oli kui küsida tohib?
      Valikut kui sellist tellimise hetkel olnud muidu. Härrased olid Omniva särkidega, ju siis sealt.

      Kommentaar


        Algselt postitas RealFan Vaata postitust
        Sai tellitud külmkapp koos tuppaveoga. Pärast, kui kiled ja asjad maha said võetud, tulid mõned mõlgid välja. Väga suured ei ole ja külgedel aga noh, better half ei ole vist rahul. Seppadele sai kiri koos piltidega saadetud, ootan tagasisidet. Mis on minu "õigused" antud olukorras?

        Üldises plaanis suhteliselt kitsas trepikoda, kust seda 70 kilo üles vedada, 5. korrus ka. Seetõttu sai ka "tuppavedu" võetud. Aga noh, peno oli ainult nurkade ümber pandud.
        enda kogemustest igast jamadega kaupade jms osas, kui ikka mingiks jauramiseks läheb, kohe tarbijakaitsega ühendust võtta, on piisanud ka sellest, et sealt proua on helistanud või kirja saatnud ettevõttele.

        Kommentaar


          Omniva kojuvedu jätab VÄGA soovida, üks halvemaid "korralike" teenuseid eestis. Mul garaazis ka parem varustus kui neil omniva bussides, pole üldse imestada, et viiendale korrusele tirides suutsid selle ära mõlkida. Ilmselt juhtub seda neil tihti ja kui neile kirjutada, siis tuleb juba teadlik vastus kuidas sind aidata või mis nad teha saavad.

          Järgminekord saad sama hinnaga 10x parema kojuveo tellida kui vaja.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Kas jäähokil on mingit sarnast lehekülge nagu jalkal on transfermarkt?

            Kommentaar


              Kas kuskil poes on olemas kohapeal portatiivseid konditsiooneere mõne saja euri eest? Soov oleks magamistuba jahutada. Tuletan meelde, et ventilaator ei ole konditsioneer.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                Kas kuskil poes on olemas kohapeal portatiivseid konditsiooneere mõne saja euri eest? Soov oleks magamistuba jahutada. Tuletan meelde, et ventilaator ei ole konditsioneer.

                Kommentaar


                  Lugu Mina ka Nublu poolt. Kas keegi suudab minusugusele dinosaurusele selgeks teha, mida Reket öelda tahab?
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Kuna kaalun tõsiselt suitsust loobumist, siis mõtlesin, et uurin maad seoses e-tossuga. On kellegil mingeid kogemusi siin? On keegi suutnud täiesti loobuda või vahel ikka tossab tavalist ka? Olgugi, et see on kõik individuaalne, siis mõned kogemused seoses e-tossuga kuluks küll ära peale selle, et kopsu jäävad puhtamaks ja raha kulub vähem kokkuvõttes.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                      Lugu Mina ka Nublu poolt. Kas keegi suudab minusugusele dinosaurusele selgeks teha, mida Reket öelda tahab?
                      Hea küsimus.

                      Ma kuskil Kurepalu kose taga põlvini mudas
                      Sest üks päkapikk mul vahetada õli nii lubas
                      Et panin otseteed pesulasse
                      Püsivahapesu, lisaleotus, küljekarbid ja põhigi puhas
                      Selles osas pole kindel, et "õlivahetus" on mingi seksi metafoor või räägibki düüd autost. Teisel juhul sai Reket kuskilt mingi odava remondipakkumise ja ta tegi auto selleks puhuks korda. Esimesel juhul, kui "õlivahetus" on penetratsioon, siis vend vist pesi ja sheivis ennast (ka "põhjast" ehk eeldan, et jutt siinkohal tagumikukarvade sheivimisest) enne kui ta Kurepalu kose taha pisemat kasvu naisterahvaga seksuaalvahekorda astus.

                      Avaldan sulle saladuskatte
                      Kui läbisõit on väike, saad võtmed kätte
                      Puhun tõde sinu kõrvadesse nagu vilemees
                      Iga kodu riiulis ma hõbevalge kile sees
                      Laias laastus siin läheb jutt naistele. Etnoh, kui pole tegu litsaka naisterahvaga, siis võib saada Reketile koju. Kuigi ta ise möönab, et suvalist mesijuttu ajab ja rõhutab, et on väga kuulus ja tema plaat on iga kodu riiulis.

                      Eks jutt oli ilus nagu kehalises tirel eest
                      Täiuslik ja lõhn nagu sirel vees
                      Ma sinu põselohust limpsin kisselli
                      Ja kui panengi CC-sse, siis üleni Chaneli
                      Alguses nagu kiidaks naist, et hea jutt ja hea lõhn ja ilus nägu. Sellest CC ja Chaneli seosest ei saa ma munnigi aru, siin peab rohkem urbankultuuriga kursis olev inimene aitama.

                      Sulajäätis sinu südamesse voolas
                      Kui Väiksest Tomist sai investor Toomas
                      Su aja eest ma maksma nõus oleks palka
                      Kas läksin jälle üle piiri, Valga-Valka
                      Saan aru, et naised kohe sulasid, kui Toomas ehk Reket rikkaks sai ja ta võib naistele välja teha küll ajaviimise puhul. Üle piiri refentsist päris täpselt ei saa aru, aga äkki mingi "kas mu jutt on liiga otsekohene" mõte, millel siis sõna valga-valka järgi, sest see läheb riimi sõnaga palka.

                      Loodan, et sain abiks olla!

                      Kommentaar


                        Kui juba Reketit lahkad. Lugu "Paprika". Mida paprika tähendab.

                        Kommentaar


                          Tsiteerides 5miinust, siis.... "Tom-Olaf, mida vittu? Mida see tähendab?". Ehk sa pole ainus, kes ta luulest aru ei saa.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zelee Vaata postitust
                            Kui juba Reketit lahkad. Lugu "Paprika". Mida paprika tähendab.
                            Pole seda lugu küll kuulnud, aga võtame sõnad ette.

                            Mööda teed
                            Nad teevad meist koos pilti
                            Et külge panna silti
                            Kuid nad ei tea et mööda seda teed
                            Mööda seda teed
                            Ma sõidaksin sinuga igavesti himuga
                            Kuni karvad peas on hallid mul
                            Ja rallikad on mu kannul
                            Ei võtta saa nad iialgi me teed
                            Tundub selline armulugu olevat üldiselt. Etnoh, oleme igavesti koos kuni oleme vanad ja muu nunnu värk.

                            Iga kord ma tunnen ekstaasi
                            Kui vaatan läbi esiklaasi
                            Tean et anda saan ma gaasi veel
                            Ma ei tahakski garaaži
                            Nagu lilli panna vaasi
                            Oleks patt, sest su peenar on see tee
                            Võttes aluseks, et naise garaaž = anaal, naisele lillede vaasipanek = tavaline penetratsioon ja naise peenar = tema häbemepiirkond, siis Reket tunnistab, et anaali ei pea tegema, klassikalist penetratsiooni küll, seda enam, et naise "peenar" on ilus. Janoh, tahaks anda gaasi veel võiks siis antud kontekstis olla, et võiksime tegelikult tihedamini seksuaalvahekorras olla.

                            Sa pole mingi paprika
                            Kui kibe-kibe-kiirelt liigud mööda kiirteed
                            Paprika
                            Kurvidele inertsi raputad sa kui vürtsi
                            Paprika
                            Kui kibe-kibe-kiirelt liigud mööda kiirteed
                            Paprika
                            Sa pole mingi paprika
                            Nüüd tuleb muidugi see keeruline osa. Kui sa ütled, et naine pole paprika, siis üks variant oleks justkui, et paprika on punase peaga, aga nö seest tühja peaga naisterahvaga. Ja kui naine pole "paprika", siis ta ütleb, et naise pea sees on ka midagi ehk naine on intelligentne ja liigub mööda elu kiirteed väga kiiresti. Janoh, kurvid ka rappuvad naisel!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Selles osas pole kindel, et "õlivahetus" on mingi seksi metafoor või räägibki düüd autost.
                              Tom-Olaf Urb ehk räppar Reket on eestikeelse räpi tugisammas, kelleta oleks siinne muusikamaastik üksluisem, sõnavaesem ja kahtlemata lühem. Eesti kõige sulnima keelekasutusega räpparile meeldivad ka golf, reisimine ja kiired autod ning selle kõige kõrval ka ühiskondlikud kampaaniad roolis ohutuks käitumiseks. Arter uuris, kuidas ühte räpparisse see kõik ära mahub.


                              Algselt postitas Postimees
                              Reket on lihtne räppar, kellele meeldivad kiired autod ja golf

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                                Kui juba Reketit lahkad. Lugu "Paprika". Mida paprika tähendab.
                                ma pealkirja nähes lootsin, et tuleb Pepper riddim, aga ...
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X