320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Null.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Null.
      Reikop

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Reikop
        Reikop on ju vana naistemees, mis sa ajad?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Reikop on ju vana naistemees, mis sa ajad?
          X-Baaris pole teda veel kordagi näinud, aga tegijatel homodel on ju seal sadama juures ka mingi koht.

          Ei tegelt ta on jah kõva naistemees.

          Kommentaar


            Ta on ju avalikult kapist välja astunud või ei?

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Ta on ju avalikult kapist välja astunud või ei?
              Mis vahet seal on... Jah, Reikop on homo ja ERR-s on neid mitmeid, aga keda 4real see huvitama peaks?

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Mis vahet seal on... Jah, Reikop on homo ja ERR-s on neid mitmeid, aga keda 4real see huvitama peaks?
                Cannumani huvitas ja ma lihtsalt vastasin - chill.

                Kommentaar


                  Las kõik panevad keda tahavad ja kuulake https://omny.fm/shows/arimatti/playlists/tussis-jad ning olge tegusad..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Cannumani huvitas ja ma lihtsalt vastasin - chill.
                    Excusi.

                    Kommentaar


                      Kas keegi teab kedagi, kellel võib olla üraskeid? Mida rohkem liike seda parem. Päris kiire asjaga ja maksaks väärilise tasu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Cannumani huvitas ja ma lihtsalt vastasin - chill.
                        sa sunnik ei vastanud ju mu küsimusele. Kao minema siiit foorumist!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          sa sunnik ei vastanud ju mu küsimusele. Kao minema siiit foorumist!
                          Õuõu, ärge minge tülli! Muidu peab Iceman teid lahutama tulema!

                          Kommentaar


                            Joppenpuhh - sugu on ju sotsiaalne konstruktsioon...no homo.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust

                              Loodan, et keegi teeb millalgi ka hea kinoversiooni minu kunagisest lemmikraamatust, kus Kivikase romaan, aga ka ka Vabadussõda ise natuke paremat kujutamist leiavad.
                              superpostitus oma detailirohkuselt, aga kahjuks on selles küsimusepüstituses fundamentaalne viga - filmi ja raamatu näol on tegemist kahe täiesti erineva meediumiga, kuhu vahele ei saa võrdusmärki tõmmata. See ilmselt jääb igavesti nii, et raamatufännid lahkuvad kinost leigete nägudega ning nad ei kipu aru saama, et üks-ühele mahalöömine raamatust võrdub boredom ja on ka tihtipeale võimatu, kuna filmides ei saa esitada tegevust "mõtlema", v.a. voiceoveri näol.

                              plusspunktina Nimed Marmortahvlile võib lisada, et Imedes Marmorvahvlit jääb algteosest veelgi kaugemale

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                                superpostitus oma detailirohkuselt, aga kahjuks on selles küsimusepüstituses fundamentaalne viga - filmi ja raamatu näol on tegemist kahe täiesti erineva meediumiga, kuhu vahele ei saa võrdusmärki tõmmata. See ilmselt jääb igavesti nii, et raamatufännid lahkuvad kinost leigete nägudega ning nad ei kipu aru saama, et üks-ühele mahalöömine raamatust võrdub boredom ja on ka tihtipeale võimatu, kuna filmides ei saa esitada tegevust "mõtlema", v.a. voiceoveri näol.

                                plusspunktina Nimed Marmortahvlile võib lisada, et Imedes Marmorvahvlit jääb algteosest veelgi kaugemale
                                Antud kriikas on ju keskendatud peamiselt loogika- ja tehnilistele vigadele. Nagu ma ütlesin, filmis 1944 suudetati neid vältida. Minu teada oligi nii, et Marmortahvleid võesti ülejala aga hilisema filmi juures konsulteeriti asjatundjatega ja karjuvaid rumalusi seega enam sees polnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X