320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Danny Ings, Soton? https://www.thetimes.co.uk/article/d...appy-tc2d89g8p

    Kommentaar


      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
      Tsifiir pigem on nimi. Poisikesena sai proovitud - no oli selline lõõgastunud tunne, ei enamat. Võrreldav ehk hästi kerge joobega.
      Polegi kuulnud, et väljaspool türma keegi tsiffi tarbib.

      Kommentaar


        Vâiksekarikafinaali Austraalias nâeb lâbi soccerneti?

        Kommentaar


          Olen ma pime või ei paku tõesti ükski kõneoperaator peale Elisa internetita paketti? Sealt teatati eelmise arvega, et alates järgmisest kuust kasvab mingite muudatuste järel arve "vaid" ühe euro võrra. See tähendaks mulle absurdset circa 50%-list hinnatõusu.

          Kommentaar


            Pead eraldi lepingu sõlmima, et netti ei taha...teenusepakkujad muidu ei usu sind.
            Lõpuks aga muudavad ise lepingut ja lükkavad ikka neti sisse ja küsivad euro lisaks.
            Mul vähemalt oli nii.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Kuulge mis teema seal lennujaamas selle turvaväravaga on? Kas see on metallidetektor v? Tavaliselt olen ma oma püksirihma ilusti ära võtnud ja kastikesse pannud, aga seekord unustasin rihma peale aga ikkagi läksin väravast läbi ilma probleemideta.

              Kommentaar


                Algselt postitas Post84
                Vãga edukalt piir ůletatud Id kaardiga. Mingit probleemi ei olnud ja koos kindlustuse vōtmisega vōttis ůletus aega 10 minutit.
                Läksis Põhja-Küprosele otse Küproselt? Tagasi said samamoodi?

                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                Kuulge mis teema seal lennujaamas selle turvaväravaga on? Kas see on metallidetektor v? Tavaliselt olen ma oma püksirihma ilusti ära võtnud ja kastikesse pannud, aga seekord unustasin rihma peale aga ikkagi läksin väravast läbi ilma probleemideta.
                Jah. See on metallidetektor. Ilmselt polnud sinu püksipandlas piisavalt metalli. Isegi sealt korra samamoodi läbi tulnud.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Kuidagi juhtus nii, et proovisin enda jalanõusid klammerdajaga parandada. Turvaväravast läbi minnes tegin kõik as usual (ehk eemaldasin kella, püksirihma jms), kuid seekord turvavärav piiksus. Järgmise lennu eel kookisin klambrid välja ja enam ei piiksunud. Ise ka imestasin, et 3-4 klambrit mõjuvad.

                  Kommentaar


                    Kas odavad seikluskaamerad (mida Photopoint, euronics, hansapost jms müüvad) teevad oma töö ära või alla GoPro pole mõtet vaadata?
                    Midagi väga uhket filmima ei hakkaks, tahaks lihtsalt reisile kaasa võtta. St filmida veidi vees, veidi metsas, veidi linnas.

                    Kommentaar


                      Tehnika puhul enamasti ikka kvaliteet maksab, ehk eks pead eneselt küsima mis kvaliteeti ootad pärast vaadates?

                      GoPro ostad, siis minu isiklik kogemus on, et filmimiseks osta see 30eurtsine pehme käepidemega pisike tokk ka. Näpuvahel filmides on iga näpuliigutus mida kaamerat hoides teed kohutava krudina ja raginaga mikris.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Tehnika puhul enamasti ikka kvaliteet maksab, ehk eks pead eneselt küsima mis kvaliteeti ootad pärast vaadates?

                        GoPro ostad, siis minu isiklik kogemus on, et filmimiseks osta see 30eurtsine pehme käepidemega pisike tokk ka. Näpuvahel filmides on iga näpuliigutus mida kaamerat hoides teed kohutava krudina ja raginaga mikris.
                        Eks see kvaliteet sinna 1080p juurde võiks jääda. Tavalise koduvideo jaoks enama vajadust ei näe. Lihtsalt telefonide maailmas on näha, et nime eest saab küsida suuri summasid, kuid tavakasutaja saab enda tegevused ilma probleemideta ära toimetada ka 2x soodsama hinnaga.

                        Kommentaar


                          Kust soovitate tellida meeskonnale jalgpallivorme? Võib soovitada ka välismaiseid tegelasi (kogemused, kvaliteet, kohaletoimetamine jne).

                          Kommentaar


                            Atleticomadrid (foorumi kasutaja)

                            Tema käest saab Givova vorme

                            Kommentaar


                              Need head kvaliteetsed jap, soovitan ka.
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                (äkki kunagi olen küsinud, aga tekkis ühes kohas uuesti teemaks)

                                Kes on hetkel Eesti meeskuulsustest kõige kõvem panomees? Noh, selline legendaarne "panotab naisi ja enda naist ei julgeks selle düüdiga pooleks tunniks ühte tuppa jätta"? On üldse mõni selline? Või #metoo on sellised alexlepajõed ära kaotanud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X