320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Palju maksab toonkile maha võtmine autoklaasilt või tasub endal selle liimiga jännata?
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      Milleniumi vahetuse paiku müüdi poodides ja klubides mingit lahjat (5 koma midagi promilli?) alkohoolset jooki 0,33 l pudelis. Mingi viinakoks jõhvikamahlaga vms. Vist oli nimi Molotov coctail. Mäletan valesti või oli see nii? Pilti sellest saadusest?

      Kommentaar


        Algselt postitas Markko Vaata postitust
        Muidu teadmiseks - Vilniuses oli vahepeal sihuke diil, et vahet pole, mis hotellist lennujaama, oli fix tasu (8 eur vms). Mu arust käis ka tagurpidi. Bussijaama kontekstis muidugi abi pole
        Aga nende bussijaam asub ju suht kesklinnas, küllap seal lähedal on mõni hotell ka. Muidugi takso Vilniuses on jaburalt odav, eelmine september sattusin mingi 0.3€ sõidualustustasu 0.2€/km Taxify kampaania peale.

        Kommentaar


          Kas süsinik tähendab seda, et nikkusid süsimustaga? Või olid, teine oli (olite) nikkudes täitsa süsi(d)?
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Kuhu poodi pöörduda Tartus, kui otsin saaliputsasi? Võiks olla normaalne valik ja okeid hinnad.
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Lõunakeskuse Sportland või Kaubamaja Sportland oleks esimesed pakkumised. Lõunakeskuses Rademar ka kohe kõrval kui esimesest ei leia.

              Kommentaar


                Ja sportsdirect. Siis veel sepa keskuses oli mingisugune pood. Zeppelinis peaks ka midagi olema.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Miks Ahto Lobjakas nii palju eetriaega saab?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Milleniumi vahetuse paiku müüdi poodides ja klubides mingit lahjat (5 koma midagi promilli?) alkohoolset jooki 0,33 l pudelis. Mingi viinakoks jõhvikamahlaga vms. Vist oli nimi Molotov coctail. Mäletan valesti või oli see nii?
                    oli nii.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust

                      Kommentaar


                        mingeid lokaale tallinnas kus mängiks deep house põhiliselt või mingit lehte jagada kus tuleks infot mingite deep house pidude kohta?

                        Kommentaar


                          Kui ma näen naist pusaga/jopega/särgiga, mille peal on suur tekst SuperDry, siis ma mõtlen, et miks ta seda teksti esitleda soovib. Kas ma olen liiga rikutud mõtlemisega?
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                            Kui ma näen naist pusaga/jopega/särgiga, mille peal on suur tekst SuperDry, siis ma mõtlen, et miks ta seda teksti esitleda soovib. Kas ma olen liiga rikutud mõtlemisega?
                            Sa pead ridade vahelt lugema. See on väljakutse tegijatele.

                            Kommentaar


                              Kas kuskilt oleks võimalik ka 40 euro või alla seda leida xbox one wireless pulti?

                              Kommentaar


                                Vaja mingi kuradi pesumasinaloks kolmapäeva õhta tlna kesklinnas neljandale korrusele vedada. Endal pole õnneks aega, aga kas keegi oskab öelda, et kui palju sellisele ühekordsele tõstmisele töömeeste palkamine maksta võiks?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X