320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cabron Vaata postitust
    inspection pit. Mul on jäänud mulje, et see on suht NSVL pärand, välismaa autosaadetes tõstetakse auto ikka üles alati, pitte väga näha pole olnud.
    Tänud. Üks arhitekt vajas.

    Kommentaar


      Keegi vist küsis varem, aga vastust pole leidnud. Kuhu need naljakad Odini sõdalased kadunud on? Et noh, jõulud ja uusaasta lähenevad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        Keegi vist küsis varem, aga vastust pole leidnud. Kuhu need naljakad Odini sõdalased kadunud on? Et noh, jõulud ja uusaasta lähenevad.

        Kommentaar


          ülirängad vennad ikka

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Keegi vist küsis varem, aga vastust pole leidnud. Kuhu need naljakad Odini sõdalased kadunud on? Et noh, jõulud ja uusaasta lähenevad.
            Sattusid ka "Roaldi nädalasse" korraks, nii-öelda Eesti osakonnas kuskil üle 30ne oli neid.

            Kommentaar


              Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
              Sattusid ka "Roaldi nädalasse" korraks, nii-öelda Eesti osakonnas kuskil üle 30ne oli neid.
              Vaatasin ja just kordust ja siis tekkis peas küsimus:

              Kui mul tekiks rüselus mustanahalisega, näiteks kuskil Valli Baaris ja ma olen tegelt ilgelt täis ja olen ise süüdi tegelt, kas nad kutsuks minu korrale või mustanahalise?

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Vaatasin ja just kordust ja siis tekkis peas küsimus:

                Kui mul tekiks rüselus mustanahalisega, näiteks kuskil Valli Baaris ja ma olen tegelt ilgelt täis ja olen ise süüdi tegelt, kas nad kutsuks minu korrale või mustanahalise?
                Rhetorical question?

                Kommentaar


                  kindel, et see mingi ken saani performance ei ole vms?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                    Vaatasin ja just kordust ja siis tekkis peas küsimus:

                    Kui mul tekiks rüselus mustanahalisega, näiteks kuskil Valli Baaris ja ma olen tegelt ilgelt täis ja olen ise süüdi tegelt, kas nad kutsuks minu korrale või mustanahalise?
                    Aga mul on jälle küsimus, miks see teema sind niiväga torgib? Lihtsalt seetõttu, et meil on neegreid veel liiga vähe, et reaalselt ühikonnas mingid problad ja jamad oleksid aga noh, et mitte erineda ja olla "nagu päris", tuleb vajadusel need probleemid ise välja mõelda?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                      Aga mul on jälle küsimus, miks see teema sind niiväga torgib? Lihtsalt seetõttu, et meil on neegreid veel liiga vähe, et reaalselt ühikonnas mingid problad ja jamad oleksid aga noh, et mitte erineda ja olla "nagu päris", tuleb vajadusel need probleemid ise välja mõelda?
                      Ole nüüd, Gallacher. Probleemi ei ole vasakult ega paremalt. Mõte oli pigem lihtsalt koos üsna retoorilise küsimusega. Samas, kuna sa ise võtsin nõuks vastamaks, siis ju siis sind häirib ise rohkem, kui kellegil on miskit kakat öelda nende naljakate tegelaste kohta. Muud miskit. Peace

                      Kommentaar


                        Maaküttega on kellegil kokkupuuteid? Milline firma pakub parimat hinda ja kvaliteeti?Muud kütteliigid ei paku eriti pinget.
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Ekre.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Kuna siin ühes teises teemas oli juttu CD plaatidest, siis ehk keegi värskendaks mälu. Minu arust oli nii, et kuskil paarkümmend aastat tagasi maksis CD-plaat ropu raha - mingi 300 krooni ehk aga keskmine palk oli sel ajal 2000-3000, mistõttu CD-plaadi ostmine oli mingis mõttes nagu staatuse märk. Umbes nagu mõned aastad hiljem võimalikult väikeste mobiiltelefonidega. Aga murrang toimus vist siis, kui esialgu mingite süldibändide plaate hakati välja andma 99 krooniga ja sealt altes hinnad alla läksidki? Parandage kui eksin.

                            Kommentaar


                              200-250 olid plaadid ja 50-60 piraplaadid (minu ajastul). süldiplaadid kogu aeg bensujaamades ei olnud odavalt? murrang tuli pigem ikka napsteri ja nõudluse kadumisega. (kui see murrang on toimunud .... mis hinnad nüüd siis on?)
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Ma ostsin oma esimese tooriku CD-R plaadi mingi 130 krooni eest. Aasta võis olla 2001. Väline CD kirjutaja maksis ka mingi 8000 krooni raha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X