320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis Priit Kruusiga juhtus?
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Suitsiid.

      Kommentaar


        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
        Suitsiid.
        noored andekad mehed. Kas ainult mina näen siin mingit viimase aja mustrit või on see meediaühiskonna värk, et lihtsalt teadvustad rohkem, kuna uudis jookseb nn kätte?
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
          noored andekad mehed. Kas ainult mina näen siin mingit viimase aja mustrit või on see meediaühiskonna värk, et lihtsalt teadvustad rohkem, kuna uudis jookseb nn kätte?
          Pigem jookseb ette. Kohe hakatakse suure hurraaga otsima ja siis ongi.

          Kommentaar


            Algselt postitas budu Vaata postitust
            Paljud sportlased kasutavad mokatubakat, kas see sitt aitab siis sooritus võimet suurendada või mis keiss on?
            Ei ole üldse loll küsimus, ära panne trolle tähele.

            Sarnasest asjast on kirjutatud siin, kuid saab kuulata: http://www.espn.com/espnradio/play?id=21631203
            Natuke sarnane ebausu teema ka siin, samuti kuulatav: http://www.espn.com/espnradio/play?id=20123605

            Esimene link küll lähedasem ja selgitab, miks tarvitatakse.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Kohe näha, et Tussisööjad on puhkusel, jutud kolmekatest ja neljakatest!? Hõivab juba soccerneti

              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                Kohe näha, et Tussisööjad on puhkusel, jutud kolmekatest ja neljakatest!? Hõivab juba soccerneti
                Mulle on jäänud silma, et sa korra kuus promod seda.

                Ma muidu ka kuulanud seda, aga nii äge see ka pole.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Mulle on jäänud silma, et sa korra kuus promod seda.

                  Ma muidu ka kuulanud seda, aga nii äge see ka pole.
                  Lmao juusiis on põhjust olnud, täiesti märkamatult.

                  Kommentaar


                    Üritasin kunagi kuulata esimest episoodi ja mingi 20 minutit kannatas ... aga ju siis
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      Üritasin kunagi kuulata esimest episoodi ja mingi 20 minutit kannatas ... aga ju siis
                      + 1
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Mulle on jäänud silma, et sa korra kuus promod seda.

                        Ma muidu ka kuulanud seda, aga nii äge see ka pole.
                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Üritasin kunagi kuulata esimest episoodi ja mingi 20 minutit kannatas ... aga ju siis
                        Vaata, kui ma selle podcasti leidsin umbes Märtsis eks, oli neil juba mingi üle 20 osa väljas ja sai siis kuskilt sealt kuulama hakatud. Kuna ma teen 5-6x nädalas trenni, siis peamiselt sai just trenni ajal kuulatud. Hiljem kui neil pikemad pausid tulid ja endal rohkem aega oli ja juba piisavalt huvitatud olin, siis hakkasin esimestest osadest peale järele kuulama. Orienteeruvalt kuu aega tagasi sain viimase osaga ühele poole - and boy it's been a ride.

                        Kui sa nüüd esimesest osast ja täiesti hilisemaid arenguid teadmata pihta hakkasid võibolla on see kohatine üksluine keelekasutus ehk sulle tiba vastuvõetamatu, mitte see seksuaalne liberaalsus ja võimekus arutada kõike sellega seostuvat, vähemalt ma loodan seda

                        Siinkohal, ainsaid podcastid mis ma enne Tussisööjaid olin kuulanud, olid Geenius.ee omad, Mehed ei nuta ja Kolmas Poolaeg. Puudus täielikult taustinfo seoses Standup comedy maailmaga või üldse selliste podcastidega. Nüüd aga veits tunne - like I just found my long lost brothers..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          Üritasin kunagi kuulata esimest episoodi ja mingi 20 minutit kannatas ... aga ju siis
                          Minu poolt ka +1, üle 15 minuti enda täestamise aega ei andnud.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                            Vaata, kui ma selle podcasti leidsin umbes Märtsis eks, oli neil juba mingi üle 20 osa väljas ja sai siis kuskilt sealt kuulama hakatud. Kuna ma teen 5-6x nädalas trenni, siis peamiselt sai just trenni ajal kuulatud. Hiljem kui neil pikemad pausid tulid ja endal rohkem aega oli ja juba piisavalt huvitatud olin, siis hakkasin esimestest osadest peale järele kuulama. Orienteeruvalt kuu aega tagasi sain viimase osaga ühele poole - and boy it's been a ride.

                            Kui sa nüüd esimesest osast ja täiesti hilisemaid arenguid teadmata pihta hakkasid võibolla on see kohaline keelekasutus ehk sulle tiba vastuvõetamatu, mitte see seksuaalne liberaalsus ja võimekus arutada kõike sellega seostuvat, vähemalt ma loodan seda

                            Siinkohal, ainsaid podcastid mis ma enne Tussisööjaid olin kuulanud, olid Geenius.ee omad, Mehed ei nuta ja Kolmas Poolaeg. Puudus täielikult taustinfo seoses Standup comedy maailmaga või üldse selliste podcastidega. Nüüd aga veits tunne - like I just found my long lost brothers..
                            4 aastat Eesti standup scenega tuttav olnud. Kuulasin esimestest osadest ja enamjaolt tööle sõites või rannas. See, et nad seksist vabameelselt räägivad on tore, aga see kõvasti ülehinnatud podcast.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              4 aastat Eesti standup scenega tuttav olnud. Kuulasin esimestest osadest ja enamjaolt tööle sõites või rannas. See, et nad seksist vabameelselt räägivad on tore, aga see kõvasti ülehinnatud podcast.
                              Maybe. Aga kindlasti kuna kohati kõlanud reference poindid puudutasid mind väga isiklikult - Viimsis üleskasvamine ja Runescape - siis ilmselge, miks ma nii võlutud sellest olin

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                                Maybe. Aga kindlasti kuna kohati kõlanud reference poindid puudutasid mind väga isiklikult - Viimsis üleskasvamine ja Runescape - siis ilmselge, miks ma nii võlutud sellest olin
                                Kindlasti, maitsemeel on erinev ja kui miskit peale läheb, siis tarbi. Mulle paistis lihtsalt imelik, et seda hoogsalt promod.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X