320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Minge kõik v****, miks peaks üleüldse kedagi kottima, kes valitakse "aasta parimaks sportlaseks"?
    Minu meelest on Novosjolovi jutust teist korda jutti tunda mingit solvumismaiku taas, kuidas vehklemist üldse ei hinnata.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas allars Vaata postitust
      Ei ole seal hullu midagi, olen korduvalt nendega lennanud. Meedia poolt üles puhutud negatiivne haip. Mul on paar väga head tuttavat, kes lennunduses töötavad. Olen nendega ka sel teemal rääkinud ja nemad ütlevad, et ohutuse poolelt on kõik ok. Lendude ärajäämisi ja edasilükkamisi tuleb kõigil ette. Suuremate kompaniide puhul pole see aga tuntav, sest suudetakse kiirelt asenduslennuk leida.
      Ohutuse poolelt on muidugi kõik okei. Pigem on probleem lihtsalt teenuse kvaliteedis. Väiksemad istmevahed kui Ryanairis ja hilinemiste puhul kompensatsiooni maksmisega huiavad veel rohkem kui Air Baltic.

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Minu meelest on Novosjolovi jutust teist korda jutti tunda mingit solvumismaiku taas, kuidas vehklemist üldse ei hinnata.
        Ega ei hinnatagi ju. Inimestele tundub see suvalise keksimisena, kus ühel on pikem käsi ja tema võidab.

        Kommentaar


          Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
          Ega ei hinnatagi ju. Inimestele tundub see suvalise keksimisena, kus ühel on pikem käsi ja tema võidab.
          Ehk vastates Mõnu poolküsimusele, siis näiteks Novosjolovit huvitab.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Mis kellani Dubliner täna lahti on?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Noh, mulle ei meenu ühtegi teist lennufirmat, mis Tallinnas alla oleks kukkunud viimastel aastatel.
              See oli mingisugune treeninglend. Selle pinnalt järeldusi teha ei saa. Ja argument übervanade lennukite kohta ka ei päde. 15-19 aasta vanune lennuk ei ole Euroopa lennunduses midagi tavapäratut. Lendavad sellistega ka suuremad tšarter- ja liinilende pakkuvad kompaniid.

              Kommentaar


                See auhind peakski olema Novosjolovitele, sõudjatele ja muudele klemmidele, kelle tulemusi ei panda sisuliselt never-ever tähele. Tänakul, Sildarul, tennisistidel ja Klavanitel pole pehmelt öeldes sooja ega külma, et kas nemad selle võidavad või mitte.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  See auhind peakski olema Novosjolovitele, sõudjatele ja muudele klemmidele, kelle tulemusi ei panda sisuliselt never-ever tähele. Tänakul, Sildarul, tennisistidel ja Klavanitel pole pehmelt öeldes sooja ega külma, et kas nemad selle võidavad või mitte.
                  Eesti parim sportlane (v.a need, kellest rahvas hoolib)?
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Eesti parim sportlane (v.a need, kellest rahvas hoolib)?
                    Jup, sest kogu kontseptsioon leida "eesti parim sportlane" läbi hääletuse on ju fullretard.

                    Et: jou, võitsid küll MM-i ja EM-i, aga sa oled kolmas, kuna mingi djüüd on kuskil võistkonnas varumees, aga su spordiala ei koti kedagi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Jup, sest kogu kontseptsioon leida "eesti parim sportlane" läbi hääletuse on ju fullretard.

                      Et: jou, võitsid küll MM-i ja EM-i, aga sa oled kolmas, kuna mingi djüüd on kuskil võistkonnas varumees, aga su spordiala ei koti kedagi.
                      Kes meil MM-i või EM-i meestest võitnud on?
                      Minu meelest on üksikud medalid just ülehinnatud elus. Kui keegi ütleks mulle, et (näiteks) Magnus Kirt oli hooaja arvestuses kokkuvõttes kolmas, siis see oleks oluliselt parem mu silmis, kui et ta korra võitis EM-i pronki.

                      Või et Lehis oli misiganes vehklejate edetabelis aasta 2018 lõpuks TOP5.

                      Aga ma olen sinuga nõus, et kogu see valimine ja erinevate alade võrdlemine (või erinevate positsioonide võrdlemine jalgpallis ntks.) on megaretard.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Jup, sest kogu kontseptsioon leida "eesti parim sportlane" läbi hääletuse on ju fullretard.

                        Et: jou, võitsid küll MM-i ja EM-i, aga sa oled kolmas, kuna mingi djüüd on kuskil võistkonnas varumees, aga su spordiala ei koti kedagi.
                        On ka ju avalikult välja öeldud, et ei otsita Eesti parimat, vaid Eesti populaarseimat sportlast.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas allars Vaata postitust
                          On ka ju avalikult välja öeldud, et ei otsita Eesti parimat, vaid Eesti populaarseimat sportlast.
                          Kuskohas? Miks siis treenerid valivad?

                          Kommentaar


                            Mu meelest Kaljuveer ühes avalikus saates hiljuti alles arutles selle üle kellegagi ja seal jõuti seisukohale, et sisuliselt valitakse populaarseimat sportlast. Muidugi ei ole see nö ametlik seisukoht.

                            Aga on eelnevatel aastatel saanud keegi selle auhinna, kes seda ei vääriks või jäänud keegi ilma, kes väärinuks seda rohkem?

                            Pigem on see show ja pole pointi nii tõsiselt suhtuda kogu sellesse temaatikasse.

                            Kommentaar


                              Aga esindatud on ju kõik sportlased, kes reaalselt midagi saavutanud on see hooaeg ning kõikide saavutused piirduvad kas hõbeda või pronksiga ning klavani ja tänaku puhul 2-3 kohaga ehk lõpuks ei olegi siin ju mingit kindlat favoriiti ega valet/õiget valikut. Siin sellest suurest nelikust (meestest) ei vääri keegi rohkem ega vähem seda auhinda kui teised. Oleks keegi kulla või tiitli ära võtnud, siis vast ei oleks küsimust ega arutelugi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Aga esindatud on ju kõik sportlased, kes reaalselt midagi saavutanud on see hooaeg ning kõikide saavutused piirduvad kas hõbeda või pronksiga ning klavani ja tänaku puhul 2-3 kohaga ehk lõpuks ei olegi siin ju mingit kindlat favoriiti ega valet/õiget valikut. Siin sellest suurest nelikust (meestest) ei vääri keegi rohkem ega vähem seda auhinda kui teised. Oleks keegi kulla või tiitli ära võtnud, siis vast ei oleks küsimust ega arutelugi.
                                Klavan on siis jalgpallis maailma teine?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X