320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ära aja mingit vanuri juttu.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Ühel päeval, kui ma jätan foorumiga hüvasti

      Ära mängi mu tunnetega....

      Kommentaar


        Messi...The never ending legend!

        Kommentaar


          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
          Väga naljakas inforuum siin. Ma ei teadnud kodanik porgandist midagi enne teid. Ja ma järsku tunnen, et ma tean tast kõike ja mitte midagi. Aga ma ei ole siiani aru saanud, mille pärast ta teema on? Miks ta ületab uudisekünnise? Kas ta on siis meie Karandashian?
          See on pigem Marimumm Porksu on lihtsalt aktiivne instatšikk.

          Kommentaar


            Kas Eestist saab kusagilt osta mehaanilist sildiprinterit, mis trükib tähthaaval plastlindile, nö 3D-trükki? Ma ei oska paremini seletada ja ma ei tea, mis selle masina pärisnimi on. Ingliskeeli on "embossing label maker" või lihtsalt "3D label maker".

            Siuke asi, noh:



            -edit-
            Fakit, leidsin juba. Reljeefkirjamasin on selle asja nimi.

            Kommentaar


              Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
              Kas Eestist saab kusagilt osta mehaanilist sildiprinterit, mis trükib tähthaaval plastlindile, nö 3D-trükki? Ma ei oska paremini seletada ja ma ei tea, mis selle masina pärisnimi on. Ingliskeeli on "embossing label maker" või lihtsalt "3D label maker".

              Siuke asi, noh:

              Soovitan sul teha järelpärimise Igepa-sse, kes on Eesti suurim trükimasinate ja tarvikute müüa ning sealt saad kogu info, kas on müüa-mis hinnaga jne.

              Kommentaar


                Kui nüüd Jörpat meie seas kahjuks ei ole, siis kelle vuntsid on praegu kõige kuulsamad-vingemad?

                Kommentaar




                  (ma usun, et Siim juhtis põhivuntside tabelit ka Jörpa elusoleku ajal. ei?)

                  Kommentaar


                    Kōige kuulsamaid-vingemaid vuntse ei tea, aga Kallas enda 10 millistega on kallimate vuntside edetabelis nr 1 kindlasti.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Kui nüüd Jörpat meie seas kahjuks ei ole, siis kelle vuntsid on praegu kõige kuulsamad-vingemad?
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Mingil kalamehel ei old vä?
                        Messi...The never ending legend!

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Pikaro ka suht tuntud vuntsikandja

                            Messi...The never ending legend!

                            Kommentaar


                              Kalle Klandorf ajas maha kahjuks, vuntsidega nägi ikka rohkem endine käteväänaja välja

                              Kommentaar


                                Nomineerin Kasperi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X