320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budu Vaata postitust
    Millisest e-poest soovitate osta kodutehnikat. Sooviks osta kahepoolse külmiku, kus ühel pool jahutuskapp ja teine sügavkülm. Millise tootja toodangut võiks kaaluda?
    www.nordelectronics.ee - hinnavaatluse foorumi järgi on siin tihtipeale kõige odavamad tooted eriti külmikute osas.

    Kommentaar


      Kust see suur, tõmmu eesti keelt kõnelev noor naine pärit on?

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Kui ülekõrva, siis kasutan ise ka neid (35 II), kindlasti soovitan.
        oskad sina või keegi öelda, kui palju reaalselt on vahet 100EUR vs 350EUR mürasummutavatel klappidel?

        On need kallid reaalselt väärt oma hinda?

        EDIT: Oluline on mürasummutus lennkis ja muusika kuulamine. Helistamine ja skypemine pole teema.

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          oskad sina või keegi öelda, kui palju reaalselt on vahet 100EUR vs 350EUR mürasummutavatel klappidel?

          On need kallid reaalselt väärt oma hinda?

          EDIT: Oluline on mürasummutus lennkis ja muusika kuulamine. Helistamine ja skypemine pole teema.
          Whether you prefer over-ear or in-ear noise-cancelling headphones, we have recommendations to help bring peace to your next trip.


          Ma ei oska midagi sellele lisada, ei käi ise ju testimas, et ostaks paar-kümme odavat-kallist.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            mul mingi 5 aastat olnud 1. gen parrot zik ning siiaamaani ei ole mingit probleemi olnud olles igapäevases kasutuses. ja ma ei oska kohe üldse asju hoida. omajagu põrutada saanud, 3-4 m alla kukkunud, peale astunud... et kindlasti peaks hinnavõrdlusesse panema kestvuse faktori. dno kuidas nendel odavamatel see build on, kuid kui kuskil lennukis ukerdades peale istudes otsad annab, siis over time ei pruugi see kokkuhoid eriti kasulik tulla.

            Kommentaar


              Vaatasin Tõde ja õiguse treilerit ja korraga tekkis küsimus - kuidas Oru Pearu suri ja mitmendas osas?

              Kommentaar


                Kui läbi veebi ETV+ vaadata, kas siis polegi võimalik heli keelt valida? Näiteks hetkel laskesuusatamine ETV+ peale lükatud ja kommentaar seal venekeelne. TV kaudu on võimalik eesti keelne kommentaar valida.

                E: ERR spordiportaal aitab hädast välja

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Vaatasin Tõde ja õiguse treilerit ja korraga tekkis küsimus - kuidas Oru Pearu suri ja mitmendas osas?
                  Teades, et Režisöör on väliseestlane, siis ma arvan, et ta andis lugemisel esimese osaga alla ning improviseeris lõpu ise.

                  Kommentaar


                    Hammas vajab juureravi ning enda arst seda teha ei soovinud/saanud. Oskab keegi ehk soovitada Tallinnas mõnda hääd ja asjakohast arsti nimeliselt?
                    Koondise põhimängija

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                      Hammas vajab juureravi ning enda arst seda teha ei soovinud/saanud. Oskab keegi ehk soovitada Tallinnas mõnda hääd ja asjakohast arsti nimeliselt?
                      Mul soovitati välja tõmmata. Easiest decision of my life! Nüüd on hea keelega seda auku täita.

                      Juureravi suht kallis ja pointless ei ole?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        Nüüd on hea keelega seda auku täita.
                        enda vä?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Teades, et Režisöör on väliseestlane, siis ma arvan, et ta andis lugemisel esimese osaga alla ning improviseeris lõpu ise.
                          Tanel Toomi väliseestlaseks tembeldada küll veidi kummaline

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Tanel Toomi väliseestlaseks tembeldada küll veidi kummaline
                            Sinusuguse tolerasti jaoks on muidugi ükskõik, et mees mõned aastad on välismaal õppinud. Aga seda teavad ju kõik, et välismaal õppides saab inimene koheselt endale külge liberalismi pisiku, inimene unustab oma juured ning muutub peast no99ks ja ega päris eestlaseks teda kahjuks enam pidada ei saa!

                            Kommentaar


                              Ära nüüd nii kurjaks muutuge, aga reaalselt kui temaga ükskord vähe pikem interviuu või mingi saade oli, siis ma mäletan nagu jumala selgelt, et tal oli väga kõva aksent küljes vms. Ma muidugi siiralt nüüd loodan, et ma kellegagi segamini ei aja.

                              Kommentaar


                                Mis selle paksu korvpalluri nimi on kes 90ndate lõpus eesti ml kossu mängis?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X