320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Evu Vaata postitust
    Hullult pull koht on seal, eriti vana kes seal töötab puldi taga.
    Elmu Värk?

    Aitäh, selle kirjelduse järgi peaks küll üles leidma.
    Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

    Kommentaar


      Algselt postitas norsk Vaata postitust
      Elmu Värk?

      Aitäh, selle kirjelduse järgi peaks küll üles leidma.
      Perekonna nime ei tea, kuid Elmu vist jah, sellise halli peaga. Viskas koguaeg mingit muusikalist kildu meile, rääkis teisest bändidest kes seal käinud jne.
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        Oleks vaja Russalka mälestusmärgi kohta informatsiooni inglise keeles, oskab keegi öelda mõnda kohta kust saaks vastavat infot, wikipedias oli aint eesti keelne.
        Kasulik oleks ka mõni koht kuhu saab fraasi kirjutada et see tõlgiks inglise keelde.
        Homme vaja mingi inglise inimeste ees esineda, :P
        Koondise põhimängija

        Kommentaar


          Kes lõi 1995 aastal toimund Itaali-Eesti 4-1 lõppenud mängus Eesti värava?

          tegemist oli siis EMi kvalifikatsioonimänguga.

          . Eesti – Itaalia 1:3, Martin Reim. Karistuslöök, mis ei vaja kirjeldamist. Kas see oli ehk hetk, mil eestlased tundsid, et nad suudavad maailma vägevate vastu pallida ja isegi väravaid lüüa. Tegelikult ükskõik, märgilise tähendusega oli see löök niikuinii.

          Ehk juba leidsin

          Kommentaar


            Kas nädalavahetustel Eesti sisene post käib?
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              Laupäeviti saabuvad küll kirjad postkasti
              Tundmatu - ehk mida mina ka tean

              Kommentaar


                Minu ajaloo õps küsib! Paluks vastust! Kui teie lähte kuskile egiptusesse Bitchi peale siis mida te teete? Päevitate ?
                Algselt postitas Maekas
                Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                Kommentaar


                  Algselt postitas juhmard Vaata postitust
                  Minu ajaloo õps küsib! Paluks vastust! Kui teie lähte kuskile egiptusesse Bitchi peale siis mida te teete? Päevitate ?
                  Mingi trikiga vä?
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    Algselt postitas juhmard Vaata postitust
                    Minu ajaloo õps küsib! Paluks vastust! Kui teie lähte kuskile egiptusesse Bitchi peale siis mida te teete? Päevitate ?
                    Oijah, selle peale tuleb nooruspõlvest meelde eesti keele õpetaja, kes ei osanud üldse inglise keeles väljendeid öelda ja enamasti ei saanud me üldse aru millest ta räägib ja siis kui saime, oli kõvasti naerda.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Evu Vaata postitust
                      Mingi trikiga vä?
                      Ei ole siin mingi triki! See on tõsine asi see Bitchi peal olemine.
                      Algselt postitas Maekas
                      Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                      Kommentaar


                        Suht vinge oleks kui keegi suudaks selle laulu mulle orgunnida;
                        x-ray dog - here comes the king

                        Suured tänud,kui keegi viitsiks uppida selle kuhugi.
                        .

                        Kommentaar


                          Lugu tuvastamiseks
                          päris popp lugu hetkel raadiotes, tüdrukute bänd laulab, sõnad - i got to know for sure when you walk out the door vms

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                            Lugu tuvastamiseks
                            päris popp lugu hetkel raadiotes, tüdrukute bänd laulab, sõnad - i got to know for sure when you walk out the door vms
                            kirjuta sõnade lõppu lyrics ja guugelda
                            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                              kirjuta sõnade lõppu lyrics ja guugelda
                              ma pole kindel et kõik sõnad täpselt nii olid, seega ei anna guugeldamine midagi

                              leitud Vanessa Paradis - Be My Baby

                              Kommentaar


                                Homme on füüsikas kontrolltöö ja oleks vaja kahele kordamisküsimusele vastuseid. Ehk keegi hea inimene oskab vastata.

                                1. On kaks väliselt ühesugust lampi, millel pealdis, lambi nimi andmetega, on kustunud.
                                Kuidas ampermeetri ja taskulambi patarei abil kindlaks teha kumma lambi hõõgniidi takistus on suurem?

                                2. Kuidas ampermeetri ja taskulambipatarei abil kindlaks teha, kas triikraua küttespiraalis on lühis või ei?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X