320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Millises Tallinna poes müüakse Wii Classic pulti? Netist ei viitsi tellida/oodata - laoseis on igal pool 0

    Kommentaar


      Algselt postitas Kasper Vaata postitust
      Ei. aga loodame parimat. HAHAHA. aasta kõige üle-ekspluateeritum nali. teen enne, kui keegi teine ette jõuab.

      Kommentaar


        Algselt postitas dannar Vaata postitust
        Ei. aga loodame parimat. HAHAHA. aasta kõige üle-ekspluateeritum nali. teen enne, kui keegi teine ette jõuab.
        Kus nali oli? Dannar, sinust poleks ma seda oodanud.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Dannar tra, rikkusid väikese poisi lapsepõlve ära nii.

          Kommentaar


            kui sõber mulle elisast kliendihinnaga telefon ostab, siis ma saan sinna toppida igasugu zen, smart, simpel jms kõnekaarte ilma probleemideta? Tele 2 vist piirab teised võrgud..või on see nii et kui tähtajaline leping siis piiravad äkki.

            Et kas siis saan suvalisi sim kaarte elisast kliendihinnaga ostetud telefoni toppida?

            Kommentaar


              saab
              piirangud on ainult sellega, et sõber seob ennast lepinguliselt Elisaga pikemaks ajaks
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                kui sõber mulle elisast kliendihinnaga telefon ostab, siis ma saan sinna toppida igasugu zen, smart, simpel jms kõnekaarte ilma probleemideta? Tele 2 vist piirab teised võrgud..või on see nii et kui tähtajaline leping siis piiravad äkki.

                Et kas siis saan suvalisi sim kaarte elisast kliendihinnaga ostetud telefoni toppida?

                Ei piira sul enam keegi. Topi millist kaarti ise tahad oma telefoni.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Kas keegi oskab seletada, kuidas minna linnahalli stuudiosse?
                  Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                  Kommentaar


                    Aga kui mingi kampaania ei ole, siis ei seo ju pikemaks ajaks. Lihtsalt ostan telefoni kliendihinnaga, mitte mingi kampaania korras kus saab odavamalt aga 18kuud tähtajaline leping.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas norsk Vaata postitust
                      Kas keegi oskab seletada, kuidas minna linnahalli stuudiosse?
                      Peaksid vist jäähalli sissepääsust nagu edasi minema, mingi kangi/värava alt läbi ja no suunavad sildid peaks näha olema.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Undi Vaata postitust
                        Peaksid vist jäähalli sissepääsust nagu edasi minema, mingi kangi/värava alt läbi ja no suunavad sildid peaks näha olema.
                        Tänks.
                        tähemärgid
                        Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Aga kui mingi kampaania ei ole, siis ei seo ju pikemaks ajaks. Lihtsalt ostan telefoni kliendihinnaga, mitte mingi kampaania korras kus saab odavamalt aga 18kuud tähtajaline leping.
                          Paeaks olema küll nii. Juhul muidugi kui järelmaksuga ei osta.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas norsk Vaata postitust
                            Kas keegi oskab seletada, kuidas minna linnahalli stuudiosse?
                            hakkad hitti tegema vä?
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                              hakkad hitti tegema vä?
                              Ei, midagi muud. Aga aitäh, ma mõtlen selle peale
                              Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                              Kommentaar


                                Suvel sai seal mitmeid tunde veedetud, kuigi ise lihtsalt istudes. Nojah, kõnnid Jäähalli uksest mööda, läbi kangi. Paremalt trepist üles, uksest sisse. siis hakkad koguaeg paremale kõndima mööda pikka koridori. Lõpuks jõuad ühe trepini vasakul, peale treppi on kohe mingi baar vist. Lähed trepist alla, ning kõnnid koguaeg otse, selline suur ja kõrge koridor, nagu kõnniks koguaeg ringiratast. Lõpuks vaatad lihtsalt sildi järgi, seal vist mingi teine või kolmas uks vasakult. Matrix stuudio vist.

                                Hullult pull koht on seal, eriti vana kes seal töötab puldi taga.
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X