320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kas kuskilt leidub statistikat top 5 liigade mängijate vanusest nende positsiooni (GK, D, M, F) põhjal? Millises positsioonis antakse noortele kõige rohkem võimalust? Mis positisoonil mängib seniority rolli?

    Kommentaar


      Pakun ette ära (loodetavasti keegi leiab statistika ka), et noorimad on äärepoolikud ja vanimad keskkaitsjad.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Miks on FB grupis "me usume Andrus Veerpalu" 39000 liiget?

        Ses mõttes, et loll küsimus. Et inimesed vanasti uskusid ja panid end liikmeks vms. Aga miks nad end sealt ära ei korista?
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Miks on FB grupis "me usume Andrus Veerpalu" 39000 liiget?

          Ses mõttes, et loll küsimus. Et inimesed vanasti uskusid ja panid end liikmeks vms. Aga miks nad end sealt ära ei korista?
          Oletan, et postitusi ei tule sinna enam ja see grupp on kuskile nii ära vajunud, et inimesed ei mäletagi, et nad seal.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Miks on FB grupis "me usume Andrus Veerpalu" 39000 liiget?

            Ses mõttes, et loll küsimus. Et inimesed vanasti uskusid ja panid end liikmeks vms. Aga miks nad end sealt ära ei korista?
            Ma juba korra ehmatasin, et ma olen ka veel alles seal, aga õnneks mitte. Aga eks inimesed ei mäleta seda lehte enam ega viitsi un-laikida seda enam.

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Miks on FB grupis "me usume Andrus Veerpalu" 39000 liiget?

              Ses mõttes, et loll küsimus. Et inimesed vanasti uskusid ja panid end liikmeks vms. Aga miks nad end sealt ära ei korista?
              Ma olen igasugu naljakates foorumites, sest nii näeb naljakaid inimesi. Ega fb-foorum pole partei, mis sildi juurde jätab.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Ma olen igasugu naljakates foorumites, sest nii näeb naljakaid inimesi. Ega fb-foorum pole partei, mis sildi juurde jätab.
                No kõik 39000 ei ole sellel eesmärgil seal ehk. Ja ma imestan, kuidas sa jaksad naljakaid inimesi jälgida.
                Ma satun korra nädalasse mingi artikli kommentaariumisse ja pean mentaalse traumaga tegelema.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Miks on FB grupis "me usume Andrus Veerpalu" 39000 liiget?

                  Ses mõttes, et loll küsimus. Et inimesed vanasti uskusid ja panid end liikmeks vms. Aga miks nad end sealt ära ei korista?
                  Sest paljud normaalsed inimesed ei kasuta enam facebooki sedasi - näiteks väljaarvatud ühte kindlat ülikooli grupichatti ma ilmselt kunagi facebooki enam ei avaks Lihtsalt kogu elu sealt mujale kolinud, kas Insta, Twitter või Discord. Olenevalt suhtlusvormist.

                  Kommentaar




                    Ou, mis see plahvatusohtlik materjal on?
                    Giggs will tear you appart.

                    Kommentaar


                      Kas see on mingi Tartu hotellide eripära, et hommikusöök ei ole hinna sees, vaid lisatasu eest?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Kas see on mingi Tartu hotellide eripära, et hommikusöök ei ole hinna sees, vaid lisatasu eest?
                        Mulle pole veel selline ette sattunud, kus poleks hinna sees. Viimati oli aasta alguses Dorpat, aga samal ajal alternatiivsed valikud Sophia ja Tartu Hotell olid ka hommikusöögiga.
                        Need muidugi ka kallimad valikuid kui ca 30 Eurot maksvad hommikusöögita alternatiivid, aga kuna ma ei seedi mingit hommikusöögi ise otsimist kuskilt linna pealt, siis leppinud kõrgema tariifiga.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                          Mulle pole veel selline ette sattunud, kus poleks hinna sees. Viimati oli aasta alguses Dorpat, aga samal ajal alternatiivsed valikud Sophia ja Tartu Hotell olid ka hommikusöögiga.
                          Need muidugi ka kallimad valikuid kui ca 30 Eurot maksvad hommikusöögita alternatiivid, aga kuna ma ei seedi mingit hommikusöögi ise otsimist kuskilt linna pealt, siis leppinud kõrgema tariifiga.
                          Ma vaatasin Londonit ja Pallast. Eeldasin, et need pole hostelid

                          Kommentaar


                            Äkki see on mingi koroonaaegne kokkuhoiupoliitika? Olen mõlemas ööbinud ja hommikusööki olen alati saanud. Pallases viletsamat, kui Londonis.
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Ma vaatasin Londonit ja Pallast. Eeldasin, et need pole hostelid
                              Üsna imelik, et neis pole. Ju siis Verni Loodmaa seal midagi ajutiselt korraldanud.
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Naljakas on see, et hotell London enda broneeringusüsteemis on koos hommikusöögiga ja hind sisuliselt sama, mis booking.com lehel
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X