320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    kas iga hommik kõrbedat võileiba süüa on ok?

    võtan 4 viilu leipä ja panen ühe juustu ja ühe kalkuniviilu vahele, ning viskan toasterisse. Suht hea maitse on, aga krdi iga hommik selline tunne, nagu tahaks tagasi magama minna pärast selle söömist. Seega vist päris ideaalne hommikusöök ei ole


    Mida teie hommikuti sööte? Kuidas hommikul toidust energiat saaks? Kas peab mingi rohelise smuuti tegema selle jaoks?
    Peale seda, kui laps maja, on mingi puder suht regulaarne, eks siis riputad midagi peale veel maitse järgi.
    Alternatiiviks siis mingi munapõhine värk, harvem ka smuuti.
    Ja sinna kõrvale võid väikse võiku ka lubada, kui vaja.

    Kommentaar


      Algselt postitas kaala Vaata postitust
      Millise avanglause ja üldise taktikaga sinna jöudsid/jöuad?
      Avalausena ma mingi pickup line vana ei ole.
      Kõige parem jututeema algab sellest, kui kommenteerid midagi tema piltidelt või tema kirjeldusest. Üldiselt midagi vaimukat. Sealt edasi on mõlemal hea suhelda ja jututeema olemas.
      Mingeid taktikaid ka ei kasuta, vaid olen mina ise.

      Kommentaar


        Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
        Avalausena ma mingi pickup line vana ei ole.
        Kõige parem jututeema algab sellest, kui kommenteerid midagi tema piltidelt või tema kirjeldusest. Üldiselt midagi vaimukat. Sealt edasi on mõlemal hea suhelda ja jututeema olemas.
        Mingeid taktikaid ka ei kasuta, vaid olen mina ise.
        ilmselt "mmm, päris korralikud nisad" ei ole asi, mida kirjeldada alguses kohe?

        Kommentaar


          Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
          Avalausena ma mingi pickup line vana ei ole.
          Kõige parem jututeema algab sellest, kui kommenteerid midagi tema piltidelt või tema kirjeldusest. Üldiselt midagi vaimukat. Sealt edasi on mõlemal hea suhelda ja jututeema olemas.
          Mingeid taktikaid ka ei kasuta, vaid olen mina ise.
          Oled möne tsiki tinderit näinud ka? enamus on ikka tsaumisteed ja siis kiilub kinni. Kui kiirelt ja kuidas ikkagi hotelli jöudsid, ma mötlesin. Said lampi revalis kokku, jutt jooksis idekalt ja pilgud püsisid kummalgi seni kuni suudeldes kinni läksid ning tänaval kallistades hoo pealt bronnisid mingi toa, kuhu sujuvalt jalutasite? Ma eeldan, et midagi mötlesid ette ka ikka
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Algselt postitas cabron Vaata postitust
            ilmselt "mmm, päris korralikud nisad" ei ole asi, mida kirjeldada alguses kohe?
            ilmselgeid asju suht möttetu välja öelda. Pigem ütle midagi suvalist nagu "ma tunnetan sinus midagi müstilist, aga ma veel ei tea mis see on" vöi siis konkreetselt "Sa oled müstiline"
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Samas, kui midagi konkreetsemat öelda ja pikalt ei saadeta, siis võid juba hotelli valima hakata.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                ilmselgeid asju suht möttetu välja öelda. Pigem ütle midagi suvalist nagu "ma tunnetan sinus midagi müstilist, aga ma veel ei tea mis see on" vöi siis konkreetselt "Sa oled müstiline"
                vabsjee Neil Strauss in da hauss!

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaala Vaata postitust
                  ilmselgeid asju suht möttetu välja öelda. Pigem ütle midagi suvalist nagu "ma tunnetan sinus midagi müstilist, aga ma veel ei tea mis see on" vöi siis konkreetselt "Sa oled müstiline"
                  samas ma olen kuulnud, et naistele meeldivad otsekohesed mehed ja kui neid käsutatakse ka. ülbus ka. sellepärast nice guys jäävadki nurka toksima omaette

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cabron Vaata postitust
                    ilmselt "mmm, päris korralikud nisad" ei ole asi, mida kirjeldada alguses kohe?
                    Hahaa, kindlasti mitte. Nisasi kommenteerid siis, kui sai on juba käevangus. Aga kindlasti ära ütle naisele nisad!


                    Algselt postitas kaala Vaata postitust
                    Oled möne tsiki tinderit näinud ka? enamus on ikka tsaumisteed ja siis kiilub kinni. Kui kiirelt ja kuidas ikkagi hotelli jöudsid, ma mötlesin. Said lampi revalis kokku, jutt jooksis idekalt ja pilgud püsisid kummalgi seni kuni suudeldes kinni läksid ning tänaval kallistades hoo pealt bronnisid mingi toa, kuhu sujuvalt jalutasite? Ma eeldan, et midagi mötlesid ette ka ikka
                    Ütleme nii, et enamus sellised matchid on mul Soomes olnud, kus ongi rohkem pohhui, naised on vabameelsemad ja oledki otsekohene, et a la, mul on Helsingi kesklinnas tuba võetud(tegelt veel ei ole) ja kahest üks on üldjuhul huvitatud.
                    Eestis on tinderi kaudu näkanud 2x, aga palju pikema jutu peale, kui Soomes, kus endal on julgem korvi saada.
                    Soomes soovitan alt laienevate pükstega naistest eemale hoida.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Samas, kui midagi konkreetsemat öelda ja pikalt ei saadeta, siis võid juba hotelli valima hakata.
                      Tinderis vöi revali kohvikus?
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaala Vaata postitust
                        Tinderis vöi revali kohvikus?
                        Tinderis. Sealt juba hotelli baari jne. Ajasäästlik, nuh.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cabron Vaata postitust
                          samas ma olen kuulnud, et naistele meeldivad otsekohesed mehed ja kui neid käsutatakse ka. ülbus ka. sellepärast nice guys jäävadki nurka toksima omaette
                          Eesti naistega pigem siuke ümmargune jutt tinderis algul, kui just reede v laup öhtu pole. Aga sujuvalt vöib ka üle minna. küsid mida meestes hindad vöi kuidas ennast kirjeldad, siis ütled tubli, istu, 5! aga peale tunde jääd ikka sest blablabla. Möni femmari käest saad juba siis nuga, aga ongi varem hea teada.
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Tinderis. Sealt juba hotelli baari jne. Ajasäästlik, nuh.
                            et saadki hotelli baaris kokku? Vöi siis esimest korda näed hotellitoas. Hea eeltööga on vöimalik
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust

                              Ütleme nii, et enamus sellised matchid on mul Soomes olnud, kus ongi rohkem pohhui, naised on vabameelsemad ja oledki otsekohene, et a la, mul on Helsingi kesklinnas tuba võetud(tegelt veel ei ole) ja kahest üks on üldjuhul huvitatud.
                              Eestis on tinderi kaudu näkanud 2x, aga palju pikema jutu peale, kui Soomes, kus endal on julgem korvi saada.
                              Soomes soovitan alt laienevate pükstega naistest eemale hoida.
                              Okei Soomes, siis ma saan aru yep. Siin väga ei pöeta, teevad ise ettepanekuid. Hipstereid soovitad vältida, miks?
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                                et saadki hotelli baaris kokku? Vöi siis esimest korda näed hotellitoas. Hea eeltööga on vöimalik
                                Seda viimast asja mõistetavatel põhjustel inimesed üldjuhul pelgavad.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X